Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 69, z Wiesławem na X360 i z... ACTA

26 postów w tym temacie

A ja sie dziwie że tyle ludzie zajmuje się ACTA a w grudniu jak wyszło że Polska zafundowała Grecji 7mld euro to mało kogo to obchodziło. Grecy będą sobie grali na zasiłkach za nasza kasę a my będziemy tak zapierniczac że nie będzie czasu nie tylko grac ale nawet i sie przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 19:15, rzepek napisał:

A ja sie dziwie że tyle ludzie zajmuje się ACTA a w grudniu jak wyszło że Polska zafundowała
Grecji 7mld euro to mało kogo to obchodziło. Grecy będą sobie grali na zasiłkach za nasza
kasę a my będziemy tak zapierniczac że nie będzie czasu nie tylko grac ale nawet i sie
przespać...

Mam rozumieć, że namawiasz nas żebyśmy wyjechali do Grecji? Wiesz co, to może Ty tam najpierw pojedź, pożyj kilka lat, a jak będzie tak jak się spodziewasz to daj nam tu znać, to wtedy wszyscy tam do Ciebie dołączymy. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o ochronie patentowej lekarstw i czym jest lek generyczny.Zweryfikuj pózniej z tymi rewelacjami w linku.


Ta cała sprawa z ACTA to prosty przyklad jak mozna manipulować(przez media) ludzmi i odciagac ich od waznych spraw Polski którymi przecietny kowalski sie i tak nie zainteresuje.Ja już potraciłem wiare :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować