Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 02:54, Mike napisał:


Tu i tam natknąłem się na obawy graczy, że Gothic w Polsce będzie opóźniony. Dzieje się chyba
tak bo rzeczywiście jest trochę ciszy na ten temat. Ale do cisza przed burzą. Niedługo sypniemy
informacjami i nie będą to złe wieści. Więcej powiedzieć niestety mogę, konkrety w oficjalnych
informacjach! (ale naprawdę nie ma się co terminem premiery martwić na zapas:)



Hmmm... no no jestem ciekawe czy dotrzymacie slowa ze bedzie 13 pazdziernika! a kiedy info o ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze dobra nowina z moich ust:D

"James testował grę na sprzęcie o konfiguracji AMD 3500+, GeForce 6800 GT z 128RAM, 2GB RAM i gra dosłownie płynęła (25 fps) w rozdzielczości 1024x768 na średnich i maksymalnych detalach. "

Wiec moge liczyc raczej na max detale:D:D O ile nie starczy ram to dokupie:D tylk oteraz strasznie zdrozaly-100 zl..:(
Tak wogle czy artbook ktora jest do kupienia na deutsh stronie to bedzie ten co bedziemy miec w EK czy jakis lepszy? bo tam zauwazlyme ze mozna kupic EK albo all pojedyncze elementy ale to by wyszlo gdzies o 25 euro drozej wiec nie czaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 13:04, szycha666 napisał:

Jak zawsze dobra nowina z moich ust:D

"James testował grę na sprzęcie o konfiguracji AMD 3500+, GeForce 6800 GT z 128RAM, 2GB RAM
i gra dosłownie płynęła (25 fps) w rozdzielczości 1024x768 na średnich i maksymalnych detalach.
"

25p fps to nie jest dużo,ale mało też nie:)

Dnia 01.10.2006 o 13:04, szycha666 napisał:

Wiec moge liczyc raczej na max detale:D:D O ile nie starczy ram to dokupie:D tylk oteraz strasznie
zdrozaly-100 zl..:(

Wiesz, w okresie przedświątecznym sprzęt zawsze "dziwnym trafem" drożeje,szczególnie RAM:) Radzę kupic po swietach,np. w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym konkursem na gothic.site? Gdzie mam przeslac i skad wziasc pytania??

Tak wogle kto jest za tym zeby to był skład poslkiej eydcji kolekcjonerskiej? :

# figurka barbarzyńcy z Gothic 3

# specjalna książka – The Art of Gothic 3

# wisiorek z symbolem Gothic 3

# plakat z Gothic 3

# mapa Myrthany na materiale

# wypasiona ksiazeczka typu: http://www.halycon.de/index.php?templateid=galerie&kat=66

# Wszystko zapakowane w pieknym pudle o obiciach podobnych do skóry


Ja jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i cena 200 zł.. bo za tyle bajerów.. to trzeba zapłacic... wedgług mnie to powinno byc tak.


# specjalna książka – The Art of Gothic 3

# wisiorek z symbolem Gothic 3

# plakat z Gothic 3

# mapa Myrthany na materiale

# Wszystko zapakowane w pieknym pudle o obiciach podobnych do skóry

# Gra na dvd!

# Soundtrack z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 13:32, marlin15 napisał:

i cena 200 zł.. bo za tyle bajerów.. to trzeba zapłacic... wedgług mnie to powinno byc tak.


# specjalna książka – The Art of Gothic 3

# wisiorek z symbolem Gothic 3

# plakat z Gothic 3

# mapa Myrthany na materiale

# Wszystko zapakowane w pieknym pudle o obiciach podobnych do skóry

# Gra na dvd!

# Soundtrack z gry


No i to # wypasiona ksiazeczka typu: http://www.halycon.de/index.php?templateid=galerie&kat=66 koniecznie! takie rzeczy sie zawsze daje do EK ale figurke wole od wisorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 02:54, Mike napisał:


Tu i tam natknąłem się na obawy graczy, że Gothic w Polsce będzie opóźniony. Dzieje się chyba
tak bo rzeczywiście jest trochę ciszy na ten temat. Ale do cisza przed burzą. Niedługo sypniemy
informacjami i nie będą to złe wieści. Więcej powiedzieć niestety mogę, konkrety w oficjalnych
informacjach! (ale naprawdę nie ma się co terminem premiery martwić na zapas:)


Dobra, poczekamy te kilka dni, jak nic sie nie dowiemy w ciągu tygodnia to piszemy petycje do JoWooda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 13:28, szycha666 napisał:

O co chodzi z tym konkursem na gothic.site? Gdzie mam przeslac i skad wziasc pytania??

Ten konkurs nie jest taki trudny ( poziom pytań nawet nie dorasta do pięt temu "gram z extraklasyka") jedyna trudnosć jak dla mnie polega na tym że rozumiem co drugie zadawane pytanie i to samo tyczy sie odpowiedzi ;) (które dodatkowo są tylko testem wielokrotnego wyboru)
Przykład pytania: Ile frakcji (grup do ktrórych możesz sie przyłączyć) jest w G3? a) 3, b)4 c)5 d)6 itp.
(ps oczywiście wszystko jest po niemiecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos wydaje ze przesadzasz
widziales ostatnie filmiki z gamestara?
one sa co prawda ze starej wersji G3 ale co z tego nie widac na nich jakis super ogromnych bledow
cale to gadanie o tym ze G3 to ma duzo bledow ze orki wchodza w textrury ze sterowanie nie te itp sa nic nie warte
w G1 i G2 to niby nie bylo takich bledow nie mowiac juz o konsolowym starowani z G1 gdzie zeby normalnie grac trzeba bylo przestawiac cale sterowanie postacia
wszyscy przesadzacie - nie da sie zrobic idealnej gry tak zeby kazdemu sie podobala zawsze bedzie cos nie tak ale do tego trzeba sie przyzwyczaic i tyle :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że przez jakieś pół września G3 był pokazywany głównie od złej strony. Oczywiście wśród tych złych opinii dostrzegłem również wiele zalet G3 np. ten ognisty miecz zrobił na mnie ogromne wrażenie, czy nowe tarcze, których wcześniej nie widziałem, albo moment tworzenia bariery wokół najprawdopodobniej stolicy myrthany na filmiku, również jest widowiskowe. Powiem jedno jakiby nie był ten Gothic przyjmę go z otwartymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz odnośnie daty premiery (ale wciąż bez konrektu;)

- wszelkie daty w internecie są spekulacjami , a nie ostatecznie potwierdzonymi informacjami.

- podanie polskiej daty premiery jest utrudnione głównie z powodu tego, że obie edycje gry (EK i sklepowa) są bardzo bogate i potwierdzenie praw licencyjnych i ich kosztów (tak, tak za miłe dodatki też często trzeba płacić licencje:-\, małą ale zawsze), kosztów produkcji trwało dłużej niż planowaliśmy. Mamy nadzieję, że nagrodzi to sama zawartość pakietu:)

- zrobimy wszystko aby premiera w Polsce była zgodnie z tradycją tej serii, szybciej niż na niektórych dużych rynkach;)

- na moje oko (proszę nie traktować tego jako full oficjalne info) data ta zostanie podana w nadchodzącym tygodniu (chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego np. eksplozja nuklearna z epicentrum w naszym biurze;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 14:37, ...TrzCIna... napisał:

a mi sie cos wydaje ze przesadzasz
widziales ostatnie filmiki z gamestara?
one sa co prawda ze starej wersji G3 ale co z tego nie widac na nich jakis super ogromnych
bledow
cale to gadanie o tym ze G3 to ma duzo bledow ze orki wchodza w textrury ze sterowanie nie
te itp sa nic nie warte
w G1 i G2 to niby nie bylo takich bledow nie mowiac juz o konsolowym starowani z G1 gdzie zeby
normalnie grac trzeba bylo przestawiac cale sterowanie postacia
wszyscy przesadzacie - nie da sie zrobic idealnej gry tak zeby kazdemu sie podobala zawsze
bedzie cos nie tak ale do tego trzeba sie przyzwyczaic i tyle :)

Pozdr.


Mi sie sterowanie w gothic 1 i gothic 2 baaardzo podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 15:42, Mike napisał:


Jeszcze raz odnośnie daty premiery (ale wciąż bez konrektu;)

- wszelkie daty w internecie są spekulacjami , a nie ostatecznie potwierdzonymi informacjami.

- podanie polskiej daty premiery jest utrudnione głównie z powodu tego, że obie edycje gry
(EK i sklepowa) są bardzo bogate i potwierdzenie praw licencyjnych i ich kosztów (tak, tak
za miłe dodatki też często trzeba płacić licencje:-\, małą ale zawsze), kosztów produkcji trwało
dłużej niż planowaliśmy. Mamy nadzieję, że nagrodzi to sama zawartość pakietu:)

- zrobimy wszystko aby premiera w Polsce była zgodnie z tradycją tej serii, szybciej niż na
niektórych dużych rynkach;)

- na moje oko (proszę nie traktować tego jako full oficjalne info) data ta zostanie podana
w nadchodzącym tygodniu (chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego np. eksplozja nuklearna
z epicentrum w naszym biurze;)

Pozdr.


Heh, wiec ostanio mieliscie taka ekspolzje ze nie podaliscie jak Jay z obiecywal:p:D:D Ok spox rozumiemy was- ale ! Ma byc extra EKD::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować