Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki sprzedaży gier i konsol w Japonii

7 postów w tym temacie

To znaczy, że Sony za wysoko wyceniła Vitę i gry na nią.

Na prawdę nie można zestawiać mobilnego gowienka z stacjonarną PS3, a Vita jest droższa.

Druga sprawa to ceny gier. Moim zdaniem Sony jest niepoważne i mają tego efekty.


P.S. Niech Sony bierze przyład z nintendo i obniży ceny Vity o 50% i zacznie się dobrze sprzedawać, a odbiją sobie na bardzo drogich grach. Za 500 zł to sam bym się zastanowił czy nie kupić Vity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dobie gdzie jest tyle mobilnych urządzeń i konsol ta cena urządzenia to DUŻE przegięcie :/ a ceny gier takie jak na stacjonarną konsole :D chciałem kupić PSV w lutym ale już podziękowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 10:43, thiefi napisał:

To znaczy, że Sony za wysoko wyceniła Vitę i gry na nią.

Na prawdę nie można zestawiać mobilnego gowienka z stacjonarną PS3, a Vita jest droższa.

Druga sprawa to ceny gier. Moim zdaniem Sony jest niepoważne i mają tego efekty.


Czy ja wiem, czy gry na Vitę są znowu takie strasznie drogie, szczególnie w porównaniu do tych z 3DSa. Ceny gier 3DS to 119-179, te z Vity 129-199. I dodajmy, że przecież to jest jeszcze przed premierą, po premierze ceny od razu trochę spadną. Ot dla informacji, żeby jakichś przekłamań nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoko wyceniło? Proszę, gry na Vitę są w Japonii tańsze od części tytułów na PSP, a wersje DDL do ściągnięcia z PS Store kosztują 500-1000 jenów mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PlayStation Vita nie ma łatwego życia. W pierwszym tygodniu nowa przenośna konsola Sony w Japonii sprzedała się w liczbie 324 859 egzemplarzy, a później było jeszcze gorzej. Drugi tydzień: 72 479; trzeci: 42 648 i czwarty: zaledwie 18 361"

40 000 sprzedało się w 3 i 4 tygodniu. 18 tysięcy jest z piątego, najnowszego, tygodnia.


"Warto dodać, że nie znajdziemy na niej DS Lite – Media Create zrezygnowało z prowadzenia statystyk po tym, jak sklepowych półek zniknęło zaledwie 28 sztuk."
Lite nie jest już produkowane, dziwię się że w ogóle prowadzili statystykę dla czegoś czego zostały resztki w sklepach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować