Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

5 milionów użytkowników na Steamie. Jednocześnie.

31 postów w tym temacie

Ostatanie dwa dni na steamie, to masakra była, zmulał strasznie. A o 19 jak była zmiana promocji, to w ogóle nie chodził jak powinien przez jakąś godzinę. :P Plus okresowe problemy z ewkipunkiem, gdy się wymieniało. Oby poprawili to. Działo się tak pewnie, dlatego że promocje świąteczne, a dodatkowo ludzie się wymieniali grami/kuponami/węgielkami. :P Promocja ogólnie fajna, ale przez to, że były te wszystkie gry do wygrania, to aż tak wielkich obniżek nie było czasami. Lepsze ceny były na jesiennej wyprzedaży, bynajmniej z mojego punktu patrzenia. Jak przeglądałem steamtrade, to niektórzy naprawdę mieli szczęście do wygrywania, np. Deus EX Human Revolution, AC:R itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 07:35, Fang napisał:

DICE twórcy Battlefild-ów należą do EA. EA jest twórcą Origin. EA chce mieć swoje gry
na swojej platformie.


no tak...to wszystko wyjaśnia...chciwe, samolubne buce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam mnie rozczarował w trakcie trwania eventu świątecznego ( czy jak go tam nie nazwać). Podajże 31 Grudnia wymieniłem 7 węgielków na gifta, otrzymałem wiadomość że dostałem nowy przedmiot do ekwipunku ale go tam nie ma, jak by nie patrzeć to węgle poszły się .....
Zadowolony mogę być tylko z tego że nie wydawałem kasy aby je pozyskać. Z kilku promocji się cieszę ale dział pomocy to porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 00:31, kotlecik5 napisał:


Hamerica serwery zalała :P


Raczej nie, bo oni wtedy środek nocy mają :D też się zastanawiam czemu akurat o 11.30 był taki szczyt :)

Co do wywalania z gry przez Steama to nigdy mnie coś takiego nie spotkało, może z 3 razy mi gry nie chciało uruchomić, a poza tym to nie mam żadnych problemów :) jeśli chodzi o samo granie przy użyciu Steama to sobie bardzo to chwalę, wszystkie gierki w jednym miejscu i automatyczne aktualizacje. Natomiast używanie Steama jako sklepu albo społeczności to już moim zdaniem masakra, chodzi bardzo wolno (oczywiście mówię o sytuacji największego ruchu na serwerach) i, przynajmniej w moim przypadku, często zupełnie nie reaguje na jakiekolwiek klikanie - muszę włączać ponownie, co czasem doprowadza do frustracji :) aczkolwiek wszystko to wybaczam, bo promocja świąteczna była fenomenalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 09:59, icearas napisał:

Jak przeglądałem steamtrade, to niektórzy naprawdę mieli szczęście
do wygrywania, np. Deus EX Human Revolution, AC:R itd.


O co chodziło z tym wygrywaniem gier, bo do teraz nie rozumiem. Ja "wygrałem" kupony -50 i -25% (great...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:04, MacJak napisał:

O co chodziło z tym wygrywaniem gier, bo do teraz nie rozumiem. Ja "wygrałem" kupony
-50 i -25% (great...).


Podczas wykonania każdego zadania, miałeś szansę bodaj 30%, że wypadnie Ci gra albo kupon, oczywiście na grę to pewnie z 5 % szans było, albo i mniej. Jeśli nie miałeś szczęścia, dostawałeś węgiel. To wszystko. Wykonałem 14 zadań, dostałem 4 bezużyteczne kupony oraz jakąś niszową, małą grę. Ale cóż, nic nie straciłem tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Byłem o tej godzinie na stemie :D nie powiem pare reazy mnie z gry wywaliło

Dnia 03.01.2012 o 08:38, Mercuror napisał:

Huh? W co grałeś? Steam nigdy nie wywalił mnie z żadnej gry i nigdy o takim przypadku
nie słyszałem.


Słyszałeś - pisałem tu kilka razy, że wywalało ludzi z L4D2. I nie było to raz, czy dwa, ale w ciągu roku grania co najmniej 10 razy. Nie prowadziłem statystyk, ale przy kontrach dostawaliśmy białej gorączki.

A w czasie promocji okolice 19:00 to był koszmar. Jest już tak od ponad roku, a Valve reaguje z refleksem szachisty (i nie jest to szachista symultaniczny niestety). Zamiast dodawać jakieś bzdury typu sklep z czapkami, powinni w końcu wziąć się solidnie za swoją infrastrukturę i klienta, którego powinni napisać od nowa.

Dnia 03.01.2012 o 08:38, Mercuror napisał:

Co najwyżej odmawia uruchomienia/zainstalowania gry, ale szybki restart
albo zmiana serwera contentu i po problemie.


Żaden szybki restart nie pomoże, gdy masz do czynienia z tym:
http://img62.imageshack.us/img62/7910/steamuserstats.jpg

Jak widzę, jesteś konsekwentny w swoim denializmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak zbliżała się godzina 19, to traciłem połączenie z serwerem. Więc jak grałem w L4D2 czy TF2, to wywalało z miejsca. Czasami ten stan trwał dłużej, a czasami krócej. Ogólnie, to takie coś często się zdarza w ciągu roku, jak jest zmiana promocji, ale w czasie tej promocji świątecznej, to już całkiem "fisiowały" im te serwer, nie byli przygotowani aż na taką falę.Co do wypadających gier, jak ktoś nie miał wcale produkcji od Valve, to teortycznie najkorzystniej było robić wczoraj zadanka świąteczne, bo największe prawdopodobieństwo było, że gra wypadnie. Mi wypadł dwa razy DOD: S, na szczęście udało się tego pozbyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przez cały okres świąt i wczorajszy dzień Steam śmigał jak zawsze, czyli dobrze. Z gier nie wywalało, ściąganie leciało maxymalnym transferem, friendsy i inne badziewa działały bez problemu. Co nie znaczy, że Valve musi pracować nad rozbudową, bo ostatnimi czasy coraz więcej tytułów korzysta ze steama, bądź korzystanie z nich ułatwione jest przez steama. Co dla niektórych Steam zastępuje komunikator i połączenie ze światem, choć w gry często za jego pośrednictwem nie grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować