Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

A to się da - najpierw Keroth nam poda nr najtańszych taksówek, a potem te osoby co razem dojechały wsiadaja w jedną. A te co razem nie przyjechały będą wiedzieć, czy ktoś np przed chwilą nie przyjechał, albo zaraz przyjedzie. Bo możemy w sierpniu sobie tu napisać kto o której będzie na PKP W Centralna i na siebie trocę poczekać.
A jak rozbieżność będzie duża, to już nic nie wymyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 11:29, lurynowicz napisał:

Dajcie spokój z tmyi VIPami. Narazie widzę niepokojący zastój. Shelion, jak prezentują się
sprawy?


Nie nazwałabym tego zastojem. Skoro zjazd ma się odbyć w sierpniu, to zakładam, że ten wątek będzie głównie aktywny pod koniec lipca i w sierpniu :)
Na razie jest jakies 28 osób, Keroth ma pogadać z Soleila, jedziemy w drugiej połowie sierpnia, weekend. Dwa dni. Tyle się chyba uzbierało konkretów. I te parę rzeczy, które były zaproponowane jako część zjazdu - ale to już jakis czas temu, więc to nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to w takim razie miło. ;) Proponuję wszystkim zainteresowanym podpiąć temat i obserwować w przypadku nowości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że trzeba by to było zrobić nieco inaczej.
Wszędzie można dojechać autobusem - bilet dobowy kosztuje [zniżkowy] 3,60zł i można każdą linią jeździć przez całą dobę [w tym metrem i tramwajami]. Najtańsza taksówka kosztuje 1,40 za km [nie wiem czy jest teraz tańsza]. Łatwo obliczyć co się bardziej opłaca.
Teraz kwestia ustalenia: gdzie, kiedy i dokąd.
Z Warszawy jestem ja i Keroth - może ktoś jeszcze? Trzeba będzie dograć szczegóły dowożenia gramowiczów na miejsce zbiórki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:53, Harmegidon napisał:

Jak się wszyscy spotkacie to pocykajcie zdjęcia i dajcie tutaj.


Myślę, że da się to zrobić :) Zamierzam niedługo kupić jakiś aparat cyfrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gasz... 28 osób?

Ej, jeszcze trochę i okarze się, że kogoś po prostu zabrać się nie da... no nic - na razie myśle. Z Lurynowiczem gadałem na gg, na Yarra też można liczyć. Jutro, albo pojutrze napisze wam mój plan :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:53, Harmegidon napisał:

Jak się wszyscy spotkacie to pocykajcie zdjęcia i dajcie tutaj.

No cóż, najprawdopodobniej uda się przyjechać to i aparacik się weźmie. Z jakości wszyscy powinni być zadowoleni, ilości też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:48, Yarr napisał:

Z Warszawy jestem ja i Keroth - może ktoś jeszcze? Trzeba będzie dograć szczegóły dowożenia
gramowiczów na miejsce zbiórki ;P


Miejsce zbiórki:) hehe;) normalnie będziemy jak wycieczka krajo-znawcza;) hyhy:) a za rączki też bedziemy musieli sie trzymać:D hihi:) wiesz by nie pogubić innych:) yo!:)

Keroth <--- No to czekamy na twój plan:) (kampanię sierpniową):) tak można nasz zlocik nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:59, Lumbago napisał:

Na bans bedzie news i fotki :).

I na pewno jakaś relacja, kto wie, może nawet będzie news na głównej stronie :P

Ja tylko dodam, że w tej chwili Keroth intesnywnie myśli nad zjazdem, więc możemy być spokojni. ;) Warszawiakom będzie łatwiej się rozeznać w temacie. Ja wyjdę z siebie żeby do sierpnia nazbierać kasy na wyjazd i ew. komuś z płn-wsch Polski mogę pomóc w wyprawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:47, Lumbago napisał:

Bedzie, będzie skoro CD Projekt nad tym pieczę bedzie sprawował.

No, oficjalnie nie, ale skoro o gramisiu info było, to niby o zjeździe ma nie być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:38, Wesik napisał:

Panowie ja bym sie chętnie przyłoczył do tego zjazdu tylko gdzie on będzie organizowany i kiedy??


Poczytaj może posty innych:) Jest napisane jeszcze na tej samej stronie.. Lenistwo nie zna granic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować