Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Yeah, Keroth! :D Pięknie. Zmysł oranizacyjny posiadasz, to trzeba przyznać.
W planie pasuje mi wszystko (nie jestem z natury marudny :)). A co do spania to - jeśli będzie możliwość - preferowałbym opcję nr jeden, czyli spanko w CDP. Mam tylko jedną obawę. Mianowicie - mogę być na zjezdzie najmłodszy. :P W jakim mniej więcej jesteście wieku? Co do niektórych się orientuję, ale większości nie znam. Uprzedzając pytania - ja mam 16 lat. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:20, glizda101 napisał:

Yeah, Keroth! :D Pięknie. Zmysł oranizacyjny posiadasz, to trzeba przyznać.
W planie pasuje mi wszystko (nie jestem z natury marudny :)). A co do spania to - jeśli będzie
możliwość - preferowałbym opcję nr jeden, czyli spanko w CDP. Mam tylko jedną obawę. Mianowicie
- mogę być na zjezdzie najmłodszy. :P W jakim mniej więcej jesteście wieku? Co do niektórych
się orientuję, ale większości nie znam. Uprzedzając pytania - ja mam 16 lat. :]


Błagam - tylko pogadajcie o tym gdzie indziej. Bo tu musi być porządek ;P.

A co do wieku - ja zawsze mówię tak, że nie ważne ile masz lat - ważne jak się zachowujesz. A Ciebie trochę znam z FM i myśle, że oskarzenie o bycie głupim dzieciakiem na pewno Ci nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:22, Keroth napisał:

Błagam - tylko pogadajcie o tym gdzie indziej. Bo tu musi być porządek ;P.


No to gdzie mamy gadać? :P Proponuję wrzucić jeszcze raz uaktualnioną listę (najlepiej niech to zrobi Keroth) i obok ksywek tcyh osób, które się zgodzą podać ich numery gg. Co Wy na to? :]

Dnia 27.05.2006 o 22:22, Keroth napisał:

A co do wieku - ja zawsze mówię tak, że nie ważne ile masz lat - ważne jak się zachowujesz. A Ciebie trochę znam z FM i myśle, że oskarzenie o bycie głupim dzieciakiem na pewno Ci nie grozi :)


Heh, dzięki. :D Nie chodzi o to, że mógłbym być oskarżony o takie coś. Bardziej o to, że mógłbym się trochę głupio czuć w otoczeniu samych "staruchów". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:25, glizda101 napisał:

Heh, dzięki. :D Nie chodzi o to, że mógłbym być oskarżony o takie coś. Bardziej o to, że mógłbym
się trochę głupio czuć w otoczeniu samych "staruchów". ;]


Phi. Wypraszam sobie. Ja mam 17,5 roku i n i e j e s t e m staruchem! :P

A listę ma shelion. Możesz ją wrzucić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:25, glizda101 napisał:

No to gdzie mamy gadać? :P Proponuję wrzucić jeszcze raz uaktualnioną listę (najlepiej niech
to zrobi Keroth) i obok ksywek tcyh osób, które się zgodzą podać ich numery gg. Co Wy na to?
:]


Jak wszyscy nagle zaczną do mnie pisać.. OMG:) to poważna decyzja;) hyhy:)

Dnia 27.05.2006 o 22:25, glizda101 napisał:

Heh, dzięki. :D Nie chodzi o to, że mógłbym być oskarżony o takie coś. Bardziej o to, że mógłbym
się trochę głupio czuć w otoczeniu samych "staruchów". ;]


Dobre sobie:) "dziecko" się odezwało:) Tak na poważnie;) Jedziemy by sie dobrze bawic:0 i wiek nie powinien nam w tym przeszkadzać:) zwłaszcza że znamy się "jako-tako" z forum i co nie co wiemy o osbie:) Po tym jak piszemy itp:) Ale na piffko nie licz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:15, Stwór napisał:

No co ty opuścisz naszą wesołą gromadkę;) Jak razem to do końca;) No i takie szczere pytanko..
To źle że będziesz jedyną dziewczyną?:) Będziesz otoczona samą elitą:) sami przystojni, porządni,
bogaci forumowicze;) Śmietanka towarzyska;) hehe:)


Źle nie :D Ale odrobinę dziwnie :) Po co napisałeś, że bogaci?? Mam nadzieję, że nie zakładasz, ze to ma jakieś znaczenie :)?

Dnia 27.05.2006 o 22:15, Stwór napisał:

Do tych co jadą z Poznania!..
Co do pociągu:) oczywiście my poznaniacy i z okolic poznania śmigamy razem jednym pociągiem:)
To już ustalone co nie?:) Będzie wesoło:) A jakim i o której to już się dogadamy:)


Się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:27, Keroth napisał:

> Heh, dzięki. :D Nie chodzi o to, że mógłbym być oskarżony o takie coś. Bardziej o to,
że mógłbym
> się trochę głupio czuć w otoczeniu samych "staruchów". ;]

Phi. Wypraszam sobie. Ja mam 17,5 roku i n i e j e s t e m staruchem! :P

A listę ma shelion. Możesz ją wrzucić :)?


Jasne, ale wiadomo jak to jest z tą listą, niektórzy jeszcze się wahają, są tacy co kiedyś wykazali entuzjazm, a teraz ich tu w wątku w ogóle nie widzę :)

A co do "staruchów" - mam nadzieję, że 28 lat starości jeszcze nie oznacza :)))

1. shelion
2. Lumbago
3. lurynowicz
4. Vaxinar
5. glizda101
6. Araondoion
7. Vilmar
8. Keroth
9. Yarr
10.Furbacca
11. Marrbacca
12. balduran2
13. Stwór
14. krzysiek-blitek
15. Human Ghost
16. rolek85
17. Camponator
18. Lex

Pewnie jeszcze ulegnie zmianie. Ktoś mi dziś powiedział, że chciałby przyjechać, ale choć czyta ten wątek, to udziela się całkiem gdzie indziej. :)
Że też nie można reklamować tego wątku nigdzie - byłby spam... A ile osób po prostu nie zagląda?
Ale grunt, że my jedziemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:31, shelion napisał:

Źle nie :D Ale odrobinę dziwnie :) Po co napisałeś, że bogaci?? Mam nadzieję, że nie zakładasz,
ze to ma jakieś znaczenie :)?


No tak sobie by cię zachęcić;) Zresztą zapomniałem dodać cudowni, weseli, wyrozumiali, inteligentni:))) :P :D (jak połowa z tego się spoełni to będize dobrze :P ;D ) hehe;)

Dziwne?:) no co ty ja bym się cieszył na twoim miejscu:) ""Będziesz czymś w rodzaju maskotki drużyny:) Ulubienicą;) hehe:) "" <---- tylko bierz to co pisze z humorem i uśmieszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:37, shelion napisał:

1. shelion
2. Lumbago
3. lurynowicz
4. Vaxinar
5. glizda101
6. Araondoion
7. Vilmar
8. Keroth
9. Yarr
10.Furbacca
11. Marrbacca
12. balduran2
13. Stwór
14. krzysiek-blitek
15. Human Ghost
16. rolek85
17. Camponator
18. Lex


Ja też znam przynajmniej jedną taką osobe która na pewno przyjedzie, a na forum ostatnio jej nie ma. Dziękuje bardzo za listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:25, glizda101 napisał:

że mógłbym
się trochę głupio czuć w otoczeniu samych "staruchów". ;]

wypraszam sobie ;] 20 lat to nie jest stary, 2 z przodu nie znaczy stary! aaa! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:34, Araondoion napisał:

ja jestem za impra do bialego rana, mam w tym doswiadczenie ;D


Nie tylko ty:) Zapowiada sie niezła forumowa zabawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:41, Stwór napisał:

Nie tylko ty:) Zapowiada sie niezła forumowa zabawa:D


He, he :D Miłej impry i ogólnie całego zjazdu wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:39, Araondoion napisał:

> że mógłbym
> się trochę głupio czuć w otoczeniu samych "staruchów". ;]
wypraszam sobie ;] 20 lat to nie jest stary, 2 z przodu nie znaczy stary! aaa! :p


Wiesz on ma jeszcze -naście:) a nam już to niestety odebrano:) I fakt:) ja czuję się młodo.. No kurka jestem młody:) A do twojego temaciku zaraz się dopisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:39, Araondoion napisał:

wypraszam sobie ;] 20 lat to nie jest stary, 2 z przodu nie znaczy stary! aaa! :p


Dobra, dobra, widzę, że rozpętałem piekło. :D Napisałem słowo staruchy w cudzysłowie, dodatkowo dodałem jeszcze emotkę (;]), ale widocznie niektórzy są bardzo na tym punkcie uczuleni. ;) Cofam to, co powiedziałem. Zresztą, jak widzę nie jest tak źle, ale mimo wszystko nadal jestem najmłodszym forumowiczem wykazującym chęć przybycia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:43, Yamamoto napisał:

> Nie tylko ty:) Zapowiada sie niezła forumowa zabawa:D

He, he :D Miłej impry i ogólnie całego zjazdu wam życzę :D


Oczywiście będziemy robic zdjęcia i zdamy całą relację z wszystkiego co robiliśmy (no prawie):) hehe:) niech inni forumowicze wiedzą co stracili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja mam urodziny 5 stycznia, wsrod znajomych jako 1 mialem 20 lat, wiec bylo "siema ,stary", "jak sie masz ,stary", "co slychac u ciebie, stary?" Coz mimo wszystko przekroczenie granicy tego wieku dalo mi do myslenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować