Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad sześć minut rozgrywki z Jagged Alliance: Back in Action

10 postów w tym temacie

14 lutego? Chyba 9 lutego! Tak przynajmniej jest na steam''ie, a nie ma (przynajmniej nie było) innej drogi dystrybucji gry.
Swoją droga to nie jest żaden remake starego JA. Za dużo zmian w mechanice gry.
Jednak nie mogłem się oprzeć i już czekam na odbloowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:22, kowalbd napisał:

14 lutego? Chyba 9 lutego! Tak przynajmniej jest na steam''ie, a nie ma (przynajmniej
nie było) innej drogi dystrybucji gry.


Oczywista, przez pomyłkę podałem amerykańską datę. Dzięki za wyłapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak w finalnym będzie wyglądało leczenie rannych, bo w wersji preview podchodziło pod wskrzeszanie umarłych... generalnie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odczułem lekką ulgę po tym materiale ;) spodziewałem się większej masakry pod względem wykonania i samej mechaniki gry. Puki co daje rade :) poczekamy na finał, ale pewnie jako fan skusze się tak czy owak ;p;p Czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tła/ mapa są bardzo ubogie w szczegóły. stary fallout tactics czy comandos miał wiecej szczegółów... brak śmieci, jakichś skrzynek, paleta kolorów jest uboga... sama rozgrywka wygląda całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w podstawówce w 4 lub w 5 klasie grałęm w pierwszą część. Podobało mi się. A teraz patrzę żę wychodzi, ale może kupię później do Diablo 3 w drodze. Niemniej dawno nie grałem w tego typu gry. Ciekawe co X-COM enemy unknown. Też się zagrywałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować