Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

rozmawiam z qumplem ktory ma G3 i gra w niego na 6800gt i 1024 ramu
gra na medium i nie widzi duze roznicy miedzy medium a high ( po za zasiegiem widzenia )
mowi ze gra chodzi mu na 20-30 fps wiec nei jest zle ale co 2-3 min gra sie doladowuje i fps-y spadaja do 2-7 po czym po 2-10 s. wszystko wraca do normy
najbardzie mnie denerwoje ze np. po 2 -3 h gry musi wylaczyc gre i uruchomic ponownie system bo fpsy spadaja do 10 ( prawdopodobnie z malej ilosci ramu ) to jest jakas paranoja z tym G3 nie oni daja kosci 512 ddr do kazdej paczki G3 wtedy bedzie to oplacalny zakup xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie chcę robić offtopa, proszę, warna mogę dostać , mnie nie zależy , ale założę się że niejedna osoba z tąd posiadająca Gothic`a ma pirata.

Dobra a żeby było coś w temacie , odpowiem Donaan`owi :) Włączyłem xD i po 10 sek. wyłączyłem :D ale już niedługo nowa karta graficzna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ma panike siac :)
sadze ze wiekszosc tych opowiesci o wojkach z ameryki i ciociach z niemiec jest zmyslona
spojz ile osob pobralo wersje Razor z torrenta jest tego od groma i ciutciut
duzo osob wypowiadajacych sie tu o g3 gr pewnie w wersje piracka tylko sie nie przyznaje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:19, ...TrzCIna... napisał:

duzo osob wypowiadajacych sie tu o g3 gr pewnie w wersje piracka tylko sie nie przyznaje xD


Mhm... ale nie powiem nic, bo oryginalną mam zamówioną od pewnego czasu :) załapałem się na EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się spodziewałem, też mam 1GB RAmu i mam problem z nowszymi gierkami, że na początku chodzą super bo mam karte graf. dobrą, ale po jakimś czasie strasznie zwalnia przez ram właśnie... no cóż poświęcę się i będę robił przerwę co 2-3 godziny... to chyba będzie i tak dobrze jeżeli chodzi o zdrowie takie przerwy sie przydają;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:51, ArekB napisał:

ja mam podobne przeczucia ;(
mysle jednak ze kolejne opoznienie polskiej premiery wyszloby nam na dobre (moze nawet udaloby
sie ludziom z CDP uzyskac kolejne poprawki od PB np.poprawiajace kod gry i podciagajace wydajnosc)


niech lepiej dają jak najszybciej - żadnych więcej opóźnień! Co to za różnica wgrać sobie patcha samemu albo dostać go z płytką. Ja wole wgrać sobie go później a teraz już dostać G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:01, ArekB napisał:

moze mi sie wydaje ale chyba swoim postem zarobiles degrada, bo regulamin zabrania zadawania
pytan odnosnie wszystkiego co dotyczy wspomagania piractwa

Będziesz tego żałował,gnido=cyt.G1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:35, indigo napisał:

> ja mam podobne przeczucia ;(
> mysle jednak ze kolejne opoznienie polskiej premiery wyszloby nam na dobre (moze nawet
udaloby
> sie ludziom z CDP uzyskac kolejne poprawki od PB np.poprawiajace kod gry i podciagajace
wydajnosc)

niech lepiej dają jak najszybciej - żadnych więcej opóźnień! Co to za różnica wgrać sobie patcha
samemu albo dostać go z płytką. Ja wole wgrać sobie go później a teraz już dostać G3.

Przecież,wczoraj była na tym wątku informacja,że poprawiony G3 będzie w grudniu.Po co wy to ciągle mielicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak chcecie przesuwania premiery to może od razu ją odwołajmy, co?? Nie będzie niepotrzebnego stresu!
A swoją drogą Gothic 3 powinien być jak najszybciej wydany i nie pójść w ślady Noc Kruka, bo to byłaby tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja jush wogule nie rozumiem po co CDP opoznilo premiere gry... mogli to zrobic przynajmniej do czasu wydania pierwszego patcha...:/ a tera tylko czekamy najdluzej w europie nie wiadomo dlaczego 0_o
jakos innym krajom to nie przeskadzalo...i tak i tak mogli se sciagnac te same patche...czyli wielka lipa...te "bugi" to chyba jakas wymowka od innego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:43, diablolod napisał:

to ja jush wogule nie rozumiem po co CDP opoznilo premiere gry... mogli to zrobic przynajmniej
do czasu wydania pierwszego patcha...:/ a tera tylko czekamy najdluzej w europie nie wiadomo
dlaczego 0_o
jakos innym krajom to nie przeskadzalo...i tak i tak mogli se sciagnac te same patche...czyli
wielka lipa...te "bugi" to chyba jakas wymowka od innego problemu...

Ty rozumiesz,co czytasz?Nie premiera,tylko patch poprawiający polską lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:43, diablolod napisał:

to ja jush wogule nie rozumiem po co CDP opoznilo premiere gry... mogli to zrobic przynajmniej
do czasu wydania pierwszego patcha...:/ a tera tylko czekamy najdluzej w europie nie wiadomo
dlaczego 0_o
jakos innym krajom to nie przeskadzalo...i tak i tak mogli se sciagnac te same patche...czyli
wielka lipa...te "bugi" to chyba jakas wymowka od innego problemu...

jak narazie i tak jestdobrze bo na NK czekaliśmy ponad rok
puffff ja już grałęm i oby CDP się postarało bo narawde gra ma sporo błędów i nie przeszkadzają one tylko starym wyjadaczom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:43, diablolod napisał:

to ja jush wogule nie rozumiem po co CDP opoznilo premiere gry... mogli to zrobic przynajmniej
do czasu wydania pierwszego patcha...:/ a tera tylko czekamy najdluzej w europie nie wiadomo
dlaczego 0_o
jakos innym krajom to nie przeskadzalo...i tak i tak mogli se sciagnac te same patche...czyli
wielka lipa...te "bugi" to chyba jakas wymowka od innego problemu...



Heh, wiesz kolego, sam sie nad tym wiele razy zastanawiałem...moze CDP ma jakies wewnetrzne problemy, np nie moga nadazyc z produkcją naszych wersji i już jest powod do kręcenia z patchami...ale przeciez CDP nie ingeruje w kod zrodłowy gry, oni moga TYLKO przestestowac i przekazac PB liste poprawek...a PB kiedy poprawi to poprawi...no chyba, że CDP ma jakas wyłacznosc i to co inni dostana w grudniu to my dostaniemy 3 listopada, choc nie badzmy naiwni. Najprawdopodobniej CDP ma jakies problemy...co mozna zauwazyc przy problemach z PES 6 PL, zobaczymy co nam da to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 15:47, jurexxxj napisał:

Ty rozumiesz,co czytasz?Nie premiera,tylko patch poprawiający polską lokalizacje.


ojojoj...idziemy do przedszkola nauczyc sie czytac ??

wez przeczytaj to: http://www.gram.pl/news.asp?id=2641
i nie denerwuj OK??
bo to normalni \e jest smieszne...po co sie w dajesz w rozmowe skoro nie wiesz o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować