Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 11:46, Bosper napisał:

> o blad wyskocyzłem do góry a tu nagle bezi w powietrzu sie zatrzymał i chyba lewituje
:P http://img148.imageshack.us/my.php?image=leiwtujeqh8.png
Jakie masz ustawione detale itp i jaki masz sprzęt a gra ci sie tnie czy nie??


niedawno napisał że cyt.:
Przed chwila grałem w gothica 3 na sprzecie : intel coro 2 duo 2.13mhz radeon x1900xt , 1 gb ram dual 667 kingstona ,i na rozdzielczosci 1024x800 pełnych detalach gra chodzi bardzo płynie jedynie sa momenty gdy scina wtedy jak jest duzo osob wokol ciebie ale chodzi bardzo płynie :) jesli macie jakies pytania zwiazane z gra mozecie pisac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:36, zabaone napisał:

Wiec tak podszedłem pod budynek i wyszedłem na dach ale skoczyłem tylko normalnie tak jak by
skakał na otwartej przestrzeni wiec wspinac sie nie bedzie mozna ;/


Powiedz czy Bezi nie skacze troche za wysoko skoro bez wspinania się wskakuje na budynki?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:46, Bosper napisał:

> o blad wyskocyzłem do góry a tu nagle bezi w powietrzu sie zatrzymał i chyba lewituje
:P http://img148.imageshack.us/my.php?image=leiwtujeqh8.png
Jakie masz ustawione detale itp i jaki masz sprzęt a gra ci sie tnie czy nie??



Detale mam ustawione na maxa i chodiz płynie zaczyna sie letko ciac w chwili gdy jest kolo mnie duzo osob a gram na sprzecie coro 2 duo 2.13 ,radeon x1900xt 1 gb ram 2x 512 667 i chodiz bardzo płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:51, Moonrake napisał:

> Wiec tak podszedłem pod budynek i wyszedłem na dach ale skoczyłem tylko normalnie tak
jak by
> skakał na otwartej przestrzeni wiec wspinac sie nie bedzie mozna ;/

Powiedz czy Bezi nie skacze troche za wysoko skoro bez wspinania się wskakuje na budynki??
:>


znaczy to jest tak że wyskoczyłem normalnie na taka wysokosc jak skacze tylko mnie jakos podniosło samo na dach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2006 o 11:52, zabaone napisał:

Detale mam ustawione na maxa i chodiz płynie zaczyna sie letko ciac w chwili gdy jest kolo
mnie duzo osob a gram na sprzecie coro 2 duo 2.13 ,radeon x1900xt 1 gb ram 2x 512 667 i chodiz
bardzo płynie


mam do Ciebie małą prośbę, o ile nie jest to kłopot. Przestaw na chwilę rozdziałkę 1280x1024 i powiedz jaka jest strara na płynności. Możliwe że te ścinki które masz to niedobór RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:36, zabaone napisał:

Wiec tak podszedłem pod budynek i wyszedłem na dach ale skoczyłem tylko normalnie tak jak by
skakał na otwartej przestrzeni wiec wspinac sie nie bedzie mozna ;/


Ok, dzięki - czyli wiemy już na 100%: wspinać się w Gothic 3 nie można...:(
Prawdopodobnie zabrakło Piranha B. czasu, aby tę animację przygotować, a jeśli zrobiliby taką możliwość dla ludzi, to musielby także dla Orków...Hmm..- nie było do tej pory żadnej oficjalnej wypowiedzi twórców gry na ten temat, sporo jest jednak na zachodzie narzekań graczy na brak tej opcji, więc może będzie jakiś odzew ze strony twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:15, verbum napisał:

> Wiec tak podszedłem pod budynek i wyszedłem na dach ale skoczyłem tylko normalnie tak
jak by
> skakał na otwartej przestrzeni wiec wspinac sie nie bedzie mozna ;/

Ok, dzięki - czyli wiemy już na 100%: wspinać się w Gothic 3 nie można...:(
Prawdopodobnie zabrakło Piranha B. czasu, aby tę animację przygotować, a jeśli zrobiliby taką
możliwość dla ludzi, to musielby także dla Orków...Hmm..- nie było do tej pory żadnej oficjalnej
wypowiedzi twórców gry na ten temat, sporo jest jednak na zachodzie narzekań graczy na brak
tej opcji, więc może będzie jakiś odzew ze strony twórców gry.


Myśle, że to nie tylko kwestia animacji bo moim zdaniem to jeśli taka opcja jest to trzeba to zaplanować i uwzglednić podczas budowania terenu w całym świecie gry.. Moim zdaniem jeśli istnieje choć cień szans na zmianę to dopiero z dodatkiem.. wtedy mogą zmienić struktórę terenu bo patch musiałby nie wiem ile zajmować i byłaby to zbyt duża zmiana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie wygląda bardzo ładnie w gameplayu :) Skoro pisałeś, że możemy zadawać pytania, to ja mam do Ciebie kilka. Mógłbyś mniej więcej określić jak GIII będzie działał na moim sprzęcie (opis) i na jakich detalach? Jak szybko przyzwyczaiłeś się do tego nowego sterowania? Czy gra jest tak wciągająca jak poprzedniczki? :P I może jeszcze czy jest trudna, czy też nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:01, bartheez napisał:

Gra faktycznie wygląda bardzo ładnie w gameplayu :) Skoro pisałeś, że możemy zadawać pytania,
to ja mam do Ciebie kilka. Mógłbyś mniej więcej określić jak GIII będzie działał na moim sprzęcie
(opis) i na jakich detalach? Jak szybko przyzwyczaiłeś się do tego nowego sterowania? Czy gra
jest tak wciągająca jak poprzedniczki? :P I może jeszcze czy jest trudna, czy też nie? :)

Ja gralem na p4 3.3GHz z 1GB ramu i 6800 (12ps 6vs) @380/400(800) I moglem wlaczyc troche wiecej niz medium w 1024x768 (ale to juz byla granica plynnosci w moim mniemaniu)... takze Ty ze swoim sprzetem na detalach miedzy medium a high spokojnie IMO (choc z 1GB to tekstur na high raczej nie ustawic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:09, muchy-polatuchy napisał:

> Gra faktycznie wygląda bardzo ładnie w gameplayu :) Skoro pisałeś, że możemy zadawać pytania,

> to ja mam do Ciebie kilka. Mógłbyś mniej więcej określić jak GIII będzie działał na moim
sprzęcie
> (opis) i na jakich detalach? Jak szybko przyzwyczaiłeś się do tego nowego sterowania?
Czy gra
> jest tak wciągająca jak poprzedniczki? :P I może jeszcze czy jest trudna, czy też nie?
:)
Ja gralem na p4 3.3GHz z 1GB ramu i 6800 (12ps 6vs) @380/400(800) I moglem wlaczyc troche wiecej
niz medium w 1024x768 (ale to juz byla granica plynnosci w moim mniemaniu)... takze Ty ze swoim
sprzetem na detalach miedzy medium a high spokojnie IMO (choc z 1GB to tekstur na high raczej
nie ustawic).


A czy ten RAM jest aż tak bardzo potrzebny? Wiem, że jest istotny, ale czy giga to jest aż tak mało (bo, że minimum to wiem :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:19, gizd26 napisał:

a na moim złomie będzie działał gothic 3 : Pentium 4 CPU 2.40GHz 512MB RAM Rareon 9550 128mb????


Przeczytaj wymagania gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:01, bartheez napisał:

Gra faktycznie wygląda bardzo ładnie w gameplayu :) Skoro pisałeś, że możemy zadawać pytania,
to ja mam do Ciebie kilka. Mógłbyś mniej więcej określić jak GIII będzie działał na moim sprzęcie
(opis) i na jakich detalach? Jak szybko przyzwyczaiłeś się do tego nowego sterowania? Czy gra
jest tak wciągająca jak poprzedniczki? :P I może jeszcze czy jest trudna, czy też nie? :)


na jakich detalach to juz ci kolega nizej opisał i ja tez sie z tym rowniez zgadzam a czy sie przyzwyczaiłem do nowego sterowania ,tak odrazu poniewarz na poacztku odrazu po intrze walyczłem z orkami i juz teraz po paru godzinach grania grami sie dobrze na takim sterowaniu.A gra wciaga i to od razu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien pojawić się MOD i cie zdegradować za spamowanie. 3 własne posty pod rząd ? Uspokój się człeku (i naucz obsługiwać imageshacka bo nie umiesz ;P)

System walki G3 jest lepszy niż z G2 :P Wiele więcej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:58, bartheez napisał:

A jak prezentują się bronie/czary i np. stroje/zbroje etc? :)

Bronie mają różne właściwosci, m.in. za pomocą alchemii można otruć broń, kowal może dodatkowo naostrzyć klingę.

Zbroje wyglądają średnio :P I dużo kosztują...

Co do czarów to są bardzo ładnie zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:00, Furusu napisał:

> A jak prezentują się bronie/czary i np. stroje/zbroje etc? :)
Bronie mają różne właściwosci, m.in. za pomocą alchemii można otruć broń, kowal może dodatkowo
naostrzyć klingę.


A czy jest możliwość zaczarowania broni?? Żeby np. zamrażała ofiary?? A jak magia - została rozwinięta czy jest taka jak dawniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:58, bartheez napisał:

A jak prezentują się bronie/czary i np. stroje/zbroje etc? :)


Uzyłem juz dwóch czarów jednym z nich była cos w stylu kuli ognia a drugi to był czar światła ale jednak duzo ładniej to wyglada niz w 2 :), gorn zaprowadził mnie do obozu rebeliatów w lesie (widzieliscie napewno jak na filmiku najpierw walczył z dzikiem a poźniej przyprowadził go do własnie tego obozu) tam u takiego goscia widziałem pare zbroi za : 300,1000,5000,30000,50000 wiec wybór napewno bedzie duzo w gothicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:03, Konrades napisał:

A czy jest możliwość zaczarowania broni?? Żeby np. zamrażała ofiary?? A jak magia - została
rozwinięta czy jest taka jak dawniej??



Tego jeszcze nie wiem ale wypytuje ludzi którzy grają.

Są 3 kategorie w księdze czarów, coś pokroju użytkowych jak np otwarcie skrzyni, ofensywnych jak te skrzydełka demona i wszelkiego rodzaju kule ognia i lecznicze... chyba, nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to bardzo podobają mi się bronie, które wokół siebie mają jakąś aurę (coś a''la to Szpon Beliara z NK). A co do zbroi to jest ich dużo? Bo trochę żałowałem, jak w GII dostawało się zbroję od święta i tylko przy awansowaniu np z najemnika na łowcę smoków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować