Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Binary Domain - już graliśmy!

7 postów w tym temacie

Paweł Matyjewicz

Jak dobrze wiecie demo Binary Domain zadebiutowało wczoraj wyłącznie na japońskim PSN. Zatem większość graczy czekających na cyberpunkową produkcję SEGI musiało obejść się smakiem. Właśnie dla nich przygotowaliśmy obszerny materiał.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Binary Domain - już graliśmy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale nie mogę oprzeć się myśli, że od czasu upadku dreamcasta sega straciła "talent" do wypuszczania naprawdę dobrych, dopracowanych tytułów, które mogłyby zjednać sobie odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika faktycznie nie dorównuje ostatnim zachodnim produkcjom, ale i tak jest lepsza niż w "Ryu ga Gotoku", więc można ją uznać za krok naprzód.
Ogólnie mam wrażenia po demie takie jak recenzent. Technicznie nie dorównuje zachodnim produkcjom (ale jaka japońska gra na konsole HD dorównuje?), ale nadrabia to klimatem.
Zresztą i tak zamówiłem preorder na japońskim amazonie kilka miesięcy temu :)
Po 7 grach z serii "Ryu ga Gotoku" (Yakuza), każdą kolejną grę firmowaną nazwiskiem Nagoshi kupię w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..na screenach gra nie wygląda źle. Gorzej wypada przez barierę platformową, przez którą będę musiał ją odpuścić, chyba, że firma pójdzie w końcu po rozum do głowy i wyda ją też na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować