Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

no mozna to nazwac jako demu pre-alfa ale w praktyce to jest to jakis obszar w ktorym mozemy zrobic jakies pare questow i tyle..., moim zdaniem mogl byc jakis przeswit i to cos"powiedzmy mini demko" moglo trafic na rynek internetowy! Ile w tym wparwy nikt nie wie, ale nigdy nie mozna powiedziec ze tego czegos nie ma w necie... :]

Tak F5k pre-alfa jest nielegalne i sciaganie czegos takiego wiaze sie z piractwem!
Jak narazie sa tylko plotki i spekulacje o znalezisku czegos takiego, a czy tak naprawde jest nikt nie wie i nikt prawdopodobnie nie powie na zadnym forum ktore walczy z piractwem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 21:46, f5k napisał:

Jeśli chodzi o pojawieni sie pre-alphy w necie to raczej wątpie by ktos się odważył by umieścić
pre-alphe GIII bo jest to nielegalne.


człowieku normalnie rotfl - mało co z krzesła nie spadłem jak tą Twoją wypowiedź przeczytałem :D nie ubawiłem się już tak od dawna :D
a teraz pytanie do Ciebie: z koro jak jest premiera gry (ograniczmy się tylko do tego działu) to na necie jest ta gra dostępna do ściągnięcia to może mi powiesz co kogoś będzie powstrzymywać przed wypuszczeniem w świat jakiejś tam wersji alfa ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo bedzie powstrzymywac by wypuscic w net pre-alfa?? "tworcow tego dziela" oni zadbaja zeby cos takiego nie weszlo w niepowolane rece, a jesli nawet weszlo to jak narazie sa tylko spekulacje i nikt tego nie moze zagwarantowac ze juz cos takiego jest w necie, jakby bylo to wiekszosc osob by na to natrafilo i praktycznie w przeciagu miesiaca kazdy by mial ver pre-alfa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:15, Fantomer napisał:

> Jeśli chodzi o pojawieni sie pre-alphy w necie to raczej wątpie by ktos się odważył by
umieścić
> pre-alphe GIII bo jest to nielegalne.

człowieku normalnie rotfl - mało co z krzesła nie spadłem jak tą Twoją wypowiedź przeczytałem
:D nie ubawiłem się już tak od dawna :D
a teraz pytanie do Ciebie: z koro jak jest premiera gry (ograniczmy się tylko do tego działu)
to na necie jest ta gra dostępna do ściągnięcia to może mi powiesz co kogoś będzie powstrzymywać
przed wypuszczeniem w świat jakiejś tam wersji alfa ? :-)

Powtarzam to kolejny raz: pre-alpha i alpha nie można publicznie udostepnić bo jest to nielegalne i kara za piractwo grazi. To to samo jakbyś umieścił link do pirackiej kopii gry. beta jest demem czyli jest legalna i można ją udostępniać publicznie. Jeżeli tego nie rozumiesz to po co piszesz na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 07:44, f5k napisał:

http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&load_file=596&filename=g3_3sat.zip
Ludzie nie moge stamtąd ściągnąć tego filmiku. Wyskakuje mi okno z takim napisem Sorry,
your download attempt has been rejected.
[/b. Co robić??]


z tej strony nie można ściągać plików z bezpośrednich linków, spróbuj wejść na tą stronkę i tam poszukaj odpowiedniego linka
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:19, cinus` napisał:

> http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&load_file=596&filename=g3_3sat.zip

> Ludzie nie moge stamtąd ściągnąć tego filmiku. Wyskakuje mi okno z takim napisem Sorry,

> your download attempt has been rejected.
[/b. Co robić??]


z tej strony nie można ściągać plików z bezpośrednich linków, spróbuj wejść na tą stronkę i
tam poszukaj odpowiedniego linka
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=196

Niestety ten plik dostępny jest tylko na worldofgothic i gdzie indziej go nie znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 19:05, f5k napisał:

> z tej strony nie można ściągać plików z bezpośrednich linków, spróbuj wejść na tą stronkę i
> tam poszukaj odpowiedniego linka
> http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=196
Niestety ten plik dostępny jest tylko na worldofgothic i gdzie indziej go nie znajde.


spójrz na link który Ci podałem, jest z world of gothic,
ze strony world of gothic można ściągać pliki tylko po uprzednim wejściu na ich stronę, ja tam bez problemu ściągnąłem ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:28, f5k napisał:

Powtarzam to kolejny raz: pre-alpha i alpha nie można publicznie udostepnić bo jest to nielegalne i kara za piractwo grazi. To to samo jakbyś umieścił link do pirackiej kopii gry. beta jest demem czyli jest legalna i można ją udostępniać publicznie. Jeżeli tego nie rozumiesz to po co piszesz na ten temat.

no, nie za bardzo tak jest jak napisales :>
terminy alpha i beta nie maja nic wspolnego z legalnoscia, ale oznaczaja zaawansowanie w procesie produkcji - alpha oznacza, ze gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, natomiast beta oznacza okres gdzie gra jest w znacznie bardziej zaawansowanym stadium, ale nie jest to jeszcze finalny produkt... no i beta nie jest demem, demo zwykle prezentuje ''kawalek'' finalnego produktu badz calosc z ograniczeniami, a beta to produkt jeszcze nie skonczony... o ''legalnosci'' do uzytku publicznego danej wersji decyduje producent - niektore firmy (jesli chca i widza w tym jakas potrzebe) moga wypuscic do uzytku publicznego nawet wersje alpha, a czesc firm jest przeciwna i nie wypuszcza nawet bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 19:18, cinus` napisał:

> > z tej strony nie można ściągać plików z bezpośrednich linków, spróbuj wejść na tą
stronkę i
> > tam poszukaj odpowiedniego linka
> > http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=196
> Niestety ten plik dostępny jest tylko na worldofgothic i gdzie indziej go nie znajde.


spójrz na link który Ci podałem, jest z world of gothic,
ze strony world of gothic można ściągać pliki tylko po uprzednim wejściu na ich stronę, ja
tam bez problemu ściągnąłem ten filmik

Ja wchodze na ten link i daje g3_3sat.zip i otwiera sie okienko z naisem Sory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2005 o 19:25, trollf napisał:

no, nie za bardzo tak jest jak napisales :>
terminy alpha i beta nie maja nic wspolnego z legalnoscia, ale oznaczaja zaawansowanie w procesie
produkcji - alpha oznacza, ze gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, natomiast beta
oznacza okres gdzie gra jest w znacznie bardziej zaawansowanym stadium, ale nie jest to jeszcze
finalny produkt... no i beta nie jest demem, demo zwykle prezentuje ''kawalek'' finalnego produktu
badz calosc z ograniczeniami, a beta to produkt jeszcze nie skonczony... o ''legalnosci'' do
uzytku publicznego danej wersji decyduje producent - niektore firmy (jesli chca i widza w tym
jakas potrzebe) moga wypuscic do uzytku publicznego nawet wersje alpha, a czesc firm jest przeciwna
i nie wypuszcza nawet bety...

Masz racje co do oznaczeń zaawansowania w procesie produkcji ale wersją demo można nazwać i wer beta i werję z ograniczeniami ale tylko wtedy gdy firma demo udostępni do publicznego użytku, a wersji alpha nigdy nie była demem bo firmy tej wersji nie udostępniają bo zawierają mnustwo błędów i takie demo nikogo by nie zachęciło do kupna pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 20:51, f5k napisał:


> no, nie za bardzo tak jest jak napisales :> > > terminy alpha i beta nie maja nic wspolnego z legalnoscia, ale oznaczaja zaawansowanie
w procesie
> produkcji - alpha oznacza, ze gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, natomiast
beta
> oznacza okres gdzie gra jest w znacznie bardziej zaawansowanym stadium, ale nie jest to
jeszcze
> finalny produkt... no i beta nie jest demem, demo zwykle prezentuje ''kawalek'' finalnego
produktu
> badz calosc z ograniczeniami, a beta to produkt jeszcze nie skonczony... o ''legalnosci''
do
> uzytku publicznego danej wersji decyduje producent - niektore firmy (jesli chca i widza
w tym
> jakas potrzebe) moga wypuscic do uzytku publicznego nawet wersje alpha, a czesc firm jest
przeciwna
> i nie wypuszcza nawet bety...
Masz racje co do oznaczeń zaawansowania w procesie produkcji ale wersją demo można nazwać i
wer beta i werję z ograniczeniami ale tylko wtedy gdy firma demo udostępni do publicznego użytku,
a wersji alpha nigdy nie była demem bo firmy tej wersji nie udostępniają bo zawierają mnustwo
błędów i takie demo nikogo by nie zachęciło do kupna pełnej wersji.



To nie przeszkadza crackerom i hakerom by psuć komuś zabawę i umieszczać grę w mało zaawansowanej, acz grywalnej, wersji w necie - patrz Half Life 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 20:42, f5k napisał:

Ja wchodze na ten link i daje g3_3sat.zip i otwiera sie okienko z naisem Sory....


no to ja już nie wiem o co chodzi, ja nie miałem najmniejszych problemów ze ściągnięciem tego filmiku.
BTW w tym filmiku nie było nic ciekawego, może gdybym znał niemiecki to bym się czegoś ciekawego dowiedział, jeśli nie znasz niemieckiego to raczej nic nie stracisz, większość tego filmiku to jest tylko nawijanie po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:37, cinus` napisał:

> Ja wchodze na ten link i daje g3_3sat.zip i otwiera sie okienko z naisem Sory....

no to ja już nie wiem o co chodzi, ja nie miałem najmniejszych problemów ze ściągnięciem tego
filmiku.
BTW w tym filmiku nie było nic ciekawego, może gdybym znał niemiecki to bym się czegoś ciekawego
dowiedział, jeśli nie znasz niemieckiego to raczej nic nie stracisz, większość tego filmiku
to jest tylko nawijanie po niemiecku.



Mi się spodobały ładne animacji podczas walki i kawałek świata z gry- robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:41, Backside napisał:

Mi się spodobały ładne animacji podczas walki i kawałek świata z gry- robi wrażenie.


te animacje to jedyna rzecz w tym filmiku której wcześniej nie widziałem, były w miarę ciekawe, ale mało tego pokazali, a te kawałki pokazujące świat to już widziałem w poprzednich filmikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 21:43, cinus` napisał:

> Mi się spodobały ładne animacji podczas walki i kawałek świata z gry- robi wrażenie.

te animacje to jedyna rzecz w tym filmiku której wcześniej nie widziałem, były w miarę ciekawe,
ale mało tego pokazali, a te kawałki pokazujące świat to już widziałem w poprzednich filmikach


Hmm - dałby link to takowego.
Wydawało mi się, że ściągnąłem wszystki: teaset, trailer (załamka swoją drogą), oficjalny (z gadką Rosenkrantza) i nieoficjalny (skrócona wersja, gorsze jakosci oficjalnego, i wyszła wcześniej do netu) z E3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:10, Backside napisał:

Hmm - dałby link to takowego.
Wydawało mi się, że ściągnąłem wszystki: teaset, trailer (załamka swoją drogą), oficjalny (z
gadką Rosenkrantza) i nieoficjalny (skrócona wersja, gorsze jakosci oficjalnego, i wyszła wcześniej do netu) z E3


nie pamiętam linka bo to było jakiś czas temu, na dysku też mi się już żaden filmik nie uchował, z tego co mówisz to powinieneś jeszcze poszukać filmiki z games convention w lipsku, po tym chyba też wyszły jakieś filmiki, nie pamiętam już szczegółów co do nich, bo teraz głowę mam praktycznie tylko do nauki, o gothicu już praktycznie nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 20:51, f5k napisał:

Masz racje co do oznaczeń zaawansowania w procesie produkcji ale wersją demo można nazwać i
wer beta i werję z ograniczeniami ale tylko wtedy gdy firma demo udostępni do publicznego użytku,
a wersji alpha nigdy nie była demem bo firmy tej wersji nie udostępniają bo zawierają mnustwo
błędów i takie demo nikogo by nie zachęciło do kupna pełnej wersji.

demo to skrot od demonstration, czyli prezentacja czegos tam... wersja demo mozna nazwac wszystko o ile zechce sie to cos zaprezentowac szerszemu gremium (nie wazne czy dotyczy skonczonego produktu czy nie)... moze byc demo wersji alpha lub beta jak rowniez demo finalnej wersji i jesli chodzi o gry najczesciej pojawia sie wlasnie to ostatnie... nie utozsamiaj wersji beta z demem, bo te okreslenia nie znacza to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu totalnie modernizuje kompa - procesor, plyta glowna, karta graficza i troche wiecej ramu :). Jestem przygotowany i z niecierpliwoscia czekam na najnowsza czesc Gothika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:04, BajteK_ napisał:

Ja w tym tygodniu totalnie modernizuje kompa - procesor, plyta glowna, karta graficza i troche
wiecej ramu :). Jestem przygotowany i z niecierpliwoscia czekam na najnowsza czesc Gothika.


- przygotuj się też na zmianę zasilacza (np. Chieftec 350W, ok. 160zł), bo nowe grafy sporo ciągną (zresztą cpu też ale mniej), no chyba, że już masz dość mocny zasilacz... a tak swoją drogą to tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować