Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Ja już jestem po wszystkim... Miałem zostać dłużej, ale tak wypadło, że musiałem już wrócić. Zarówno impreza, jak i forumowicze (oraz forumowiczki) są naprawdę super. Naprawdę szkoda, że już jestem w domu, a na samym PGA nie przez cały czas byłem z Wami - na głowie był jeszcze kolega ;)

Pozdrawiam wszystkich
Lesz3yk (Lesio wg Sol xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 16:54, Lesz3yk napisał:

Ja już jestem po wszystkim... Miałem zostać dłużej, ale tak wypadło, że musiałem już wrócić.
Zarówno impreza, jak i forumowicze (oraz forumowiczki) są naprawdę super. Naprawdę szkoda,
że już jestem w domu, a na samym PGA nie przez cały czas byłem z Wami - na głowie był jeszcze
kolega ;)

Pozdrawiam wszystkich
Lesz3yk (Lesio wg Sol xD)


eh... a ja tylko przechodziłam obok budynku targów dzisiaj, ale nie weszłam (chlip..) wielka szkoda :( ale na letni zjazd chyba jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym PGA byłem (10 - 16), ale okazało się, że zdecydowanie za rzadko czytuję ten temat. Mówiąc wprost - nie było mnie na zebraniu. I teraz pytam przestrzeń - czy jest jakaś szansa na zdobycie tej koszulki? Bo krążyłem i krążyłem, ale Sol nie widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, po tych wszystkich commentach i newsach na gram. zaj**** żałuję że mnie nie ma ;( koniecznie w przyszłym roku muszę się wybrać i na Bałtów, i na PGA!
P.S. bawcie się dobrze i dajcie w kość Sol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAUW. Kto bylto wie, kogo nie ma niech żaluje :P Naprawdę, gra w kości ROX, a teraz mnie nogi bolą. No i autograf i zdlęcie z fatalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:57, mtobi napisał:

WAUW. Kto bylto wie, kogo nie ma niech żaluje :P Naprawdę, gra w kości ROX, a teraz mnie nogi
bolą. No i autograf i zdlęcie z fatalem :P


Z emocji chyba Ci się klawisze mylą xD Gra w kości rzeczywiście była fajna. Jeszcze jakbym przeszedł do kolejnej rundy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, może :P Jutro będzie luźniej, to się sprobuję dopchać do paru stoisk :P A i gdzie można bylo w Portal zagrać, bo nie moglem znaleźć. A no i pierwszy raz zagralem w unreal tournament 3. Jak dla mnie, wciąga na śniadanie GoW, Crysis, Cod 4:MW, MoH:A i HL2:E2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portala widziałem niedaleko stoiska EA. Mi udało się jedynie pograć w Crysis. Za długo może to nie trwało, ale jedno mogę stwierdzić - grafika wymiata!

Edit:

mtobi: co jak co, ale tego FS nie widziałem ;/ A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem w sumie w Wiedźmina, w UT 3, w wii sports (wymiata jak nie wiem co tenis na 2 osoby;) i flight symulator na joy-sticku i 6 (!) monitorach podlkaczonych razem i dajacych kat widzenia 10* stopni od skrzydlą do skrzydla. Tez fun niezly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, jutro jadę znowu :) Ale świetnie było... i okazja do zagrania w nowe gry ;P Ale zjazd jednak lepszy niż to PGA, olać je tam, integracja jest od PGA ważniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja siem nei integrowal, tylko latalem od standa do standa i na konfery :P Jutro Mozna sie pointegrować. Przynieść chipsy i soczek ? xD

Hahha kości rlzz :PP Czyż nie Sam xD (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:34, mtobi napisał:

A ja siem nei integrowal, tylko latalem od standa do standa i na konfery :P Jutro Mozna sie
pointegrować. Przynieść chipsy i soczek ? xD

Tak ;)

Dnia 24.11.2007 o 22:34, mtobi napisał:

Hahha kości rlzz :PP Czyż nie Sam xD (joke)

Taaa, ale odpadłem jako pierwszy gramowicz ;P Właściwie to był odstrzał ludzi z gramu mocny na kościach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:41, Sam Fisher5 napisał:

> A ja siem nei integrowal, tylko latalem od standa do standa i na konfery :P Jutro Mozna
sie
> pointegrować. Przynieść chipsy i soczek ? xD
Tak ;)
> Hahha kości rlzz :PP Czyż nie Sam xD (joke)
Taaa, ale odpadłem jako pierwszy gramowicz ;P Właściwie to był odstrzał ludzi z gramu mocny
na kościach :P


Oni oszukiwali ;) Ile miałeś punktów? Ja... 8 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:44, Lesz3yk napisał:

> > A ja siem nei integrowal, tylko latalem od standa do standa i na konfery :P Jutro
Mozna
> sie
> > pointegrować. Przynieść chipsy i soczek ? xD
> Tak ;)
> > Hahha kości rlzz :PP Czyż nie Sam xD (joke)
> Taaa, ale odpadłem jako pierwszy gramowicz ;P Właściwie to był odstrzał ludzi z gramu
mocny
> na kościach :P

Oni oszukiwali ;) Ile miałeś punktów? Ja... 8 xD

Ja również, a przeciwnik miał dublet i mnie nieźle rozwalił, ale za to dostałem aż 3 smycze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:41, Sam Fisher5 napisał:

Tak ;)


Chipsy obowiązkowo x-cut o smaku kebabu ewentualnie borowikow w śmietanie (takie pogmatwane smaki, dla elity elity, dla wprawionych graczy;). Co do soczku, to zaproponujcie coś :P

Dnia 24.11.2007 o 22:41, Sam Fisher5 napisał:

Taaa, ale odpadłem jako pierwszy gramowicz ;P Właściwie to był odstrzał ludzi z gramu mocny
na kościach :P

A wiesz, kto wygrał, może ktoś z naszej ekipy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej teraz serio mowie. Jak masz jaks to przynies. Bo ja jako ze przeszedlkem dalej dostalem zestaw kart ktore juz mam z Ek wiedxka xD A smyczki nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:48, mtobi napisał:

ej teraz serio mowie. Jak masz jaks to przynies. Bo ja jako ze przeszedlkem dalej dostalem
zestaw kart ktore juz mam z Ek wiedxka xD A smyczki nie mam :P

stego co Glizda mówił to karty sie roznią od ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym odstrzale mówcie za siebie. :) Ja wygrałem zarówno "dużą" jak i "małą" karciankę.
No ale fakt, że nie miałem koszulki, to nie było widać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rożnią się. Bo ja dostalem to takie malę szare pudelęczko a nie to duze czarne. I one sa chyba takie same :P

EDIT: Tajemnic, dzie duza wygrales mow zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bylem. Stwor jak tylko mnie zobaczyl zaczal cos gadac o degradach mimo iz ja nic nie mowilem. :) Ogolnie - jestem rozczarowany, nie impreza ale numer jaki wycielo PKP wola o pomste do Rzecznika Praw Konsumenta, a to co sobie wymyslila obsluga PGA tez wola o pomste do nieba (chcieli zebym wykupil drugi bilet mimo iz mialem caly czas na rece te bransoletke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować