Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 2 jednak powstaje!

30 postów w tym temacie

Myślicie jeszcze, że ta gra po tym wszystkim wyjdzie? W tym roku? Niesądzę.
Znowu zacznie się proces wieloletniego developingu okraszony dziesiątkami przesunięć premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 22:40, Undertaker napisał:

No i prawidłowo. Żadnej nie przeszedłem, bo nie lubię zabugowanych gier, ale rozumiem,
że może się bardzo podobać.


A to która była tak zabugowana, że nie dało się jej przejśc? Ostatnio przeszedłem wszystkie raz jeszcze i tylko Czyste Niebo wywalało mi do pulpitu ale tylko w jednym miejscu. Reszta po patchach śmiga bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 22:51, majkel666 napisał:

A to która była tak zabugowana, że nie dało się jej przejśc? Ostatnio przeszedłem wszystkie
raz jeszcze i tylko Czyste Niebo wywalało mi do pulpitu ale tylko w jednym miejscu. Reszta
po patchach śmiga bez problemu


Już Ci odpowiadam. Czyste Niebo po dojściu do Limańska. Sam początek, niedługo po premierze.
Sama gra jak na tamten czas działała mi bardzo dobrze. Nastał Limańsk - skończyła się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zew Prypeci też nie lepszy. Zalecane wymagania spełnialem z nadwiązka ale dopiero patch 1.6.0.2 poprawił optymalizację.
Potem zainstalowałem Sigerious Moda ktory działał płynnie dopiero po wymianie kompa na nowy :]

Tam psioczycie... spójrzcie na BF3 czy Skyrima - bugi bugiem pogania a jaki sukces finansowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 22:53, majkel666 napisał:

Zapomniałem dodać: wszyhstkie ORYGINALNE da się przejść, w torrentowe pewnie nie da się
grać bo poprawek nie zainstalujesz

Dobry żart. STALKERy od początku znane są z tego, że dopiero po paru patchach dało się w nie spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier 2012 roku"

optymista :P

znając to studio plus ostatnie problemy - 2013, jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 22:53, majkel666 napisał:

Zapomniałem dodać: wszyhstkie ORYGINALNE da się przejść, w torrentowe pewnie nie da się
grać bo poprawek nie zainstalujesz


Dobry żart. HA HA HA. . Proszę Cię! Rozumiem, że grałeś nie po premierze tylko w grę kupioną w jakiejś
reedycji po wydaniu kilku(nastu?) patchy. Nie wyjeżdzaj proszę tu nikomu z piractwem kolego, bo to niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dopiero po patchach da się grać, ale wtedy mozna je przejśc bez problemu. Gołe stalkery nie nadają się do grania, dlatego (i nie tylko dlatego) warto grać w oryginalne wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że niewielu z Was pofatygowało się by sprawdzić ten fejsbukowy profil. W ogłoszeniu napisali, że wznawiają prace"after holidays". Teraz mamy jakieś święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:23, Materdea napisał:

Jestem pewien, że niewielu z Was pofatygowało się by sprawdzić ten fejsbukowy profil.
W ogłoszeniu napisali, że wznawiają prace"after holidays". Teraz mamy jakieś święta?

A oni przypadkiem nie obchodzą świąt według kalendarza juliańskiego? Bo jeśli tak to ich Boże Narodzenie było 6 stycznia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2012 o 23:35, KapiX napisał:

A oni przypadkiem nie obchodzą świąt według kalendarza juliańskiego? Bo jeśli tak to
ich Boże Narodzenie było 6 stycznia :P


ewentualnie po feriach zimowych.. niedługo się dowiemy w każdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ROADOŚCI ISKRO BOGÓW TAK TAK, no i bombastycznie. Wpadłem w żałobę po ogłoszeniu zatrzymania prac nad S.T.A.K.K.E.R 2. Miejmy nadzieje, że będzie do gra dopracowana w każdym szczegułu, a nie po prostu zrobiona na odwal aby opchnąć fanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować