Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Nie wiecie może,czy jak wparuje do miasta i posiekam ludzi z jednoręczych magicznych mieczy, to coś złego się stanie w puźniejszym etapie??Są dalej postacie nieśmiertelne??Przy okazji, stając za orkami możemy się nauczyć magi(no niekoniecznie nekromanckiej ale było by miło).Powiedzcie jak działa system magii w G3(bo w 2 były tylko zwoje i runy,a w 3??)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to można zabić każdego, więc radze uważać, jest też system reputacji w miastach i obawiam sie że po takim czymś może się stać coś niedobrego(wiem o tym bo mialem przez 2 dni wersje ang)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę aby ktoś mi napisał te zmiany w pliku INI (choć się na tym nie znam) ale nich ktoś poda link do jakiejś polskiej strony, gdzie one będą pod 1GB RAM-u. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:46, Pryka napisał:

Przesyłka wchodząca do sortowni SDE


uff i moja w domciu :) SDE - Siedlce :)

Ja też mam otrzymać z Siedlec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:10, Matiz666 napisał:

Ja nie chcę aby ktoś mi napisał te zmiany w pliku INI (choć się na tym nie znam) ale nich ktoś
poda link do jakiejś polskiej strony, gdzie one będą pod 1GB RAM-u. Dzięki z góry.



wiesz znalazlem cos i jest to pod tym adresem http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2297&u=1507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:10, Pryka napisał:

z tego co wiem to można zabić każdego, więc radze uważać, jest też system reputacji w miastach
i obawiam sie że po takim czymś może się stać coś niedobrego(wiem o tym bo mialem przez 2 dni
wersje ang)


Mam namysli tylko,czy da sie gre ukończyć(fabule) czy nawet w służbie orków się ludzie przydają niektórzy.


****************************UWAGA, SPOILER**********************************
A co sie stało z runami,to wiem Xardas se trochu namieszał i...A z resztą,sami sie dowiecie,dosć,że zrobił coś dobrego bo 3 raaz runy to by było już nudne.
***********************KONIEC SPOILERA*************************************

A przy okazji,magi sie uczymy w kapliczkach,a czy są kaplice Adanosa?Jesli nie,to kto uczy magi adanosa?Słyszałem,ze magowie wody to teraz druidzi,ale sie chyba ktos pomylił,no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:12, zajacisko napisał:

> Przesyłka wchodząca do sortowni SDE
>
>
> uff i moja w domciu :) SDE - Siedlce :)
Ja też mam otrzymać z Siedlec!


a ja mam w siedlcach drugi dom ale mieszkam w lublinie i tam go odbiore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:12, zajacisko napisał:

> Przesyłka wchodząca do sortowni SDE
>
>
> uff i moja w domciu :) SDE - Siedlce :)
Ja też mam otrzymać z Siedlec!



tak to fajnie a masz SDE ???? bo dla mnie to troche dziwny skrót ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:54, 4rinho napisał:

martwi mnie to ze pisze ze towar jest dostepny ale jak patrze w Moje zamowienia to towar jest
jeszcze nie wyslany(zamówinie zostanie wysłane gdy wszystkie towary beda dostepne) :/ O co
tu chodzi ? pomozcie mi bo ja pierwszy raz tu kupuje


Trochę późno odpowiadam :) Po prostu CDP prawdopodobnie nie zapisał informacji na twoim koncie jeszcze (jak tyle ludzi zamawia to trcohę ciężko wszystko zrobić), ale paczka jest wysłana (wczorajszy późny news)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:13, Mateusz9214 napisał:

> Ja nie chcę aby ktoś mi napisał te zmiany w pliku INI (choć się na tym nie znam) ale nich
ktoś
> poda link do jakiejś polskiej strony, gdzie one będą pod 1GB RAM-u. Dzięki z góry.


wiesz znalazlem cos i jest to pod tym adresem http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2297&u=1507

a możesz mi jeszcze wyjaśnić o co chodzi w tym fragmencie:PERFORMANCE-ADVANCE...and adust memory usage to SYSTEM CACHE!!!!!!!, bo z angielskim sobie jeszcze radzę ale informatyk ze mnie słaby. A jeszcze pytanie co może groźić jeśli coś sknocę w ustawieniach tego pliku (mam może zrobić kopię)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:25, Matiz666 napisał:

a możesz mi jeszcze wyjaśnić o co chodzi w tym fragmencie:PERFORMANCE-ADVANCE...and adust memory
usage to SYSTEM CACHE!


start-panel sterowania-wydajność i konserwacja-system-zaawansowane-wydajność-ustawienia-zaawansowane-użycie pamięci - zaznacz bufor systemu, prawdopodbnie domyślnie będzie zaznaczone programy.
lepiej zrobić kopię pliku .ini, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:31, scooby01 napisał:

> a możesz mi jeszcze wyjaśnić o co chodzi w tym fragmencie:PERFORMANCE-ADVANCE...and adust
memory
> usage to SYSTEM CACHE!

start-panel sterowania-wydajność i konserwacja-system-zaawansowane-wydajność-ustawienia-zaawansowane-użycie
pamięci - zaznacz bufor systemu, prawdopodbnie domyślnie będzie zaznaczone programy.
lepiej zrobić kopię pliku .ini, tak na wszelki wypadek.

dzięki, nie byłem pewien co do końcówki więc wolałem zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trackingu paczki mam:
1 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 09:06:01 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK

to znaczy, że G3 już dotarł do oddziału w moim mieście - jak myślicię mogę tam pojechać i odebrać jeszcze dzisiaj?? (może ktoś z Was już się dowiadywał czy dziś jest taka możliwość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:41, indigo napisał:

jeszcze dzisiaj?? (może ktoś z Was już się dowiadywał czy dziś jest taka możliwość)

nikt pod zadnym z podanych numerow nie odbiera tel.w DPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:41, indigo napisał:

W trackingu paczki mam:
1 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 09:06:01 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK

to znaczy, że G3 już dotarł do oddziału w moim mieście - jak myślicię mogę tam pojechać i odebrać
jeszcze dzisiaj?? (może ktoś z Was już się dowiadywał czy dziś jest taka możliwość)


taka informacja jest przysłana Ci na maila czy gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:44, Mistic napisał:

Oddział jest zamknięty dzisiaj, kuirzy też ludzie i majuą wolne!...


jeśli jest tak jak mówisz to jakim cudem pojawił się nowy wpis w trackingu paczki, że weszła ona do sortowni dziś o godz 9.06 rano? Ktoś tam jest i pracuje jak widać. Chyba że paczuszka sama sobie tam łazi po tej sortowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować