Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Uuuu widzę, że ktoś już coś świeżego podpiął! :D Lecz to nie powinno być czasem w podforum o grach i zaproszeniach ?? Ja wiem, że jedno z drugim powinno tu być ale ... no własnie :) [Mnie to i tak ogólnie ryba czy ta lista będzie tu czy w osobnym topicu.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:51, Wojman napisał:

No to zaczynaj, zrobi się post, podepnie się go.


Zrobione :)

Dnia 06.05.2012 o 16:51, Wojman napisał:

Najzabawniejsze jest to, że ja też zrobiłem to samo. :) Z tym, że znając już trochę Blizza
od razu screeny podesłałem, bo mają w zwyczaju za pierwszym razem pisać korporacyjne
bzdety.


Same here, skorzystałem z tych screenshotów, które wrzuciłeś tu wcześniej :) Ale myślałem, że będę jedynym, któremu chce się bawić w pisanie do Blizzarda, a wychodzi na to, że cała powódź takich zapytań ich zaleje ;)

Braveheart - ja mimo wszystko chyba będę tu zaglądał co jakiś czas, za bardzo cenię sobie ideę forum dyskusyjnego, żeby z niego zrezygnować ;) A nagród pewnie będzie sporo, bo Diablo niestety ma tendencję do przyciągania każdego sortu ludzi...
A co do Taga, to patrz przypięty post (wielkie dzięki dla Moderatorów) ;)

Ps. Świetny pomysł z formularzem, swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy! :D

Braveheart - Braveheart#2193
W moim przypadku można dopisać, że praktycznie będę otwarty na wszelaki Co-Op/PvP i będę grał maniakalnie! baaardzo długie sesje ;-) dostępnośc praktycznie 24/7
W sumie każdy mógłby te 2-3 zdania o sobie napisać w jakich godzinach będzie grał i ile gra oraz jakim typem gracza jest

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 17:12, Braveheart napisał:

będę grał maniakalnie! baaardzo długie sesje ;-) dostępnośc praktycznie 24/7


Nie musiałeś tego pisać, to na swój sposób oczywistość dla każdego, kto choć trochę czyta ten wątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:14, Mohair napisał:

Nie musiałeś tego pisać, to na swój sposób oczywistość dla każdego, kto choć trochę czyta
ten wątek ;)


Dokladnie to samo pomyslalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:03, Mohair napisał:

Braveheart - ja mimo wszystko chyba będę tu zaglądał co jakiś czas, za bardzo
cenię sobie ideę forum dyskusyjnego, żeby z niego zrezygnować ;)

Nie, no ja zaglądać tutaj będę. Bata na to nie ma. :)

Dnia 06.05.2012 o 17:03, Mohair napisał:

Nie musiałeś tego pisać, to na swój sposób oczywistość dla każdego, kto choć trochę czyta ten wątek ;)

Spoko, spoko ale te 2-3 zdania IMO każdy gracz o o sobie mógł bazgrnąć :P, W jakich godzinach gra czy noc czy za dnia ?. ile bla bla bla. :) Nawet się zrymowało. Ale widzę lista pięknie rośnie w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:08, Braveheart napisał:

Wszystkie trzy to szacun :). Ciężko teraz te książki dorwać. Już nie mówiąc o PL wersji

Akurat nabyłem je jakoś na początku 2011. Dzisiaj wciąż trochę sztuk jeszcze Amazon sprzedaje jak sprawdzałem niedawno, więc nie jest jeszcze tak trudno ich dostać. Poza tym była albo nadal jest planowana kompilacja wszystkich 3 książek, co powinno ułatwić możliwość ich nabycia.

Dnia 06.05.2012 o 16:08, Braveheart napisał:

A cholera wie lecz ja go uważam wciąż za kozaka nad kozakami jeśli chodzi o Nekromancję!. Jego set w D2 to >kpina jakaś ;/. Ciekaw jestem czy w D3 będzie jego set i czy chociażby do WD będzie mógł założyć

Mniejsza o set - mnie ciekawi czy w ogóle Blizzard jeszcze jakoś się odniesie do tej postaci :D Nadal nie wiadomo do końca jakim rodzajem bytu on jest. Biorąc jednak pod uwagę, że występował w książkach to mogą już do tego nie wracać, bo nie byłoby to zrozumiane dla osób nieznających tamtej trylogii a co najwyżej mogą kojarzyć go z nazwy seta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart dla ciebie jedynym ratunkiem to jest chyba odcięcie ci na stałe internetu.

Mam takie pytanko bo o ile w Diablo 2 jest setki itemów i niektóre z nich dają po kilkanaści bonusów to tu moje pytanie czy w Diablo 3 też będzie tak dużo unikatowych magicznych przedmiotów, bo z tego co widziałem na stronie to zbyt wiele ich nie jest i nie wiem czy będą jeszcze jakieś inne czy tylko to co bliizard podał, chodzi mi np. o coś takiego - http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/23/58/08/2323580855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:26, matiz123 napisał:

@Braveheart - od 1:38 - wyzwanie dla Ciebie - http://www.youtube.com/watch?v=hdKq0reQFV0&feature=plcp.
:D

hehe dobre. Nie tylko dla mnie jak i dla każdego ale nie przeczę ostrych sesji przy tej grze :D
litry porządnej kawy i porządnej prawdziwej czekolady to będzie porządek dzienny :) a jak będzie trzeba to i się ogarnie pewien specyfik do "pudrowania noska"
"Poznaje się tych albo owych i mamy troszeczkę ''kataru'' Jeśli wiesz o czym ja mówię...." i kolejne 48h bez problemu można siedzieć. A przy dobrym katarze to i 72 zaliczasz xD tylko potem są problemy z energią :P. Najważniejsze aby mieć resztki siły by się doczołgać do łóżka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:28, Magok napisał:

Braveheart dla ciebie jedynym ratunkiem to jest chyba odcięcie ci na stałe internetu.

A dla Ciebie ratunkiem od trollingu byłby kolejny odpoczynek od forum :-)

Dnia 06.05.2012 o 17:28, Magok napisał:

A screen który dałeś to nie jest jakiś tam zwykły item tylko Słowo Runiczne "Exile" które się robi tylko w tarczach dla Paladyna w które trzeba włożyć runy Vex + Ohm + Ist + Dol. Wtedy otrzymujesz takie coś jak na screenie.
RW w D3 raczej ma nie być.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prosiłbym o dopisanie do listy, fajny pomysł. ^^

Rzeznikdrzew#2820

Od południa do wieczora będę dostępny jak najbardziej. :)
PVP, Co-Op, co tam chcecie. Będę naparzał WD jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 17:22, Braveheart napisał:

Spoko, spoko ale te 2-3 zdania IMO każdy gracz o o sobie mógł bazgrnąć :P, W jakich godzinach
gra czy noc czy za dnia ?. ile bla bla bla. :) Nawet się zrymowało. Ale widzę lista pięknie
rośnie w oczach :)


Tyle tylko, że wiesz - ciężko powiedzieć, kto kiedy będzie mógł grać na tym etapie, bo większość osób nie ma chyba aż tak rozplanowanego planu dnia. Chociaż ja prawdopodobnie po maturze wybieram się do pracy, więc będę raczej typem wieczornego/nocnego gracza, ale to jeszcze jest do ustalenia :)

Dla większości osób chyba problemem by było też, żeby na tym etapie pisać jakim stylem się będzie grało, skoro ogół (w tym i Ty :P) ma problem z decyzją, jaką klasę ostatecznie wybrać ;)
Póki co sama lista jest w porządku, a takie dodatki jak opisy będzie można wrzucać jak już się każdy oswoi z grą, po tygodniu czy dwóch od premiery.

matiz123 - chyba nie tylko dla niego ;) Ale przejście Inferno na HC to już cięższy kawałek chleba, każdą grupkę mobów trzeba by było mieć ogarniętą, żeby wiedzieć jak się poruszać :)
W końcu w Diablo 2, na zwykłym Hellu, gra w HC stanowiła często wyzwanie, więc tutaj pewnie to będzie istna pożoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o dodanie do listy graczy. Generalnie na tygodniu pracuje, bardzo długo pracuje (średnio 10-11h), więc tylko krótkie (max 2h) sesje będą możliwe, ale w weekendy już w zasadzie bez ograniczeń.

Poszukiwacz01 - Poszukiwacz#2993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeszcze istnym spełnieniem marzeń w D3 były by tzw "sloty kosmetyczne".
Tzn mamy swoje sloty na ekwipunek, git, tu wkładamy to co chcemy, żeby dawało nam konkretne statystyki. A obok mamy sloty na które wkładamy ekwipunek który dawał by naszemu awatarowi konkretny wygląd postaci. Dla przykładu - w wielu gameplayach [głównie tych prezentujących pobieżnie pvp] Wizz ma bardzo fajny, aczkolwiek bodajże z komentarzy w filmiku poziomowo niski/średni zestaw ekwipunku.
Desing cacy - fajnie by było móc taki design zachować jednocześnie mogąc używać konkretnie dopakowanych statystyk.
To by było coś dla takich jak ja - co to mają jednak grając w cRPG jakieś ciągoty "simo-maniaka" XD [no i wojny klonów w multi by nie było]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA

A jeśli chodzi o granie na HC to zanim ja tam wskoczę to minie może z rok ? .... serio nie chciałbym zginąć od pierwszej lepszej grupy w pierwszym akcie na Inferno gdzie miałbym już jakaś tam w miarę postać z dobrymi itemami.
Dziękuję postoję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na jednym forum:

"Michał Miłosz: Przykro, ale nie mogę brać odpowiedzialności za to co Ultima do swoich klientów wysyła. Jestem pewien, że EK DIII starczy na Polskę. Zapraszam Cię na Nocną Premierę, tam nie dość, że możesz kupić EK to jeszcze dwóch deweloperów z Blizz złoży Ci na niej podpis :) Nie martw, EK wystarczy, jeśli nie ma już Ultima to mają inne sklepy." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się