Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 01:15, Monastor napisał:

Szkoda, że to po niemiecku :/
Do tego zamroził mi się obraz i mogę sobie tylko słuchać tego przyjemnego germańskiego warkotu ^^


to wybierz opcje odtwarzania tą po prawej stronie, testową, lepiej odtwarza, co prawda się przycina, ale nie ma tak jak przy wybraniu opcji tej po lewej czyli zmarzania obrazu, a dźwięk leci. przy testowej jak się zacina o razem z dżwiekiem i startuje od momentu gzdie sie zacielo, więc nie traci sie zadnych urywków filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 01:18, Isar napisał:

ja moge obejrzeć 30 sek które ładuje się 5 min a potem sie obraz zatrzymuje i sam dźwięk leci
:P trudno może w necie udostępnią do ściągnięcia ten filmik.

Nie wiele tracisz. Ja bez problemów oglądam,ale ci durnie zamiast pokazać grę, p***** o wymaganiach gry, o rozwoju gier komputerowych... to taki wywiad,na początku pokazali na chwile gothica,teraz wyłaćzyli, i gadaja... może później włączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 01:20, cinus` napisał:

to wybierz opcje odtwarzania tą po prawej stronie, testową, lepiej odtwarza, co prawda się
przycina, ale nie ma tak jak przy wybraniu opcji tej po lewej czyli zmarzania obrazu, a dźwięk
leci. przy testowej jak się zacina o razem z dżwiekiem i startuje od momentu gzdie sie zacielo,
więc nie traci sie zadnych urywków filmu.

Jest podobnie. Jeszcze spróbuję zaraz, ale pewnie nie będzie już na co patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolor studia to im się zmienia częściej niż mnie zmieniają się klatki w playerze :P
Nie ma sensu tego oglądać... przynajmniej dla mnie.
Może dzisiaj jeszcze będą jakieś newsy... oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 01:31, cinus` napisał:

już chyba nie dadzą gothica 3 :/ bo zaczęli nawijać o Indiana Jonesie... to teraz trzeba poszukać
jakichś nowych filmików i screenów :)

Ano poszukaj... naprawdę dobry w tym jesteś
My poczekamy na smakowite znaleziska :)

Darkstar181 <- Ciekawe czy będą inne duże koty... może jakieś śnieżne tygrysy, albo pumy w górach... chociaż... ja wiem czy to pasuje

Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć niedźwiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 01:31, cinus` napisał:

już chyba nie dadzą gothica 3 :/ bo zaczęli nawijać o Indiana Jonesie... to teraz trzeba poszukać
jakichś nowych filmików i screenów :)

NO właśnie...swoją drogą spóźniełem się,bo natrafiłem tylko na obrazki z pustyni,jak gość wymachuje mieczem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 01:31, cinus` napisał:

już chyba nie dadzą gothica 3 :/

Dają,cały czas daa.Włączaj i oglądaj... swoją droga,pokazano dziennik(chyba) było tam parę zakłedek,wbudowana mapa z miastami,oraz... coś takiego jak tabele...popularności? BYły tam nazwy poszczególnych krain, a także takie rzeczy jak orkowie,rebelianci...być może to wskaźnik popularności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 01:42, Darkstar181 napisał:

> już chyba nie dadzą gothica 3 :/
Dają,cały czas daa.Włączaj i oglądaj... swoją droga,pokazano dziennik(chyba) było tam parę
zakłedek,wbudowana mapa z miastami,oraz... coś takiego jak tabele...popularności? BYły tam
nazwy poszczególnych krain, a także takie rzeczy jak orkowie,rebelianci...być może to wskaźnik
popularności...

Teraz mam czarny ekran... o i znów pokaz slajdów... grzebią przy jakimśpudle :)
Mam nadzieję, że to wyjdzie w formie jakiegoś filmiku/streszczenia do ściągnięcia

Nie mam szczęścia do tego... często gadają o G3?
Bo narazie nie udało mi się trafić... tylko się bawią sprzętem i pokazują sobie porty w jakimś urządzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 01:47, Monastor napisał:

Nie mam szczęścia do tego... często gadają o G3?
Bo narazie nie udało mi się trafić... tylko się bawią sprzętem i pokazują sobie porty w jakimś
urządzeniu

Od czasu do czasu.Przeplatają go z innymi grami/nowinkami.Teraz omawiają jakąś konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 01:49, Darkstar181 napisał:

Od czasu do czasu.Przeplatają go z innymi grami/nowinkami.Teraz omawiają jakąś konsole...

*komputer,bnie konsole.. ocho,chyba znów zaczną mówić o gothicu...nie znowu Indiana Jones:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 01:50, Darkstar181 napisał:


> Od czasu do czasu.Przeplatają go z innymi grami/nowinkami.Teraz omawiają jakąś konsole...

*komputer,bnie konsole.. ocho,chyba znów zaczną mówić o gothicu...nie znowu Indiana Jones:(

Nie wiem czy ogaldam dobry film ?? o gothicu narazie zero bawi sie pilotem i zmienia ustawienia jakies?? tojest to ? z 10 min ogladam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diskutieren Sie bitte uber Gothic 3 ;/ (proszę, niech Panowie dyskutują o gothic 3)

2:00 Reklamy, głupoty, reklamy... ech :(
2:06 Przed chwilą wydawało mi się nawet, że gadali o Kubicy :)
2:08 Bawią się sprzętem

Tuneer <- To właśnie to... czekam aż będzie coś o Gothic 3, ale nie natrafiłem na nic nowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 02:07, Tuneer napisał:

Nie wiem czy ogaldam dobry film ?? o gothicu narazie zero bawi sie pilotem i zmienia ustawienia
jakies?? tojest to ? z 10 min ogladam i nic

To jest jakiś niemiecki program... o gothicu już było...wiesz,to nie jest normalny film,tylko telewizja::) O Gothicu chyba juz nie będą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 02:11, Tuneer napisał:

Ile oni mogą gadać niech coś pokażą

Już pokazywali... poza tym większość tego była w filmikach do zassania (linki masz w tym wątku)
Warto rzucić okiem ;)

Tu już raczej nic nie będzie, więc nie warto zaśmiecać wątku dyskusjami od czymś innym.
Teraz obejrzę sobie o Dark Messiah ;)

BTW
Tym postem wynoszę moją aktywność w wątku o Gothic 3 nad aktywność w temacie o Obku.

Skończmy z tym off-topem zanim ktoś tutaj wpadnie i zrobi porządek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 02:09, Darkstar181 napisał:


> Nie wiem czy ogaldam dobry film ?? o gothicu narazie zero bawi sie pilotem i zmienia ustawienia

> jakies?? tojest to ? z 10 min ogladam i nic
To jest jakiś niemiecki program... o gothicu już było...wiesz,to nie jest normalny film,tylko
telewizja::) O Gothicu chyba juz nie będą gadać.

A to jest tV ? czy powtórka programu ? wydaje mi sie ze tv bo wylączylem wlączyłem i zaczeło ise w podobnym momencie;p a ja głupi myślałem ze to powturka z programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować