Zaloguj się, aby obserwować  
Hamynelypham

Warhammer 40,000 Dawn of War : Dark Crusade

65 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 18:48, ShinobiForce napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Skwarek pl

Niewczuwaj sie tak bardzo w role przewodnika bo pikawa ci siadzie oraz kabelki przepala sie
:(
Trza bedzie dzwonic po łodzkie pogotowie X\

Wracajac do tematu gry ...dziwne jest piodejscie autorów do tematu struktor obrony .Imperium
macala game wierzyczek i min ,a przeciesz Tau stoja na wrzej technologicznie .
Dla mnie to bedzie duzy minus tego dodatku!!!

A moze tau sie nieboja"zdrady" i sadza ze za niedlugo beda zadziic wiec sie wiezyczkami niepszejmuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 19:01, ShinobiForce napisał:

Tak to dosc smieszne podejscie do tego problemu :D
A co powieszmi o Neronach pewnie chcesz zsugerowac o ni zajmuja sie recyklingiem :>

A czemu nie??:D a tyranidy to karaluchy tylk troche wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau nie posiadają wieżyczek, bo to rasa która która raczej nie zajmuje się "stacjonarną" obroną. Ale w demie nie było wieżyczek, a demo nie było ostateczną wersja gry. Wszystko może się jeszcze zmienić, i Tau może dostaną wieżyczki (no bo jak Necroni je mają...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:18, Grond napisał:

Tau nie posiadają wieżyczek, bo to rasa która która raczej nie zajmuje się "stacjonarną" obroną.
Ale w demie nie było wieżyczek, a demo nie było ostateczną wersja gry. Wszystko może się jeszcze
zmienić, i Tau może dostaną wieżyczki (no bo jak Necroni je mają...)

a na trailerach te wielkie"lufy" to co jest?? punkty nasluchowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^___^ lufy wiecie te wielkie !!!

Wybaczcie diablolod on poprostu za duzo oglada dragon balla ^_~

Jesli Tau nie bedzie miało jakis strutkor obronych to bedzie mozna ich bedzie walic jak w poke zyta bez skrupołow!!!
Powini miec jakies specyficzne te systemy obrone .Jak Orki maja kazdy budynek jako mała fortece ...to Tau jakies jakies cybernetyczne systemy obrone powietrze gleba w postaci jakiego transformera :] z i jakies nadajniki pol ochronych ^^^ .Chociaz by jak star treku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o to pojawiłsie watek tajemniczych "Wielkie Luf z trailerów" !
Kto kolwiek wie ?!
Kto kolwiek widział te lufy ?!
Niech podzieli sie tymi informacjami z nami !!!!!
Przewiduje sie nagrode z udzielenie informacji o lufach z Dark Crusade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:48, ShinobiForce napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Skwarek pl

Niewczuwaj sie tak bardzo w role przewodnika bo pikawa ci siadzie oraz kabelki przepala sie
:(
Trza bedzie dzwonic po łodzkie pogotowie X\

tak....bardzo interesujące.....to kiedy nauczyłeś się pisać ? :P

Dnia 06.10.2006 o 18:48, ShinobiForce napisał:


Wracajac do tematu gry ...dziwne jest piodejscie autorów do tematu struktor obrony .Imperium
macala game wierzyczek i min ,a przeciesz Tau stoja na wrzej technologicznie .
Dla mnie to bedzie duzy minus tego dodatku!!!

hmmm, nie wiem czy wiesz, ale są tutaj inne osoby od pouczania. Ja tylko upomniałem, że tematów o Warhammerze jest dużo, więc po co zakładać czy odświeżać zapomniany temat.....zwłaszcza że jest ich już "sporo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:18, Grond napisał:

Tau nie posiadają wieżyczek, bo to rasa która która raczej nie zajmuje się "stacjonarną" obroną.
Ale w demie nie było wieżyczek, a demo nie było ostateczną wersja gry. Wszystko może się jeszcze
zmienić, i Tau może dostaną wieżyczki (no bo jak Necroni je mają...)

a tak btw, to gdybyście czytali te tematy o Warhamku które mają znacznie większe grono forumowiczów już byście wiedzieli, że TAU też mają turrenty, niektóre z ich jednostek mogą zakopać się w ziemi i służyć jako stacjonarne stanowsiko bojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:40, Skwarek pl napisał:

a tak btw, to gdybyście czytali te tematy o Warhamku które mają znacznie większe grono forumowiczów
już byście wiedzieli, że TAU też mają turrenty, niektóre z ich jednostek mogą zakopać się w
ziemi i służyć jako stacjonarne stanowsiko bojowe.



Eeee... Chodzi ci o XV88 Broadside Battlesuits?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam tłumaczyć... Kiedyś założyłem temat o DC. Ale niestety niewielu wiedziało o DC, i nikt nie pisał. Temat cofnął się gdzieś daleeeeko w tył, i pewien pan założył drugi temat ("opcja szukaj? taaa... jasne..."), w którym ludzie zaczęli postować. Dlatego, żeby ludzie się ciągle nie czepiali....


A więc proszę Inkwizy... tfu! Moderatorów o zamknięcie TEGO tematu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 20:23, Grond napisał:

Ile razy mam tłumaczyć... Kiedyś założyłem temat o DC. Ale niestety niewielu wiedziało o DC,
i nikt nie pisał. Temat cofnął się gdzieś daleeeeko w tył, i pewien pan założył drugi temat
("opcja szukaj? taaa... jasne..."), w którym ludzie zaczęli postować. Dlatego, żeby ludzie

Dziwne, ja ją odkryłem będąc obywatelem, ech:/

Dnia 07.10.2006 o 20:23, Grond napisał:

się ciągle nie czepiali....


A więc proszę Inkwizy... tfu! Moderatorów o zamknięcie TEGO tematu ;P

Tego znaczy, tego czy tamtego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 20:30, Grond napisał:

TEGO czyl tego w którym aktualnie znajduje się mój post... Taaa...

Aaaaa....:P A co do dema, w drugiej misji był filmik z wielkim oddziałem Space Marines. Patrzę i dziwię się że to SM i tyle armi, więc to będzie prosta misja. Filmik się kończy i patrzę żę oni walczą PRZECIWKO mnie. Niezłe zdziwko mnie wzieło;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa? Że imię zawiera w sobie kastę do której należy osobnik, jego pozycję społeczną, świat z którego pochodzi, oraz "właściwe" imię (albo raczej określenia tego osobnika). O to ci chodziło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować