Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagradzamy 10 najaktywniejszych użytkowników Czasu Gry wiedźmińskimi podkładkami firmy Razer

32 postów w tym temacie

Założe się, że takowych czasów byłoby więcej gdyby brano jeszcze pod uwagę takie konsole jak PSX, N64, Sege czy Super Nintendo lub Pegasusa ;] nie wspominając nawet o Amigach, Atarynkach itp :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja :) teraz dopiero przybędzie tych czasów, jak wszyscy zaczną dodawać swoje ... ja kiedyś może przysiądę do tego z ciekawości, choć moje czasy gry są zawsze dłuuuuuuugie, koszmanie czasem długie bo jak gram w coś fajnego to od A do Z staram się ograć a i nigdy mi się nie spieszy, więc wbijanie dzisiątek, czy nawet setki godzin w duże produkcje typu Fallout 3 etc., u mnie to standard :) Więc mogę zaburzać trochę realną średnią przejścia gier, które jak się postarać nie są zbyt wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:04, Karfein napisał:

Może i bym nabił te ponad 100, gdyby gram.pl miało choć trochę kompletniejszą bazę...

O, dokładnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde bym wiedział wcześniej, ze cos takiego powstanie, to bym sobie spisywał czasy grania i bym miał więcej uzupełniony, a tak tylko 8 na razie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się takiej niespodzianki. Dziękuję bardzo :) Ja mam dwa sposoby na policzenie czasu grania w daną produkcję.

Jeśli to jest steamowa, to jest oczywiście prościej. Natomiast, gdy to produkcja typu GFWL czy też bez tych dodatków, to sprawdzam pierwszy zapis i ostatni, a potem liczę godziny (a akurat sporo gram i tak średnio 7-8 godzin będzie na dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm graty na nagrodzonych. Sam swego czasu dodałem z 50-60 czasów, ale większość zniknęła po jakimś czasie, nie mam pojecia dlaczego. Potem nie chciało mi się ich dodawać raz jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj znalazłem ten news. Sam nie spodziewałem, że tyle czasów dodałem. Od premiery Czasu Gry każdą grę jaką przeszedłem/grałem dodawałem czas jaki z nią spędziłem. Doszły jeszcze tytuły starsze, gdzie czas ich przejścia brałem ze swojego profilu Xfire. Z tych 129 czasów nie wszystkie są to przejścia gry, bo dajmy na to pograłem w jakąś grę 2h i se dałem siana to też taki czas dodałem. Ale w większości są czasy całkowitego przejścia gry. Czasy jakie dodawałem był na podstawie Xfire (z poprawką, że zawyża w górę) bądź jeżeli gra taki posiada to licznika w niej.
A podkładka bardzo mi się przyda bo moje obecna już jest w opłakanym stanie.
Dzięki gram.pl!
PS. Chyba porzucę już całkowicie GOLa i przeniosę się tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować