Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 15:11, Matiz666 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy komuś kto ma przesyłkę pocztą już potwierdziło?? Mi jeszcze nie:(



i mi nie ale bez obaw na co potwierdzenie wystarczy że status sie zmienił w zamówieniach :) i masz numer paczki masterlinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:12, DC666 napisał:

DZwonie do masterlinka i po 5 minutach czekania dowiaduje sie ze przesylka bedzie dostarczona
w....czwartek:(


Skoro ty mieszkasz ok. 200 km od Warszawy i dostaniesz w czwartek to może jest cień szansy że mi dojdzie jeszcze dzisiaj?

Indigo, nie kłóć się. Jeszcze moderator jakiś zobaczy i będziesz miał :) A tak poza tym to co Furusu od ciebie w ogóle chce?

KIEDY TEN GOTHIC BĘDZIE?! AAAA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:11, Carl92 napisał:

Tylko jedno mnie dziwi Gothic 3 wielka gra a dlaczego na gram.pl nie ma Tygodnia z Gothikiem
3. Z innymi grami było jak COH czy PES 6:(


Chyba się dzisiaj zacznie - zobacz, jakie tło ma główna strona Gram.pl - logo Gothic3, to musi chyba coś znaczyć, a poza tym w topicu "książka próśb i zażaleń" prosiłem o tydzień z G3 i powiedziano mi, że takowy zaistnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:14, Pryka napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć czy komuś kto ma przesyłkę pocztą już potwierdziło?? Mi jeszcze
nie:(


i mi nie ale bez obaw na co potwierdzenie wystarczy że status sie zmienił w zamówieniach :)
i masz numer paczki masterlinku

Ale ja mam przez POCZTę POLSKą a nie masterlink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:15, Matiz666 napisał:

> > Może mi ktoś powiedzieć czy komuś kto ma przesyłkę pocztą już potwierdziło?? Mi jeszcze

> nie:(
>
>
> i mi nie ale bez obaw na co potwierdzenie wystarczy że status sie zmienił w zamówieniach
:)
> i masz numer paczki masterlinku
Ale ja mam przez POCZTę POLSKą a nie masterlink.



źle zrozumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:11, Carl92 napisał:

Tylko jedno mnie dziwi Gothic 3 wielka gra a dlaczego na gram.pl nie ma Tygodnia z Gothikiem
3. Z innymi grami było jak COH czy PES 6:(

Jeszcze nie ma, ale w topicu prośb i zażaleń pisali, że będzie.
Widocznie nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"od wersji wydanej zagranicą oraz tej, która znajduje się w nielegalnym obiegu, zawierać będzie aż 2 najbardziej aktualne, oficjalne poprawki do gry. "

Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziolem ek ale jak patrze ze na allegro jakis koles daje 300 zl za pudelko i amulet i artbook to naprawde dla mnie nie normalne! 160 zgoda ale bez przesady!

wogle jak czytam ze mamy najlepsza wersje to mnie smiech ogarnia! przeciez za granica tez maja 1.08 cdp mowilo na poczatku ze sami poprawia błedy co nie bylo prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje sie ktos moze czy jak sie zamowilo w wirtusie to przyjdzie w dniu premiery czy moze po? mnie tu skrecac bedzie jak wy bedziecie grali juz w polska wersje dzisiaj albo jutro :P ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:19, zajacisko napisał:

Ciekawe czy Masterlink ma dobrych kierowców i czy ma szybkie samochody?


Nie nie nie, ja wole, żeby mieli bezpieczne samochody i nie uszkodzili opakowań XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:19, DC666 napisał:

Wziolem ek ale jak patrze ze na allegro jakis koles daje 300 zl za pudelko i amulet i artbook
to naprawde dla mnie nie normalne! 160 zgoda ale bez przesady!

wogle jak czytam ze mamy najlepsza wersje to mnie smiech ogarnia! przeciez za granica tez maja
1.08 cdp mowilo na poczatku ze sami poprawia błedy co nie bylo prawdziwe!


Tak mają wersję 1.08 ale oni musieli dogrywać patcha by mieli ta wersje a my nie musimy bo mamy już z tą poprawką nie rozumiesz?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:19, zajacisko napisał:

Ciekawe czy Masterlink ma dobrych kierowców i czy ma szybkie samochody?


Nie mam czasu przegladac tych wszsytkich stron które doszy od rana. Mam wiec pytanie kiedy moge oczekiwac dostawy G3. Mieszkam we Włocłąwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super mój Gothic 3 już jest wysłany, ale jazda!!! Martwi mnie jedna rzecz, czemu jak daje "status przesyłki" to pisze ze wprowadzono błędny kod??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:23, wdowiakm napisał:

>

A w .ini pewnie i tak będzie trzeba grzebać :)
W sumie to jestem ciekaw, czy CDP zrobi taką mininiespodziankę w postaci kompletnie przebudowanego pliku .ini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować