Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już mamy Playstation Vita - szybki rzut oka na konsolę, prezentacja urządzenia i systemu, unboxing

52 postów w tym temacie

> Krzysiek "Knicz" Ogrodnik
Zapraszam: http://emisjaglosu.eu.interia.pl/emisjaglosu.html , bo niestety czesc zdan byla KOMPLETNIE niezrozumiala (tak jak tragiczna czesc 0:16-0:17). Drugiego filmiku nawet nie odpalam...


PS. Nie, nie mowie, ze mam lepszy glos. Ale skoro ktos bierze pieniadze za cos (bo rozumiem, ze to w ramach obowiazkow zapisanych w opisie stanowiska, wiec w ramach pracy za ktora otrzymuje sie wynagrodzenie), to niech chociaz ktos robi to DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy jak wyjdziemy na dwór to czy dalej trzeba chodzić z parasolem jak to było w przypadku PSP, aby móc coś odczytać z ekranu, czy jest to poprawione i ekran,a raczej rzeczy wyświetlane na nim są czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 15:36, domkass napisał:

A ja mam pytanie, czy jak wyjdziemy na dwór to czy dalej trzeba chodzić z parasolem jak
to było w przypadku PSP, aby móc coś odczytać z ekranu, czy jest to poprawione i ekran,a
raczej rzeczy wyświetlane na nim są czytelne.



czytałem że ekran bardzo dobrze radzi sobie ze światłem na dworze.. poza tym da się regulować jasność ekranu więc raczej nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany :/ Co za dziwy tutaj wypisujecie... ja tam zrozumiałem wszytko co powiedział, cieszy mnie że w końcu zaprezentowali zawartość pudełka z gram.pl (tu zamówiłem swoją wersję konsoli). Co mnie jakiś głos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Konsola PlayStation Vita prezentuje się z każdej strony wspaniale, jednakże na chwilę obecną nie mam zamiaru dokonywać jej zakupu, gdyż moim pierwszym celem i postanowieniem jest zakup wszystkich konsol stacjonarnych, dopiero w późniejszym czasie przenośnych.
PlayStation Vita jest zaiste ładniejsza od PSP i co najważniejsze większa.
Fakt sam, że ma ona wiele więcej funkcji i dodatków niż PSP i PSP GO.
Jako gracz jestem niezadowolony z jednej rzeczy - mianowicie jestem zły na to, że gry są na specjalnych kartach, a nie na płytach UMD.
Karta według mnie nie daje tego samego, co płyta, no ale cóż - będzie się trzeba z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie. [Chyba pierwszy taki filmik w polskim wydaniu]
Ale czy tylko mi przeszkadzało to ciągłe "EeeeYYAaaaa, EEEeeeeeeeee, Yyyyyyyyyyeeeeaaaa, yyyaaaaeeee, eeeeeeeeeee ^^ WTF ?
Ktoś powie, że się czepiam ale rzucało się to w ucho jak prosie w błoto =.= i lekko psuło tudzież drażniło tych prezentacjach.
Ale ogólnie nie jest źle :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób posiadających PSP, ile mniej więcej zajmują gry PSP ściągnięte z PSN? Bo nie wiem na jaką kartę pam. się nastawiać do Vity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 18:12, knopfler napisał:

Pytanie do osób posiadających PSP, ile mniej więcej zajmują gry PSP ściągnięte z PSN?
Bo nie wiem na jaką kartę pam. się nastawiać do Vity.


Peace Walker ważył aż 1,4 GB :) A Type 0 mieści się aż na 2 UMDkach,więc wyobraż sobie,ile to może ważyć ;) Średnio tak z 700-1 GB, lepsze i bardziej rozbudowane produkcje (Kingdom Hearts,wspomniany MGS) powyżej 1 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 17:14, Bodzio-gracz napisał:

Jako gracz jestem niezadowolony z jednej rzeczy - mianowicie jestem zły na to, że gry
są na specjalnych kartach, a nie na płytach UMD.
Karta według mnie nie daje tego samego, co płyta, no ale cóż - będzie się trzeba z tym
pogodzić.

Umieszczanie czytnika optycznego z ruchomymi częściami w konsoli przenośnej to jakaś porażka.

Kartridże oferują większą szybkość odczytu i idealnie nadają się do chociażby noszenia w kieszeni, nie rysują się i są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 17:14, Bodzio-gracz napisał:

Jako gracz jestem niezadowolony z jednej rzeczy - mianowicie jestem zły na to, że gry
są na specjalnych kartach, a nie na płytach UMD.
Karta według mnie nie daje tego samego, co płyta, no ale cóż - będzie się trzeba z tym
pogodzić.


oprócz tego co powiedział krzycho to jeszcze to:
większa pojemność nośnika
nie burczy ci konsola
jest cicha.. bo umd tak zapier^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 17:31, Braveheart napisał:

[Chyba pierwszy taki filmik w polskim wydaniu]

Nope, ponad 10 min prezentacje zrobil portal Gry-Online juz 09. lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy do teraz nie umiem skumać... Jakbym zamówił Vitę w wersji 3G, to bym musiał dokupić specjalnie kartę od Play i ją normalnie opłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś się zapytał "Czy jeżeli kupię sobie telefon to będę musiał dokupić specjalną kartę/abonament i go opłacać?". Oczywiście, że tak. Sprawa wygląda identycnie jeżeli chodzi o tablety czy smartfony.
No, chyba że Play ma w ofercie umowę na 3G, w której płacisz ileś abonamentu miesięcznie i dostajesz Vite po niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym lub drugim filmiku coś wspominał, że będzie w zestawie jakaś karta... ale mogłem źle to odebrać, więc się pytam. Szkoda, że tylko z Play, ale skoro można "każdą kartę", to czemu taki np. "T-Mobile", "Plus" albo "Orange" nie będzie działać? Chyba że znów to źle odebrałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę reklamować konkurencyjnego serwisu, ale tu jest wszystko ładnie opisane:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65867

Po prostu Play jako jedyny przygotował ofertę, w której można kupić 3G i otrzymać Vite po niższej cenie. Tak samo jak telefon jest "za złotówkę", ale trzeba opłacać abonament/doładowania, tak tu urządzenie jest tańsze, ale zobowiązujesz się do płacenia określonej kwoty co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 14:00, damimav napisał:

Vita to nie smartfon! Wejście na kartę SIM jest tylko do obsługi 3G nic więcej... nie
można dzwonić (no chyba że przez skype). To konsola a nie telefon ;)


Czyli do obsługi sieci...
Teoretycznie możliwe, w praktyce raczej nikt się tego nie podejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 14:13, Henrar napisał:

Lo, już sobie wyobrażam, jak ktoś rozmawia z Vity jak z telefonu...

Jedna gałka w oku, druga między zęby i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować