Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas: Risen 2 - pierwsze próbki dubbingu!

50 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 22:17, doflamingo napisał:

Według mnie głos Jacka M. najbardziej nadaje się na bezimmiennego :(


Dokładnie. Ale już raczej tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 22:18, Sanders-sama napisał:

A możesz podać argumenty dlaczego?

Mnie się po prostu bardziej podoba głos jacka M. Jest on po prostu taki bardziej.. Męski :P

Dnia 10.02.2012 o 22:18, Sanders-sama napisał:

Bo fajnie zagrał w Gothicu? Daj spokój...

Kwestia gustu, ale w Gothicu dobrze wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, mi bardziej na Bezimiennego pasował by Mikołajczak. A Kopczyński... Arcania, bo nie mogę nazwać tej gry pełnoprawnym Gothickiem, źle mi się kojarzy. A głównego bohatera dubbingował właśnie Kopczyński. Choć Gothicka kocham nad życie, to Arcanii nie nawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się. Nie mogę słuchać Kopczyńskiego z tym jego piskliwym tenorem. Do emo-chłopczyka z Arcanii pasował, ale tutaj wolałbym jakiegoś debiutanta, który nie kojarzyłby mi się z milionem innych dubbingowanych gier. Zgadzam się z zarzutami co do robienia zbyt długich pauz między słowami. Chwilami mam wrażenie, że aktorzy recytują wiersz, wypowiedzenie jednego zdania długo trwa i jest przesadnie spowalniane, jak gdyby gracz był skończonym idiotą i nie nadążał za lektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 22:23, doflamingo napisał:

Kwestia gustu, ale w Gothicu dobrze wypadł.


Oczywiście, sam go za tą rolę podziwiam ale on nie pasuje do roli młodego kolesia który ma opaskę na oku, włosy do ramion i lekutki zarost a Kopczyński już bardziej. Kwestia gustu jednak, dlatego nie ma sensu się dalej spierać. Zawsze możesz grać po angielsku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 22:34, Sanders-sama napisał:

Oczywiście, sam go za tą rolę podziwiam ale on nie pasuje do roli młodego kolesia który
ma opaskę na oku, włosy do ramion i lekutki zarost a Kopczyński już bardziej.

Nawet jabym grał jakimś niskim, skośnookim, łysym nastolatkiem wybrałbym głos Jacka M. gdybym tylko miał taką możliwość :P

Dnia 10.02.2012 o 22:34, Sanders-sama napisał:

Zawsze możesz grać po angielsku ;-)

Nie pisałem, że jackek K. mi się nie podoba, ale Jacek M. byłby lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 19:45, leszeq napisał:

> Kopczyński, jako Bezimienny? Cały czas będę miał przed oczami tego cholernego pastucha.

> Co więcej, Kopczyński nie nadaje się do odgrywania tak ważnych i długich ról. Nie
mogli
> mu przydzielić jakiejś postaci drugoplanowej?! No i gdzie jest kolekcjonerka na
PeCety?!

WHAAAT ? A Arthas i Illidan z Warcrafta ? Altair z AC ? Generał Lee z Gothiców ? Jaskier
z Wiedźmina ? Że niby tam nie miał ważnych i dobrze zagranych ról ? Czemu wszyscy musza
patrzeć przez pryzmat jednej failowej gry jaka byla Arcania ? IMO Illidana zagrał lepiej
niż oryginalny aktor.


Oceniałem go jedynie poprzez pryzmat serii Gothic, w której (jako generał Lee) grał bardzo mało i nikt do tego nie miał pretensji. Oczywiście, podłożony głos był dobrze, ale moim zdaniem ma jakiś taki strasznie flegmatyczno-bezbarwny głos, który po prostu nie pasuje ni w ząb pod głównego bohatera. Główny bohater powinien mieć wyrazisty i bardzo oryginalny głos typu Adama Baumana, czy Piotra Fronczewskiego. W sumie Robert Gonera też by pasował, bo ta próbka była świetna w jego wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 22:17, doflamingo napisał:

Według mnie głos Jacka M. najbardziej nadaje się na głos bezimmiennego :(


Głos pana Mikołajczaka nie pasowałby jednak w tym przypadku. Główny bohater jest ledwo po 30stce stąd zapadła decyzja, aby go w tej roli nie obsadzać. mamy nadzieję, że finalny produkt pokaże, że była to słyuszna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 10:44, Kenshin_Cenega napisał:

Głos pana Mikołajczaka nie pasowałby jednak w tym przypadku. Główny bohater jest ledwo
po 30stce stąd zapadła decyzja, aby go w tej roli nie obsadzać. mamy nadzieję, że finalny
produkt pokaże, że była to słyuszna decyzja.

To ja wiem, że mniej by pasował, ale grałem już takie w gry, w których wybierało się na początku gry głos postaci z którym grało się do końca gry (te kilkanaście/kilkadziesiąt godzin), Na początku głos może się wydać fajny, ponieważ będzie pasować do danej sytuacji, ale po pewnym czasie pasujacy głos młodzika może być mniej istotny w przypadku, gdybyśmy mieli do wyboru ten przyjemniejszy głos dla ucha (Tutaj główną rolę bierze kwestia gustu osoby grającej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować