Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 15:25, Isar napisał:

Super mój Gothic 3 już jest wysłany, ale jazda!!! Martwi mnie jedna rzecz, czemu jak daje "status
przesyłki" to pisze ze wprowadzono błędny kod??!!

Bo muszą jeszcze zaktualizować baze masterlinku przeważnie robią to co 2 - 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numery paczek nie są wprowadzane do systemu o tak od razu! Poczekaj albo do wieczora albo do rana. Jeśli wtedy ich nie będzie wtedy dopiero możesz zacząć się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Gothic 3 Król RoBhar Ogrodzil swoja twierdze:) Barierą jak w Gorniczej Dolinie tyle efekt ma odwrotny jak wyjść mozesz ale już ne wejdziesz. Podobno Robhar chcial sie uchronić przed Orkami a Orkowie oblegają bariere. Skoro to prawda w pewnie naszym zadaniem w Gothic 3 będzie zniszczenie tej barriery. I ciekawe czy trzeba będzie zabić Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:26, muchy-polatuchy napisał:

Mnie tylko zastanawia czy wczesniej (tj dzisiaj) wysla zwykla edycje czy to tylko EK jest taka
uprzywilejowana?
W tym tlumie pewni i tak nie dostane odpowiedzi... :P


Dzisiaj jest również wysyłana zwykła edycja bo ja taka zamówiłem i już jest status, że wysłana więc się nie martw ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problemy ^^ ja tam nie moge sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee doczekać aż dostane wogole swoj egz. , a puźniej się bede zastanawiał co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jest to "dosyć" stare info :P

W zasadzie wiadomo to już do czasu premiery światowej.
Co do Xardasa to nie trzeba będzie go zabić, ale napewno jednym z zakończeń jest to wyjście.

@muchy-polatuchy-> Ja za EK HoMM V dostałem 55 wPLn, więc za EK G3 też chyba tyle będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zadzwoniłem do swojego oddziału masterlinka to powiedziano mi ze ta przesyłka dostaną albo dzis wieczorem albo w czwartek. Tak jest pewnie w kazdym miescie(oprócz wawy) wiec nie ma co samemu odbierac gry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sie wk**** wszyscy ktorzy zamowili 23 pazdziernika maja juz status wysłane, ja zamowilem 16 pazdziernika i caly czas mam

Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Data złożenia: Pn, 16.10.2006 o godz. 09:04

k**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:33, rav1985 napisał:

sie wk**** wszyscy ktorzy zamowili 23 pazdziernika maja juz status wysłane, ja zamowilem 16
pazdziernika i caly czas mam

Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne)

Data złożenia: Pn, 16.10.2006 o godz. 09:04

k**


złożone Śr, 11.10.2006, wysłane: Wt, 31.10.2006 ja jeszcze wcześniej i mam już wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się na pewno zaraz wyślą, CDP paczki wysyła partiami więc przed 17 raczej już będziesz miał status wysłane :P Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować