Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

jako ze bylem w niemczech na wymianie szkolnej nie moglem sobie odmowic kupienia gothica 3 :P (pozniej sprzedam na ebayu albo gdzies i kupie oczywiscie polska wersje) niedlugo podziele sie z wami wrazeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... czekam już na najnowszego Gothica i czekam :D Mam nadzieję, że w miarę płynnie będzie działał na moim sprzęcie :)

Wie ktoś może, czy to premiera jest planowana na 31 X, czy wtedy dopiero będzie gra wysyłana nawet w pre-orderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:38, bartheez napisał:

Ehh... czekam już na najnowszego Gothica i czekam :D Mam nadzieję, że w miarę płynnie będzie
działał na moim sprzęcie :)

Wie ktoś może, czy to premiera jest planowana na 31 X, czy wtedy dopiero będzie gra wysyłana
nawet w pre-orderze?

Premiera w Niemczech 13.X, Pre-order 31.X, premiera w Polsce 3.XI. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:39, szerszeń45 napisał:

> Ehh... czekam już na najnowszego Gothica i czekam :D Mam nadzieję, że w miarę płynnie
będzie
> działał na moim sprzęcie :)
>
> Wie ktoś może, czy to premiera jest planowana na 31 X, czy wtedy dopiero będzie gra wysyłana

> nawet w pre-orderze?
Premiera w Niemczech 13.X, Pre-order 31.X, premiera w Polsce 3.XI. Pozdro :)

Wszędzie są 3 i X.Dziwne. :) A tak wracając do Gothica-czy prócz nosorożców, krokodyli, lwów, szakalów i wilków, to czy będą jeszcze jakieś zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:41, plada napisał:

Wszędzie są 3 i X.Dziwne. :) A tak wracając do Gothica-czy prócz nosorożców, krokodyli, lwów,
szakalów i wilków, to czy będą jeszcze jakieś zwierzęta.


Kury, Jelenie, Świnie (nieagresywne :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:45, chudy111 napisał:

Moze wie ktos kiedy bedzie demo?? bo musze sprawdzic czy mi bedzie znosnie chodzilo zanim zamowie
gre :/

O demie narazie nic nie wiadomo.Ale nie bój zaby-ukaże się niedługo (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:45, chudy111 napisał:

Moze wie ktos kiedy bedzie demo??


nikt narazie nie wie kiedy bedzie, musisz czekać cierpliwie, jak wszyscy zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) A czy potrafiłby mi ktoś przepowiedzieć jak Gothic III będzie działał na moim sprzęcie? :) W Polsce gry jeszcze nie ma, więc może być to trochę trudne, ale może jednak ktoś się orientuje jak to może być.

P.S. Postaram się teraz częściej udzielać w tym wątku, bo sezon na Gothica mnie dopadł :P Byle do premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po paru chwilach gry moge co nieco powiedziec o trojeczce :)

na moim raczej srednim sprzecie (A64 3000+ @ 2,5 ghz; 768 RAM; geforce 6800xt) poczatkowo (rzez orkow w wiosce) gra chodzila nawet dobrze na srednich detalach, miejscami spadalo do 18 fps a tak to w okolicach 20-25 fps, niestety wraz z eksploracja terenu poajwily sie czeste i denerwujace scinki (z powodu ramu) :( na niskich detalach nie bylo problemu ale mialem nadzieje na gre w srednich :/

Pozytywne wrazenie zrobil na mnie system walki, przyjemnie sie wyrzyna orkow :) tak samo strzelanie z luku - jest dobrze :)

pogram troche dluzej to bede mogl cos wiecej powiedziec, jak macie jakies pytania chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że nie pisze na temat ale wiem, że ludzie tutaj mają podobną grafikę do mojej a nie znalazłem odpowiedniego tematu na forum.. Mianowicie w grze "Codename Panzers: Faza Druga" mam problemy z wyswietlaniem tekstur.. Przeinstalowałem sterowniki na oryginalne i na NVIDIA ForceWare Drivers Windows 2000/XP 91.31 i nic.. może mi ktoś wskazać odpowiedni topic lub rozwiązanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:30, szerszeń45 napisał:

Jeśli teamtu nie ma to się zakłada nowy...

a temat na tym forum jest o tutaj :
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=530&u=18

Pozdro. I używaj szukajki na pzryszłość :)


Szukałem i ten topic znalazłem ale mi chodziło bardziej o grafikę niż grę a takiego topicu nie ma, no i ludzie tu taką grafike mają, ale w takim razie założę nowy ;)

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:43, Priam napisał:

Czy ktoś może mi w przybliżeniu napisać jak pójdzie mi Gothic III na AMD Athol 1,8 Ghz, i 256
mb RAM?

Powiem tak-będziesz miał piękny pokaz slajdów.Trzeba RAMu dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować