Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Ale na co wejściówki ? Na PGA ?
Właśnie, może już trzeba by było coś pozałatwiać, jakieś pierwsze spotkania itp. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:02, Baal Namib napisał:

Ale na co wejściówki ? Na PGA ?


Nie wejściówki na Bałtów 2008. SadraX zbiera na nowy wypasiony rower. No pewnie że wejściówki na PGA.

Nie wiem jak tam jest ale obawiam się skoro jadę tak daleko to żebym się nie obudził z przysłowiową ręką w nocniku;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie zabójczo ! :-) Na pewno się świetnie będziemy bawić. U kogo nocujesz ? Jak jesteś na nockę, to na pewno się nudzić nie będzie :-P (bez skojarzeń) ;-) Nawet oprócz PGA, pójdziemy sobie gdzieś pewnie do "Starego Browara'''', i się pogada ;-) Na pewno nie będzie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nacja zamieszkująca u Stwora, oraz inne "obozy", będą mogły się razem spotkać przy niejakiej ryżówce ? :D ( dla niepełnoletnich pepsi ;-) ) ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:22, Baal Namib napisał:

Mam nadzieję, że nacja zamieszkująca u Stwora, oraz inne "obozy", będą mogły się razem spotkać
przy niejakiej ryżówce ? :D ( dla niepełnoletnich pepsi ;-) ) ? ;-)


Marr choć letni to ściemę walki że chce Cole :P a też śpi "ze mną" i Stworem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoł ! :-) Niezła elita nas tam będzie ;-) Wiesz, "joy for pepsi" Czy coś takiego, reklama była kiedyś :-P Dzieci wolą pepsi. A w tym przypadku takim dzieckiem jestem :D Kurcze, ile atrakcji nas czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:46, Baal Namib napisał:

Łohoł ! :-) Niezła elita nas tam będzie ;-) Wiesz, "joy for pepsi" Czy coś takiego, reklama
była kiedyś :-P Dzieci wolą pepsi. A w tym przypadku takim dzieckiem jestem :D Kurcze, ile
atrakcji nas czeka :D


JA też wolę pepsi czy cole.. ale od czasu do czasu alkohol jakiś można wypić. Oczywiście letnim trza być. A jeszcze bardziej wolę herbatkę w zimie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:56, Kafar napisał:

JA też wolę pepsi czy cole.. ale od czasu do czasu alkohol jakiś można wypić. Oczywiście letnim
trza być. A jeszcze bardziej wolę herbatkę w zimie :))


Ty mi nie zapomnij napełnić barku z Marre''m:) wpierw zakupy potem do Stwora;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:04, Stwór napisał:

> JA też wolę pepsi czy cole.. ale od czasu do czasu alkohol jakiś można wypić. Oczywiście
letnim
> trza być. A jeszcze bardziej wolę herbatkę w zimie :))

Ty mi nie zapomnij napełnić barku z Marre''m:) wpierw zakupy potem do Stwora;-)


Ty nienormalny czy Stwór? przecież to Marr miał uzupełniać barek. Kupują Ci co nie piją. Gotują Ci co nie jedzą (w tym przypadku Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co dalej ? ;-) Wszyscy Ci co na liście od Glizdy, jadą. Spanie chyba też większość ma załatwione ;-) Ale rzeczywiście trzeba już się zacząć umawiać ;-) Niech tu tylko większość zacznie zaglądać, to się zobaczy co dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:46, Baal Namib napisał:

Spanie chyba też większość ma załatwione
;-)

Oj, ja nie mam... I się chorera martwię co z tym fantem począć... Nikt już mnie raczej nie przygarnie, więc przytulny dworzec mi zostaje... Pożyczę od miejscowego kawałek styropianu i przenocuję słuchając komunikatów o pociągach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się na pewno wymyśli ! ;-) Spytaj, może ktoś jest z Poznania, i ma skrawek pokoju do użyczenia. Zawsze się ktoś znajdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:34, Kafar napisał:

Ty nienormalny czy Stwór? przecież to Marr miał uzupełniać barek. Kupują Ci co nie piją. Gotują
Ci co nie jedzą (w tym przypadku Ty:)


Faktycznie zapomniałem że my kupujemy mu Cole a on nam zapełnia barek %%%:) Ale co do jedzenia to mnie nie przekonasz:P Obiad obiecałem że postawie, ale śniadania robić nie będę:) Zresztą pomyśl kto będzie pił tylko Cole i będzie się najlepiej przez to czuł na drugi dzień?:)))

Nie wspominając że ma wygrać X'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:53, Baal Namib napisał:

Coś się na pewno wymyśli ! ;-) Spytaj, może ktoś jest z Poznania, i ma skrawek pokoju do użyczenia.
Zawsze się ktoś znajdzie ;-)

Mi chyba 3 osoby wystarczą. Mogłaby dojść ew. jeszcze jedna, ale gdyby już naprawdę nie miała co z sobą zrobić. Przypomnę, że do noclegu u mnie zgłosili się Baal Namib [czyli Ty], Deih i paweldomar(cyferka). Prosiłbym byście się skontaktowali ze mną via gg, bym ustalił z Wami co trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie gadacie o tym nocowaniu, a ja się zastanawiam co począć w tym poznaniu, gdy już tam będziemy. tak na samą sobote to głupio, ale z 2 strony, to spać gdzie nie mam... może mnie kto przygarnie? <robi oczy jak kot ze szreka:p>

@Liqid
a nie przenocował byś i mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować