Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2006 o 21:35, Aleks12 napisał:

To daj jakiś sensowny temat bo o niczym innym oprucz sprzętu ipytań czy mi pujdzie to sie
nie da gadać


Dobrze więc.

Xardas raczej jeszcze nas lubi, zastanawia mnie jak zareaguje na Beziego.
Można zdobyć runę do jego wieży więc pewnie nie zabiją się od razu. Dyskutujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:36, Lord Riven napisał:

To już niedługo... Niedługo, świetna historia, fabuła dobiegnie końca. Najprawdopodobniej już
nigdy nieujrzymy, kolejnych przygód Myrthany, historii Kolonii. Mam nadzieje że twórcy o tym
pomyśleli i że filmik po ukończeniu gry jest długi a przynajmniej wyczerpujący temat. Smutne
ale prawdziwe ;/

Może nie aż tak ponieważ dawno temu czytałem że twórcy zbyt na kase polecielii ma być 4 a takrze coś na konsole zatytułowane gothic trylogis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:38, Aleks12 napisał:

Może nie aż tak ponieważ dawno temu czytałem że twórcy zbyt na kase polecielii ma być 4 a takrze
coś na konsole zatytułowane gothic trylogis


Kairo podobno powiedział, że nie będzie dodatku do G3 ale Gothic IV ma być PREQUELEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:37, Furusu napisał:

Xardas raczej jeszcze nas lubi, zastanawia mnie jak zareaguje na Beziego.
Można zdobyć runę do jego wieży więc pewnie nie zabiją się od razu. Dyskutujcie :P

Xardas będzie graczem głównym jeśli chodzi tę szachownice. "Głównym" czyli nie będzie pionkiem to on będzie grać pionkami przeciw rodzaju ludzkiemu. I wydaje mi się że każdy ruch wykonany przez Bezimiennego będzie do przewidzenia, tzn Xardas będzie wiedział o wszystkim. Jedno jest pewene Xardas łatwo nie polegnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:41, Lord Riven napisał:

> Xardas raczej jeszcze nas lubi, zastanawia mnie jak zareaguje na Beziego.
> Można zdobyć runę do jego wieży więc pewnie nie zabiją się od razu. Dyskutujcie :P
Xardas będzie graczem głównym jeśli chodzi tę szachownice. "Głównym" czyli nie będzie pionkiem
to on będzie grać pionkami przeciw rodzaju ludzkiemu. I wydaje mi się że każdy ruch wykonany
przez Bezimiennego będzie do przewidzenia, tzn Xardas będzie wiedział o wszystkim. Jedno jest
pewene Xardas łatwo nie polegnie...

czyli on będzi cały czas nam pomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:42, ...TrzCIna... napisał:

co Ty z tym demem wszyscy tu juz przeszli G3 i teraz graja w G202 :}


super!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:38, Aleks12 napisał:

Może nie aż tak ponieważ dawno temu czytałem że twórcy zbyt na kase polecielii ma być 4 a takrze
coś na konsole zatytułowane gothic trylogis

A ja niedawno czytałem że G4 ma być prequelem, czyli coś na podobieństwo gwiezdnych wojen. Zatem G4 będzie opowiadać o wydarzeniach sprzed stworzenia magicznej bariery (bynajmniej tak się zapowiada). Odpowiedni news znajduje się na Gothic site.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przydałoby się, bo w końcu odpowiedziano by na nurtujące wszystkich pytanie - za co Bezimienny trafił do paki ? ;-)
No ale cóż, proponuję wrócić do tematu części trzeciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:43, snek napisał:

czyli on będzi cały czas nam pomagał?

Nie czyli, każdy wykonany przez nas ruch, będzie wskazówką dla Xardasa, co by mógł zrobić aby nas się (najlepiej) pozbyć. Aczkolwiek pewnie staniemy przed wyborem dołączenia do nekromanty zanim dojdzie do ostatecznego starcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:43, snek napisał:

> > Xardas raczej jeszcze nas lubi, zastanawia mnie jak zareaguje na Beziego.
> > Można zdobyć runę do jego wieży więc pewnie nie zabiją się od razu. Dyskutujcie :P

> Xardas będzie graczem głównym jeśli chodzi tę szachownice. "Głównym" czyli nie będzie
pionkiem
> to on będzie grać pionkami przeciw rodzaju ludzkiemu. I wydaje mi się że każdy ruch wykonany

> przez Bezimiennego będzie do przewidzenia, tzn Xardas będzie wiedział o wszystkim. Jedno
jest
> pewene Xardas łatwo nie polegnie...
czyli on będzi cały czas nam pomagał?

To już chyba będzie zależało od nas po jakiej stronie sie opowiemy i co w grze zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:46, Lord Riven napisał:

> czyli on będzi cały czas nam pomagał?
Nie czyli, każdy wykonany przez nas ruch, będzie wskazówką dla Xardasa, co by mógł zrobić aby
nas się (najlepiej) pozbyć. Aczkolwiek pewnie staniemy przed wyborem dołączenia do nekromanty
zanim dojdzie do ostatecznego starcia.


to on będzie wrogiem czy będzie żle nam życzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:48, snek napisał:

to on będzie wrogiem czy będzie żle nam życzył

Niewiem czy przeszedłeś G2, ale pod końec staje się pewna rzecz z której wyrażnie wynika że Xardas od tamtej pory będzie naszym wrogiem i będzie nam źle rzyczył. Ale jeśli uzna że Bezimienny będzie mu do czegoś potrzebny, zapewne staniemy przed wyborem, sprzymierzenia się z nekromantą. Ciekawe co w takiej sytuacji zrobiłby Diego, i reszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:51, Lord Riven napisał:

> to on będzie wrogiem czy będzie żle nam życzył
Niewiem czy przeszedłeś G2, ale pod końec staje się pewna rzecz z której wyrażnie wynika że
Xardas od tamtej pory będzie naszym wrogiem i będzie nam źle rzyczył. Ale jeśli uzna że Bezimienny
będzie mu do czegoś potrzebny, zapewne staniemy przed wyborem, sprzymierzenia się z nekromantą.
Ciekawe co w takiej sytuacji zrobiłby Diego, i reszta...


Przeszedłem kilka razy jedynkę
dwujkę bez dodatku i z dodatkiem dużo razy (tylko że było to jak zawsze była premiera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:51, Lord Riven napisał:

> to on będzie wrogiem czy będzie żle nam życzył
Niewiem czy przeszedłeś G2, ale pod końec staje się pewna rzecz z której wyrażnie wynika że
Xardas od tamtej pory będzie naszym wrogiem i będzie nam źle rzyczył. Ale jeśli uzna że Bezimienny
będzie mu do czegoś potrzebny, zapewne staniemy przed wyborem, sprzymierzenia się z nekromantą.
Ciekawe co w takiej sytuacji zrobiłby Diego, i reszta...

Chyba bedziemy musieli wybrać czy diego i paczka czy xardas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:13, bleeee.e napisał:

pogram troche dluzej to bede mogl cos wiecej powiedziec, jak macie jakies pytania chetnie odpowiem
:)


To odpowidaj grałes na wersji z patchem czy bez (chodzi o to czy gra po spaczowaniu chodzi plynniej) ciekawi mnie również rozdzielczosc i czy w 16 czy w 32 bitach koloru ? trawe masz właczoną cienie też? itp itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:58, snek napisał:

ja wybrał bym najpierw paczkę.Bezimienny i spółka.



najpierw? :P

Ciężko mi powiedzieć jaką rolę będzie odgrywał Xardas, ale najprawdopodobniej jednym z zakończeń będzie walka z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować