Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 19:53, nitz napisał:

myslisz ze koles ktory pierwszy cos odkryl napewno bedzie mowil co gdzie jak :P:P:P - pozostawi
to w tajemnicy a kiedy ktos po 2 mc wpadnie na to on powie "nareszcie" , teraz odkryjcie reszte
<rofl>

Raczej pomoze innemu a nie zatai wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiekszymi krokami zbliza sie moment gdy bedziemy pisac Gothic 3 jaki jest a nie jaki bedzie :)
Z niecierpliwoscia wypatruje targów GC, tematu wszystko co chcesz wiedziec o PL edycji, inwetarza edycji kolekcjonerskiej oraz próbek polskiego dubbingu no i najważniejszego : dema :D (moze byc w kazdym jezyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 20:56, zajacisko napisał:

A jak myślicie jacy będą nowi przeciwnicy w Gothic III?



no beda ale starych dobrych orkow do koszenia nie zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych screenów można wywnioskować, żę będzie o wiele więcej orków o różnych stopniach, jakieś leśny bez żadnej zbroi, pewnie będą najsłabszą jednostką z grona orków (ale to tlyko domysły), i pewnie jeszcze wielu orków wojowników będzie :) ale dobrze będzie na kim nabijać levele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że będą takie bydlaki jak dinozaur T- Rex:) Poz atym dzikie orki( tak przynajmniej wyglądał jeden ork w lesie bez zbroji,gdy dorwał Ścierwojada)

Poza tuym ma być parę nowych potworów latających( coś więcej niż harpie). A w każdym bądź rzie " istoty atakujące z powietrza).
Na razie tyle. Głównymi przeciwnikami w grze będą orkowie,których bedzie kilka gatunków( dojdzie inteligentna rasa,cokolwiek to znaczy w przypadku orka:)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo i o to chodzi..ps.. czy ktorys z obecnych tutaj fanow Gothica grali w Obliviona? jesli tak to czy polecacie ta gra..

bo jak sie zapytam w temacie obliviona to odrazu wszyscy wyskoczal z tekstami " czlowieku gra ze nie ma przeba"
"Gothic sie przy tym chowa!!!" "czlowieku kupuj puki jeszcze w sklepach jest!!!" "LEPSZEJ GRY NIE ZNA?JDZIESZ!!!" xD
wiec co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:15, kepny napisał:

Mi osobiście się nie spodobał :/ kilmat wogóle nic grałem niedługo w to i mi się nie podobało
:/ GOTHIC RULEZ !!!


no tak myslalem:P takze nie kupuje ;p

no i jak sadzilem bez fanatycznego "GOTHIC RULEZ !!!" sie nie bejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:13, diablolod napisał:

nooo i o to chodzi..ps.. czy ktorys z obecnych tutaj fanow Gothica grali w Obliviona?


ja grałem

Dnia 03.08.2006 o 22:13, diablolod napisał:

jesli tak to czy polecacie ta gra..


jak dla mnie to Oblivion jest przereklamowany, co prawda jak się gra pierwszy raz to bardzo wciąga :) ale jak już chcesz grać po raz drugi to wieje nudą.
o ile się nie mylę to Oblivion w CDA dostał 10 i jak dla mnie kompletnie niezasłużenie.
fabuła w Oblivionie jest taka sobie, a chyba największa wada Obliviona to kompletne zero humoru nie pamiętam aby w którymś momencie gry choć trochę się uśmiechnął z tego powodu, pod tym względem Oblivion dużo traci jak dla mnie.
Oblivion to świetna gra na jeden raz, jak się gra drugi raz to człowiek się męczy, a za trzecim razem to już się ma ochotę wywalić płytki za okno...
jeśli dysponujesz dużą ilością kasy którą nie masz na co wydać to możesz kupić, w innym przypadku oszczędzaj na Gothica 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, wszystko mozna fanatyzmem nazwać, jak stoi się po przeciwnej stronie rzeki :)

Grałem w obka- nudny jak dyabli. Nie wyobrażam sobie powrotu nawet teraz, kiedy grafika fajna ( bo sprzęt nowy )

Zwyczajnie nie ma...a co mi tam GOTHIC RULEZZ !! :D I tyle powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem w Oblivion''a - gra całkiem niezła, ale nie wciąga tak jak gothic ( nie ma tego czegoś, tego klimatu) i tak jak cinus już wspomniał brak chumoru jest wręcz rażący, a pozatym denerwujące jest to że gramy niemową (nie żebym mniał jakieś uprzedzenia do osób niepełnosprawnych, ale lepiej się czuję gdy jak nacisnę kwestię "nie" to słyszę owe "nie") - to trochę deprymujące. Jest jeszcze jedna wada - mianowicie: jeżeli ktoś nas bardzo lubi potczas romowy z nami uśmiech się błogo, nawet jeśli mówi o bliskiej zagładzie świata. To tyle jeśli chodzi o wady, jeżeli chcesz przeczytać o dobrych stronach gry zajrzyj na dowolną recęzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie kiedy sie pojawi ktos z cdp z jakimis informacjami na temat tlumaczenia jak idzie albo ogólnie udzielenia jakis nowych informacji na temat gothica 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 23:17, bartas210 napisał:

nie wiecie kiedy sie pojawi ktos z cdp z jakimis informacjami na temat tlumaczenia jak idzie
albo ogólnie udzielenia jakis nowych informacji na temat gothica 3


Niestety nie wiemy sami czekamy na nowe informacje nie jesteś sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować