Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2012 o 23:29, Kapas napisał:

Bo i tak chcę grać wszystkimi ;)


Ach, ok. Nie no, spoko, w końcu to Twój wybór, nikt Ci go nie broni :)
Ja jestem jednak bardziej "mono" w tej kwestii i mimo że mam w planach grę innymi klasami niż WD, to nastąpi to raczej po dłuższym okresie czasu, niż samo przejście gry na Normalu. Zdecydowanie bardziej wolę mieć jedną, flagową postać, która jest dopieszczona w stu procentach niż 5 takich, które są tylko średnio zaawansowane
Szczególnie, że tutaj nie ma problemu z deaktualizacją buildu i raczej nie obudzę się nagle u bram Piekła z zawałem serca, bo wpadnę na pomysł ciekawszego połączenia skilli, co poskutkowałoby koniecznością robienia całej postaci od nowa. A w Diablo 2 niestety, dosyć często mi się to zdarzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! Ciach !!!

Mam to samo podejście. Zrobię sobie pierwszą postać, będzie to Wizard - Female :P i będę ją koksał i koksał aż ją wykoksam do granic mych możliwości. By ewentualnie potem komuś w czymś pomóc tudzież ustawić się na jakiś PvP czy po porostu nawet czasem zaszpanować ją :P Na zasadzie .. eh nieważne :)

@Wojman
heheh daj znać jak sprzedasz ten poradnik chociażby za 150 PLN ;-) albo będziesz miał taką cenę gdzieś na aukcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 23:44, Braveheart napisał:

Female :P


Ja raczej strzelam w Male ;) Niestety, męska wersja WD ma więcej ''charakteru'' i bardziej pasuje do lore, niż żeńska.

Dnia 06.05.2012 o 23:44, Braveheart napisał:

Na zasadzie .. eh nieważne :)


:D

Dnia 06.05.2012 o 23:44, Braveheart napisał:

heheh daj znać jak sprzedasz ten poradnik chociażby za 150 PLN ;-)


Ty serio masz manię na punkcie Diablo ;)
Ja mam podobnie, ale jeśli chodzi o pewien zespół muzyczny, więc na swój sposób rozumiem Twoją obsesję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:49, Mohair napisał:

Ja raczej strzelam w Male ;) Niestety, męska wersja WD ma więcej ''charakteru'' i bardziej
pasuje do lore, niż żeńska.

Wizard - Female, Monk - Female, Demon Hunter - Female... all is <3 :P

Dnia 06.05.2012 o 23:49, Mohair napisał:

:D

;-)

Dnia 06.05.2012 o 23:49, Mohair napisał:

Ty serio masz manię na punkcie Diablo ;)
Ja mam podobnie, ale jeśli chodzi o pewien zespół muzyczny, więc na swój sposób rozumiem
Twoją obsesję :D

Gdzie tam obsesję. A co do muzyki to kto tak nie ma ? :>... Ja np mam obsesję na punkcie tego utworu

Spoiler

http://www.youtube.com/watch?v=Z0kGAz6HYM8 Przykład utworu, który łamie podstawową zasadę: Początek, rozwinięcie i zakończenie. Ten utwór ma: Początek, rozwinięcie, IMPLOZJĘ....... dopiero zakończenie. Jak raz dziennie go nie przesłucham to jestem chory!

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 00:00, Braveheart napisał:

Wizard - Female, Monk - Female, Demon Hunter - Female... all is <3 :P


Ja jakoś flagowe postaci wolę mieć jednak w wersji Male, mimo wszystko. Bardziej się wtedy utożsamiam z bohaterem jednak ;)
Chociaż wizualnie, to DH Female przebija wszystko :P

Dnia 07.05.2012 o 00:00, Braveheart napisał:

Gdzie tam obsesję. A co do muzyki to kto tak nie ma ? :>


Ale u mnie to się przerodziło właśnie w taki stan, że obecnie mam praktycznie wszystkie/większość albumów, singlii i koncertówek, jakie ten zespół kiedykolwiek wydał; uwielbiam ich muzykę po prostu :)
I ironicznie, we wrześniu przyjeżdżają do Polski, a mnie może wtedy już w kraju nie być...
No, ale nie offtopujmy ;)

Dnia 07.05.2012 o 00:00, Braveheart napisał:

Przykład utworu, który łamie podstawową


Time znam :) Cały ten OST jest świetny, swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie byłeś, jesteś i będziesz zakłamanym hipokrytą przez duże H oraz trollem na tym forum co udowodniłeś nie raz chociażby torllując i spamując w tym wątku nie wnosząc praktycznie nic. Mało tego, miałeś swego czasu czelność mnie oskarżać o kradzież Laya jak i GSa gdzie potem się wszystkiego wypierałeś mówiąc, że się na żartach nikt nie zna... how sweet. Stary recydywista gramowy, który załapał już więcej degradów niż ktokolwiek na tym forum. Nie wiem jaki Mod zdjął ci banana ale musiałeś go chyba błagać na kolanach =.=. Tyle jeśli chodzi o wyjaśnienia. Mam nadzieje, że wiesz o czym mówię oraz dlaczego i w jakiej sytuacji to mówię. Jeśli masz trochę oleju w głowie domyślisz się dlaczego. Z mojej strony EOT

Spoiler

End Of Topic

jeśli chodzi o to.


@Mohair
"Ja jakoś flagowe postaci wolę mieć jednak w wersji Male, mimo wszystko. Bardziej się wtedy utożsamiam z bohaterem jednak ;)
Chociaż wizualnie, to DH Female przebija wszystko :P"


Nie no ja aż tak nie mam. Niektóre postaci w wersji Male to po po prostu kaszana jest. DH Male wygląda jakby miał kołek w plecach.
WD może i ma ten swój Voodoo klimat ale ta jego "delirka" rozwala :-)
Mnie ogólnie rzecz biorąc w D3 ciekawi kwestia pojemności skrzynki. W Becie można było wykupywać 14 slotów za 10k golda. Troszkę tych pakietów slotowych za 10k można było kupić. Jednak za następne 14 kratek już trzeba było wyłożyć aż 100k golda.
Skrzynka ma być wspólna więc przeczuwam, ze skrzynia będzie ogromna w sumie to i dobrze. W Diablo 3 bądź co bądź czuć kilka "przypraw" z MMO takich jak chociażby Shift + Klik na item aby pokazać go w oknie czatu [Całkiem fajna sprawa nie powiem]. Takie coś widziałem chociażby grając w Lineage ][. Więc może wielka skrzynia prawie, że bez dna będzie robiła za taki ala Ware House :)
Mnie to tam odpowiada.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart nie rozumiem twojego rozumowania odpowiedziałeś na mój post dwa razy, pierwszy jest na poprzedniej stronie i chyba jeden już starczył, tym bardziej, że od tego pierwszego posta mineło już kilka godzin więc nie rozumiem w czym masz problem, widać coś cie dotkneło.

Jeszcze taka ciekawosta ostatnio czytałem, że anulują edycje kolekcjonerskie no i chyba wielu na niej żależy bo ostatnio na serwerisie aukcyjnym skończyła sie aukcja gdzie cena się skończyła na 600zł jak dla mnie lekka przesada patrząc na zawartość to nie jest ona warta więcej niz 200-250zł no ale każdy woli co innego.

I zna ktoś moze odpowiedź na moje pytanie czy w 3 częśći będą przedmioty takiego rodzaju ( z tak dużą ilością bonusów dla postaci), czy tylko te co są na stronie diablo 3? http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/23/58/08/2323580855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:49, Mohair napisał:

Zabawne, bo ja zrobiłem to samo :) Uznałem, że szukanie odpowiedzi "u źródła" będzie
lepsze niż kontynuowanie bezsensownej sprzeczki; zobaczymy, czy któremuś z nas w ogóle
odpowiedzą ;)


Dostałem odpowiedź od Blizzarda, a właściwie to... nie dostałem. Bo dostałem coś takiego:

"Do czasu oficjalnej premiery gry, wszelkie zapytania i prosby nalezy kierowac na: http://eu.battle.net/d3/pl/

Liste najczesciej wystepujacych problemow prosze znalezc na: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/3781468252"

Rzecz jasna już im odpisuję, bo nie znoszę jak się mnie traktuje jak trędowatego, zwłaszcza, że na forum D3 o te kwestie pytałem się już w kwietniu i do tej pory brak odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 11:36, Wojman napisał:

Dostałem odpowiedź od Blizzarda, a właściwie to... nie dostałem. Bo dostałem coś takiego:


Przynajmniej coś Ci odpisali... U mnie nadal cisza. Tyle tylko, że widzę, że Ty napisałeś do polskiego oddziału Blizzarda, tak?
Ja uderzyłem prosto do głównego oddziału na Europę, ale raczej szanse, że odpiszą mi cokolwiek przed 15 są znikome :)

Tak by the way, to nadal waham się czy wybrać się na nocną premierę Diablo. Z jednej strony cała ta otoczka i atmosfera kuszą, ale z tego co się orientuję to cena w Empiku będzie bliska 200 PLN, a średnio mi się uśmiech przepłacać x2 ;)
Ale pewnie i tak się na to skuszę, w końcu taki event nie powtórzy się przez najbliższe x lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o dodanie- Iroxx#2685
A tak wogóle to w d3 będzie dla nas serwer europejski jako całość, czy też będzie podzielony na jakieś realmy jak ma to miejsce WoWie? Bo jeżeli będą realmy to trzeba by było się na jakiś umówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 12:20, Pit404 napisał:

prosiłbym o dodanie- Iroxx#2685
A tak wogóle to w d3 będzie dla nas serwer europejski jako całość, czy też będzie podzielony
na jakieś realmy jak ma to miejsce WoWie? Bo jeżeli będą realmy to trzeba by było się
na jakiś umówić:D


Europa to Europa. Nie ma bardziej szczegółowego podziału. Ale poza serwerem europejskim mamy jeszcze do wyboru azje i ameryke.
Choć nie sądzę że jest sens dla nas lokować się na tamtych serwerach skoro mamy ten nasz europejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 12:24, GringoG3 napisał:

Choć nie sądzę że jest sens dla nas lokować się na tamtych serwerach skoro mamy ten nasz
europejski.


Szczególnie, że na pozostałych serwerach może być gorszy ping. No i należy pamiętać też o tym, że w Diablo 3 nie ma możliwości przerzucania postaci pomiędzy serwerami, więc chyba nie ma sensu nawet próbować gry na innych serwerach.
Jeśli o mnie chodzi, to zgodnie z logiką i bez wahania będę grał na tym europejskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się sklep nazywał w którym klucze są najtańsze? Głowę dam, że było coś wspominane kilka-kilkanaście stron temu, ale teraz to znaleźć to robota na pełen etat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 12:43, Kamil2142 napisał:

Jak się sklep nazywał w którym klucze są najtańsze? Głowę dam, że było coś wspominane
kilka-kilkanaście stron temu, ale teraz to znaleźć to robota na pełen etat :/


http://kontagier.pl/

Prawdopodobnie to jest najniższa oferta jeśli chodzi o klucz Diablo III, ale nie jestem pewien w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 13:08, Andrzej18 napisał:

A czy klucze są w pełni legalne u nich

Zapewne tak, ale głowy nikt Ci nie da na 100% Tę firmę odróżnia od innych sprzedających klucze, że jest zarejestrowana w Polsce (a nie na Cyprze, w Panamie, w UK jak większość dostawców kluczy), więc w razie problemów można zgłaszać na policję/pozywać do sądu firmę, która ma siedzibę w Polsce. To ułatwia rozwiązywanie sporów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 12:04, Mohair napisał:

Przynajmniej coś Ci odpisali... U mnie nadal cisza. Tyle tylko, że widzę, że Ty napisałeś
do polskiego oddziału Blizzarda, tak?


Tak, podrążyłem temat i dostałem kolejną odpowiedź:

"Witaj Marku,

Dziękuję za skontaktowanie się z nami.

Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić, czy i dlaczego w instalatorze gry Diablo III PC są dostępne pliki MAC z tego prostego względu, że gra nie została jeszcze oficjalnie wydana i nie mamy do niech dostępu.

Tak jak zostałeś wcześniej poinformowany, wszelkie pytania muszą być kierowane na nasze forum społecznościowe.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności."

Czyli sami nie wiedzą i nie mają w Blizzardzie Diablo III. Pomijam już to, że w instalatorze PC nie ma instalatora MAC. Instalator jest osobny na PC i MAC. Podrążę temat jeszcze trochę. :)

Dnia 07.05.2012 o 12:04, Mohair napisał:

Ale pewnie i tak się na to skuszę, w końcu taki event nie powtórzy się przez najbliższe
x lat :)


Masz na myśli nocną premierę w Warszawie? W chwili obecnej będę tam jakoś na 80%, więc będzie się można spotkać na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mnie również dodać do listy :)
Phobos#2492

Na nocną premierę w Złotch Tarasach raczej się wybiorę choć bardziej po to żeby zobaczyć cały event niż kupować diabła. No może w jakichś konkursach coś się wygra.
Spokojnie swoje pudło odbiorę osobiście we wtorek i nie będę się męczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie sklepu i podstawowej edycji Diablo 3.

Jesli teraz zamówie, to na pewno będzie odpowiednia ilość egzemplarzy, żeby każdemu wysłać tego 14 maja? Tzn. nie zdarzy się sytuacja, że np. brakło, żeby wysłać wszystkim i zostaną dosłane później?

Od nieprzyjenej dla niektórych sytuacji ze sklepem na u, wole pytać o takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 14:00, Wojman napisał:

Czyli sami nie wiedzą i nie mają w Blizzardzie Diablo III. Pomijam już to, że w instalatorze
PC nie ma instalatora MAC. Instalator jest osobny na PC i MAC. Podrążę temat jeszcze
trochę. :)


To się robi coraz bardziej zabawne... Tyle tylko, że szkoda, iż poziom ich kompetencji jest delikatnie rzecz biorąc bardzo niski, skoro nawet oni nie wiedzą, gdzie dokładnie zostało umieszczone ich tłumaczenie :)
Pewnie do 15ego nie dowiemy się niczego konkretnego w tej kwestii, dokładnie tak jak to wyżej było chyba wróżone.

Dnia 07.05.2012 o 14:00, Wojman napisał:

Masz na myśli nocną premierę w Warszawie? W chwili obecnej będę tam jakoś na 80%, więc
będzie się można spotkać na miejscu.


Tak, w Warszawie. W końcu to jedyna, na której będą przedstawiciele Blizzarda i szkoda by było coś takiego odpuścić.
Ja nie jestem pewien jeszcze, czy tam się zjawię z powodów czysto logistycznych - przez to, że mieszkam te ~70km od stolicy, to najpierw muszę się zorientować, czy rodzic byłby skłonny pożyczyć mi samochód na tę noc.
Nie chciałbym bowiem nocować gdzieś po znajomych i rozkoszować się grą dopiero następnego dnia ;)

Jak już ustalę coś konkretnego w tej sprawie to dam znać, zdecydowanie pozytywniej byłoby spędzać premierę w jakimś szerszym gronie niż samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się