Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pac-Man i Mega Man w Street Fighter X Tekken

20 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 12:32, maXan napisał:

Niech dodadza jeszcze Shreka i pokemony... kolejna bijatyka bez miesa i krwi...bieda

Lolz... jak ktoś widział na oczy Street Fightera lub Tekkena, to wiedział, czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, kopać przez inernet dupy kolegom przy użyciu Pac-Man''a ? Moje życie jest spełnione, przy najbliższej okazji urządzma wyprawę po PS3 do sklepu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 12:09, luzac napisał:

Miernik absurdu właśnie eksplodował.

Idealne zdanie !
Potwierdzam.
Jeszcze trochę to Mario Bros pewnie będzie mógł walczyć ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z drugiej osobiście wolę chyba wersje z konkurencyjnej konsoli, która pozbawiona jest takich udziwnień."
Ale z drugiej strony czy nie lepiej mieć te "udziwnienia" i z nich nie korzystać niż wcale ich nie mieć??
Osobiście wolę mieć owe dodatkowe postacie niż ich nie mieć, korzystać z nich nie muszę a jednak nadal są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same połączenie jest interesujące, ale wstawianie postaci które nie mają nic wspólnego z obiema grami to czysta głupota i skok po kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 13:19, Braveheart napisał:

Jeszcze trochę to Mario Bros pewnie będzie mógł walczyć ;S

Walczy od lat w Super Smash Bros. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 16:00, bezlerg napisał:

Same połączenie jest interesujące, ale wstawianie postaci które nie mają nic wspólnego
z obiema grami to czysta głupota i skok po kasę.

Straszny skok na kase. Teraz każdy się rzuci na PS3 i SFvsT by pograć PAC-MAnen bądź MEGA-MANEM :|.
Choroba, seria SoulCalibur słynie z wrzucania różnych postaci niezwiązanych z uniwersum, niektóre bardziej a niektóre mniej pasujące ale to nadal opcja z której nie trzeba korzystać.
A "Skok na kasę" ma w planach każdy myślący zespół tworzący jaką kolwiek grę.

"Boże, widzisz a nie grzmisz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 16:00, bezlerg napisał:

Same połączenie jest interesujące, ale wstawianie postaci które nie mają nic wspólnego
z obiema grami to czysta głupota i skok po kasę.

Mają tyle wspólnego, że symbolizują połączone siły Namco (PacMan) i Capcomu (Mega man). Jonathan Holmes ładnie podsumował dodatkowe postaci w swoim tekście na Destructoidzie ( http://www.destructoid.com/man-up-pac-man-and-mega-man-in-street-fighter-x-tekken-220433.phtml), dobra lektura.

A co do wyboru pomiędzy PS3 i X360 - to ktoś kupuje bijatyki na konsolę MS? Biorąc pod uwagę, że na standardowym padzie nie da się grać, nie zawracał bym siebie nawet głowy. Tzn. o ile nie ma się arcade sticka, ale te z górnej półki i tak nawet nie wychodzą na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 20:50, akodo_ryu napisał:

A co do wyboru pomiędzy PS3 i X360 - to ktoś kupuje bijatyki na konsolę MS? Biorąc pod
uwagę, że na standardowym padzie nie da się grać, nie zawracał bym siebie nawet głowy.

Jeżeli chcę się tylko dobrze pobawić z kumplami, a nie czesać 2-minutowe kombosy i juggle, to pad od X-a w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:24, Dared00 napisał:

Jeżeli chcę się tylko dobrze pobawić z kumplami, a nie czesać 2-minutowe kombosy i juggle,
to pad od X-a w zupełności wystarczy.

Niepojęte dla mnie - próbowałem grać w SCIV i próba zrobienia czegokolwiek graniczyła z cudem. Zamiast skosów łapał przód, albo dół, albo jakby nic. Jedno z najgorszych doświadczeń z padem, jakie kiedykolwiek miałem. Absolutnie nie do zaakceptowania dla kogokolwiek, kto miał kontakt z daną grą przez więcej, niż kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:34, akodo_ryu napisał:

Niepojęte dla mnie - próbowałem grać w SCIV i próba zrobienia czegokolwiek graniczyła
z cudem. Zamiast skosów łapał przód, albo dół, albo jakby nic. Jedno z najgorszych doświadczeń
z padem, jakie kiedykolwiek miałem. Absolutnie nie do zaakceptowania dla kogokolwiek,
kto miał kontakt z daną grą przez więcej, niż kilka godzin.


I ja to powierdzam - u mnie tak było podczas grania w Tekken 6.
Najbardziej bolało to, że jak się chciało robić rozbieg, to mi postać zaczęła skakać do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować