Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III może zostać opóźnione

53 postów w tym temacie

SarenkaB
"Jak wszystkie gry Blizzarda, co udało mi się z czasem zauważyć- wszystko to tylko porządna rzemieślnicza robota, żadnych cudów. Więc nie wiem na co wszyscy tak wyczekują.

Nie licząc WoW''a, czego by o nim nie powiedzieć, kiedyś był genialny."


No teraz to żeś chłopie naprawdę ostro przegiął.

WSZYSTKO do Wowa było po prostu arcydziełem. Każda gra, nie tylko z techniczego punktu widzenia. To wszystko miało po prostu klimat i miażdżyło gracza całym swoim "jestestwem". WoW to denna, nudna papka MMO dla mas, która praktycznia dokonała brutalnego gwałtu na tej serii. Od tej gry jak na razie jest dla mnie tendencja spadkowa. Gry robią coraz dłużej, a wybitnego poziomu nie prezentują. SC2 jest dobry, ale NIC poza tym. Liczę że DIII naprawdę pozwoli mi znowu wierzyć w te obecne primadonny. Ale nie mam już na to ciśnienia, tak jak mówi kolega Ekonochrist. Z każdym miesiącem, coraz bardziej mi ich tytuły obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 09:50, palpatine napisał:


Ja nie rozumiem hypu na gry kryminalne, bo ich nie lubię ;)


Też nie rozumiem skąd się bierze cały ten hype na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2012 o 12:15, Artmaster88 napisał:

Nie licząc WoW''a, czego by o nim nie powiedzieć, kiedyś był genialny."

WoW był chyba pierwszym mmo w które grało tylu ludzi i pierwszym mmo dla każdego. Za WarCraftami nie płaczę bo IMO nie ma za czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 12:51, SarenkaB napisał:

WoW był chyba pierwszym mmo w które grało tylu ludzi i pierwszym mmo dla każdego.
Za WarCraftami nie płaczę bo IMO nie ma za czym.


Bez przesady. WoW jest nudny jak flaki z olejem.
Dużo bardziej wolałbym właśnie powrót do Warcrafta jako RTSa.
Ale o gustach się nie rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej po uruchomieniu gry będzie "widać" pracę włożoną w jej tworzenie. Natomiast mnie zastanawia kiedy będzie można zamówić Edycje Kolekcjonerska Diablo 3 w sklepie Gram.pl? Czyżby miał się powtórzyć problem z EK Cataclysmu tuż przed premierą samej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej, żeby to wszystko dopracowali i udostępnili gdy będzie w pełni gotowe. Ja osobiście czekam z niecierpliwością, ale niech zrobią to powoli i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 08:50, Phobos_s napisał:

Te kilka miesięcy w tę czy w tamtą stronę nie ma większego znaczenia przy tak długim
oczekiwaniu jakie Blizz nam zafundował od czasu D2. Nie ważne czy premiera będzie w kwietniu
czy w lipcu, dla mnie najistotniejsze jest, żeby były preordery na EK od CDP. Jak one
się pojawią to już mogę sobie wtedy czekać do premiery spokojnie :)

O... i to mnie się podoba :D
Prawdziwa, wierna postawa W8era Diablo ]I[.
Nieważne ile jeszcze... my wciąż czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dajecie link do strony diablo3.gram.pl, skoro nie działa? Kolektyw olał sprawę. Wiem, bo byłem jednym z moderatorów od samego początku instnienia forum tej strony. Forum od jakiegoś czasu nie istnieje.
Czy Kolektyw kiedykolwiek coś z tym zrobi? Zero kontaktu z Kwiściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat czekam na Diablo trzeciego, że w sumie mi to nie robi różnicy. Kupuję tą grę z miejsca :D nie ma co się zbytnio spinać i narzekać malkontenci. Niektórzy to się zachowują jakby nie znali polityki Blizzarda :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyles, ale trwa to juz prawie milion lat. Strasznie duzo tych bugow musi tam byc ;] Rozlazly sie normalnie po calej dzielnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 12:07, kodi24 napisał:

Nie wiem czy zauwazyles, ale trwa to juz prawie milion lat. Strasznie duzo tych bugow
musi tam byc ;] Rozlazly sie normalnie po calej dzielnicy ;)


Ale ja nie wnikam, ile ich jest, jakie są, i jak szybko Blizzard się z nimi rozprawia. Jeżeli poczekanie dodatkowego pół roku ma być kosztem, który muszę ponieść, by pograć w grę pełną, dopracowaną, zbalansowaną i połataną (czyli zjawisko w dzisiejszej branży praktycznie niespotykane) to z mojej strony mają pełną akceptację i cierpliwe czekanie. Wolę taki wariant, niż kupować kolejną grę, która w miesiąc od premiery musi być zasilona 5-cioma wielkimi patch''ami, bo inaczej albo nie da się grać, albo bugi kłują wręcz w oczy. Wolę poczekać i zagrać w dopracowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować