Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 20:05, plada napisał:

A czy jest ktoś w tym temacie, kto może się doczekać?


Raczej wszyscy nie mogą się doczekac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:05, wdowiakm napisał:

> dzięki ci za przypomnienie i sorki ale jestem jeszcze nowy i tępawy. no to przepraszam
!!!!
> :(
Ciebie jestem w stanie zrozumieć ;)) I nie smuc się tylko pisz cos ciekawego zwiazanego z grą
Gothic 3 ;))
Ale pawlo131 który jest przodownikiem i tak robi to już jest coś nie tak ;))

Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogos uraziłem ;))


No dobrze za wszystko przeprasza. No ale już wrućmy do tematu. piszmy o gothic 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:03, Misiekolxp001 napisał:

niemoge się doczekać aż wyjdzie G 3 PL.


Ja również.
Poprzednie części bardzo mi się podobały , ale wydaje mi się że gothic 3 pobije swoje poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest coś takiego, jak te PRE-ORDER.Zamawiasz, on kupuje i tobie przesyła.Tylko jest mały problem. Przecież by mu się to nie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ta gra na allegro to jest straszna lipa
typ napisal ze ma wersje PL a aukcja konczy sie za 13 dni niby po co skoro gra wyjdzie za minimum 60 i to bedzei wersja ang. i de. a pol. pojawi sie pozniej wiec po co robic teraz ta aukcje
wg. mnie nie warto tam zamawiac jak sami juz zauwazyliscie to mu sie nie oplaca i nic z tego nie ma i nie wiadomo skad on wogul ma zamiar wziasc ta gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeżeli chodzi o walką dwoma broniami naraz, będzie można mieszać rodzaje, czyli używać jednocześnie np miecza i toporu. Z drógiej strony byłoby to bardzo ciekawe i chyba użyte poraz pierwszy w grze takiego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee... nie nie bedzie takiej opcji
bedziesz mial np. spycjalne miecz ktory bedziesz mogl uzywac w polaczeniu z 2 takim samym albo bedziesz kupowal zestawy jakos tak slyszalem ( cztalem gdzies ) i nie proscie mnie o link bo go nie znajde poprostu to co mowisz byloby trudne do zrobienia
przyklad?
wez chocby system zadawania obrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:48, ...TrzCIna... napisał:

eeee... nie nie bedzie takiej opcji
bedziesz mial np. spycjalne miecz ktory bedziesz mogl uzywac w polaczeniu z 2 takim samym albo
bedziesz kupowal zestawy jakos tak slyszalem ( cztalem gdzies ) i nie proscie mnie o link bo
go nie znajde poprostu to co mowisz byloby trudne do zrobienia
przyklad?
wez chocby system zadawania obrazen

No może ale jakby sie postarali to kto wie czy dodatek do G3 nie ujawni takich nowych możliwości... oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... dodatek? a wiesz ze go zobaczysz? a jak np. B. zginie? moze go wogule nie byc
ja nie mysle nad dodatkiem tylko jak tu kase zdobyc na nowa karte i ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kiedy dowiedział się że niebędzie koni w G3 powiedział że fajnym pomysłem byłoby aby można osiodłać jakieś dzikie zwierze np zębacza. Według mnie to nie jest rewelacyjny pomysł, a wy co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować