Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Coś mi się wydaje, że niestety, ale G3 będzie niewypałem. Oczywiście nie chce, aby tak było, ale logicznie rzecz ujmując nowemu gothicowi wytyka się wiele błędów i wiem również, że większość dotyczy starej kopii goldmastera, ale jeżeli wszystkie te błędy usunięto w jakieś 2/3 tyg. to PB muszą być cudo twórcami skoro tworzą w międzyczasie dodatek do gry. Najpierw słabe oceny trybu walki teraz ten James. Oczywiście wiem, że chodzi o starą wersje Goldmastera, ale przyznajcie sami, trudno będzie, jeśli PB naprawdę się nie postara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekamy zobaczymy... nie można niczego oceniać póki się tego nie widziało ;)
pogramy to ocenimy :) bo z relacji innych różne wnioski można czasem wysnuć i to błędne :P
mogli zaprzestać tworzenia dodatku na czas naprawy tej wersji G3, żeby się wyrobić... mają tam chyba jakieś priorytety ustalone ;)
dadzą radę a nam pozostaje tylko wiara w ich siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 00:28, Lord Riven napisał:

Coś mi się wydaje, że niestety, ale G3 będzie niewypałem.

Nawet tak nie mów, nawet tak nie myśl :P Prawie w każdej grze są bugi i zawsze będą. Myśle że PB w tym nowym goldmasterze zminimalizowali blędy do znikomego poziomu. Za dwa tyg wszystko będzie jasne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tu i tam natknąłem się na obawy graczy, że Gothic w Polsce będzie opóźniony. Dzieje się chyba tak bo rzeczywiście jest trochę ciszy na ten temat. Ale do cisza przed burzą. Niedługo sypniemy informacjami i nie będą to złe wieści. Więcej powiedzieć niestety mogę, konkrety w oficjalnych informacjach! (ale naprawdę nie ma się co terminem premiery martwić na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 02:54, Mike napisał:


Tu i tam natknąłem się na obawy graczy, że Gothic w Polsce będzie opóźniony. Dzieje się chyba
tak bo rzeczywiście jest trochę ciszy na ten temat. Ale do cisza przed burzą. Niedługo sypniemy
informacjami i nie będą to złe wieści. Więcej powiedzieć niestety mogę, konkrety w oficjalnych
informacjach! (ale naprawdę nie ma się co terminem premiery martwić na zapas:)

Hmm... jakoś mnie ta wypowiedź nie nastraja optymistycznie.
No,ale skoro informacje nie będą złe... to po co ta cała tajemniczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to niebawem mozemy sie spodziewac Gothic3 w wersji PL... skro mowia ze to niebeda złę informacje... i to jest cisza przed burza.. to pozostaje jedynie czekac... to moze juz dzis.. a moze jutro.. wielki News na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 07:16, Gandalf20 napisał:

Na gry-online.pl pisze, że polska premiera g3 będzie 31 października.Już się nastawiłem
na 13 :(
Co o tym sądzicie?

Moze im sie cyferki poprzekładały :) Z tego co wiem to bardziej powinnismy wierzyc informacjom umieszczonym przec CDA.
Jeśli chodiz o post Mike`iego to tak jak nappisał:nie powinnysmy siemartwic.Jeśli piszą że wszytko jest pod kontrolą to znaczy ze jest :D Co najważniejsze : data premiery prawdopodobnie nie ulegnie zmianie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to nie w porządku że na gry-online jest info o premierze a na cdp nie ma :((
mam nadzieję że się mylą i że premiera 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 09:03, urszula napisał:

swoją drogą to nie w porządku że na gry-online jest info o premierze a na cdp nie ma :((
mam nadzieję że się mylą i że premiera 13


Infa w CDP zawsze są potwierdzone i zgodne z prawdą. Jak CDP powie, że premiera będzie 13 października to będzie. Jak powie, że 31 to będzie 31. Na razie nic nie mówili. Mike''a trzymam za słowo. Niech zacznie się burza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 07:16, Gandalf20 napisał:

Na gry-online.pl pisze, że polska premiera g3 będzie 31 października.Już się nastawiłem
na 13 :(
Co o tym sądzicie?

A jak na gothic.gram.pl napiszą, że premiera będzie 4 kwietnia 2007, to im uwierzysz?:> Chyb to oczywiste, że CDP wie lepiej od gry-online kiedy bedzie premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taka nadzieje, ale tez jest kwestja edycji kolekcjonerskiej, bo wileu graczy chcialo by ja zakupic a narazie jest cisza w zwiazku ek(a informacje o ek powinny sie jzu pojawic bo coraz mniej czasu do premiery ostalo a tu nic nieslychac o ek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz a na gry.wp.pl pisze ze G3 zostal wydany w 2005 roku a polska premiera nie jest znana
a na gry-online ta wiadomosc jest juz od dawna
mysle ze nie powinienes w to wierzyc czekaj na oficjalne informacje od CDP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ile mozna czekac... na oficjalna date premiery Gothic 3 w Polsce... ??? mam nadzieje ze juz niedługo... i to bede wspaniałe wiesci dotyczace polsiek premiery czyli takie ze Gothic3 w polsce ukaze sie 13.10.2006.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 00:28, Lord Riven napisał:

Coś mi się wydaje, że niestety, ale G3 będzie niewypałem. Oczywiście nie chce, aby tak było,
ale logicznie rzecz ujmując nowemu gothicowi wytyka się wiele błędów i wiem również, że większość
dotyczy starej kopii goldmastera, ale jeżeli wszystkie te błędy usunięto w jakieś 2/3 tyg.
to PB muszą być cudo twórcami skoro tworzą w międzyczasie dodatek do gry. Najpierw słabe oceny
trybu walki teraz ten James. Oczywiście wiem, że chodzi o starą wersje Goldmastera, ale przyznajcie
sami, trudno będzie, jeśli PB naprawdę się nie postara :(


mi ie wydaje ze sterowanie w gothicu bylo super! wogle takie fajne i bardziej sie wczuwalem wogle wypasik wszystko i ja bende grac an starym a wy? i mi sie wydaje ze gra ebdzie ok ale zeby za duzo nie blo walki, bo w gothicach nigdy nie bylo duzo walki to bylo super zeby bylo tak jak w real swicie ze czasem sie zdarzy! nie ze jak w morku ze co 2 sekundy! badzmy dobrej mysli! Myrthana czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować