Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 21:35, Xar91 napisał:

> Kurde powoli czuje sie oszukany... Mimo ze zamowilem dwa tyg temu zwykla (a widze, ze
niektorym
> juz wysali taka), to zamowienie czeka nadal (mimo ,ze zaplacone juz dawno). A na doklatke
zniknelo
> pre-order . Co jest do cholery? Czyzby wyslali mi dopiero w piatek? To mnie wnerwia jak
cholera.
> Zamawiasz wczesniej a dostane tydzien po premierze- bosko :/


Sorry za napastliwość postu,ale jestem wkurzony tą całą systuacją...

złożone Śr, 30.08.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne). Jak do czwartku rano(około 6.30) niebedzie informacji o tym,ze moje
zamowienie jest juz wyslane,to olewam to i oficjalnie informuje KUPUJE WERSJE PIRACKĄ,jeśli
Cd-Projekt tak drwi z klijenta,to niech sie ...Wiecie co mam na mysli...

Z tego,co widze,to zamowienia jeszcze z października są juz zrealizowane,a Ci,co zamówili wcześniej
mogą se jeszcze troche poczekać,tak?Skoro taka jest polityka firmy,to niech sie niedziwia,ze
kupie pirata i sede sie z tego sieszył,że niedałęm zarobić oszustom...Przepraszam za ten post,jeśli
strona poprostu niezostała zaktualizowana i zamówienie zostało wysłane\lub wyślą do czwartu
przed moim wyjściem do szkoły.Na wszelki wypadem przygotuje maila z prośbą o anulowanie zamówienia,co
będzie,czy ze mnie zarobią,to zależy tylko od postawy CD-Projekt wobec klijenta(czyli mnie)...

Ps.zaraz bedzie degrad za propagowanie piractwa-ja poprostu powiedzialem co mysle,i proponuje
innym rowniez takie rozwiazanie tej sprawy,skoro to CD-P niewywiązało się pierwsze z umowy!!!!!!To
nie moja wina,chciałem mieć orginał,ale skoro CD-p taki numer odwala,to niemam wyjscia.Smiało,dawajcie
degrad, jesli tak bedzie wygladała wysyłka,to i tak już na te forum niebede zaglądał...


Gra została juz wysłana...tylko zrozum nie odnotowali tego jeszcze spoko czlowieku zadzwon do nich a nie panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się!!!! Każdy kto zamówił poprzez DPD dostanie G3 w czwartek albo w piątek.

P.S. Ja stworzyłem offtopa na forum cd-action, też w temacie Gothic, który się ciągnął 3 str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz bardzo, ale w przeciwieństwie do ciebie większośc nie ma zamiaru posuwać się do takiego kroku jakim jest kradzież. Jeśli myślisz, że to jest jakieś wyjście, to masz problem i tyle. Wystarczy czekać, na rozwój wypadków i aż ktoś się wypowie, jak znać życie koło godziny 23 ktoś może już z domu napisze pare słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo niestety. Nie wiem jak to dziala narazie nie panikuje. Ale faktycznie tym, co zamowili wczesniej to mogliby sie postarac i wysalac jak trzeba. Ja juz dokonalem przelewu wiec mnie maja. Ale nastepnym razem (jesli taki w ogole bedzie) to niech nie licza na wczesniejsza wplate - tylko place przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 21:39, DC666 napisał:

No to powodzenia w zbugowana gre i obys cos zrozumial po nemiecku czy tam angielsku

Tak szczegolnie jak zanim dostaniemy oryginala to juz bedzie PL wersja do pobrania... to dopiero by mnie rozwscieczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wysłalem maila z zapytaniem do obsługi klienta moze za 5 dni odpowiedza :P

moglby jakiś ziomek z gram napisac ze poprostu nie zaktalizowali kont kupujacych, lub nie wyrobili sie z wysylka wszystkich egzemplazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA! A aj mam już wysłaną do sortowni i czeka sobie spokojnie aż szanowny
pan kurier ją weźmie i przywiezie do mnie..... A propo to ja zamówiłem jak tylko
napisali że można zamawiać Edycje Kolekcjonerską, i mam możliwość sprawdzenia
statusu przesyłki:"1 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:59:43 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:35:18 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1"
Jestem SZCZĘŚLIWY!(nie przyjmij tego jak wyśmiewanie się bo ja mam a ty nie, OK?)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że z wysyłką paczek w CDP są jakieś problemy to prawda, ale to nie powód żeby zaraz kupować pirata. Nie okradasz CDP tylko firmę która stworzyła tą grę.
Tak na marginesie klient nie klijent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:39, DC666 napisał:

No to powodzenia w zbugowana gre i obys cos zrozumial po nemiecku czy tam angielsku


Dzieki, filmy ogladam po angielsku i czasem se zagram w gre ang to jakos dam rade,a po niemicku to ewnetualne poprosze kogos o przetłumaczenie i tyle.pozatym u nas sobie tez mozna bez problemu załatwić pirata za 20 po polsku,wiec nieprzesadzaj.poprostu uwam,ze to jest olewanie klijenta,wysyłanie tym co zamówili wczesniej,a tym,co zamowili poczta wczesniej,to beda wysyłali puźniej,pozatym patrzyłem z rana,3 razy w południe i teraz oc chwilke stronke akualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złożone Pt, 15.09.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
tego nie zrozumie patrz kiedy zamówiłem i wiedzieli że chce kupić a tu jeszcze niema że wysłali a niektórzy co zamówili 4 dni temu czy ileś tam już im leci do domu, gdzie w tym wszystki SYSTEM. Napewno to chyba moja ostatnia gra kupiona tu, jeśli rano nie bedzie pisać że wysłali to bede kupować w sklepie i napisze aby anulowali wysyłkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że wysłanie 1500 paczek to pikuś... muszą rozłożyć to na minimum dwa dni a jeszcze prócz Gothica muszą dostarczyć inne gry... ech brak słów do osób z takim podejściem jak Ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie: "Czy warto kupić i czy jest tak dobry jak druga część ???". W piątek premiera, a ja cały czas mam wątpliwości Gothic 3 czy GW: Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,ale ludzie,na miłośc INNOSA jakieś priorytety muszą być,no nie??powinni real;izować zamówienia wg kolejniości ich składania a nie jak im sie podoba(a wysylajom tym, co niedawno zamówili,bo oni jeszcze sie moga rozmyslic).Jak CD-P ma problemy,to niech se dodatkowych pracownikow zatrudni lub zacznie sie brac do roboty wczesneij,a nie odbijac to na nas-graczach!!!

PRzy okazji nigdy niepłace za towar z neta przed odebraniem go.A jak by sie CD-P niewywiązał,to i tak bym z neta nieściągnoł,bo mam za wolne łącze i szkoda mi czasu..
wolałbym mieć na płycie pozatym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie... Już wiozą do Ziel. Góry moją paczuszkę, a stamtąd już tylko 50 km, i jest u mnie w domku;)... W czwartek na pewno dojdzie, bo zwykle jest tak, że wczesnym rankiem dochodzi do sortowni w Z.G., a koło 8:30 wyjeżdża, i do mnie dochodzi 10-12... I współczuję tej niepewności tym, przy których zamówieniach ciągle widnieje "zamówienie gotowe do wysyłki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować