Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

hmm ja lubię imprezować, bo takie zabawowe stworzenie jestem:) Ale patrząc co piszecie
o "dyskotekach" mam dziwne wrażenie że jednak nie do końca co poniektórzy byli na jakiś
konkretnych fajniejszych imprezach:)

No to zależy co rozumiesz przez "fajniejsze imprezy". Bo ja mam swoje wyobrażenie fajnej i jak się jakaś trafia to się wybieram ;)

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

Tylko mają wyobrażenie o jakiś dresach i bom bom
bom:P

O dresach to może nie, ale bom bom bom i owszem. Bo to zawsze jest :/ I nic więcej zazwyczaj niestety :/. I jeszcze na takim poziomie głośności, że normalna rozmowa jest niemożliwa...

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

Bo zabawa z płcią przeciwną to dopiero zabawa.. ;P

No i to jest jedyny powód dla którego dziewczyna mnie potrafi wyciągnąć na dyskotekę ;P

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

No ale dosyć o gustach i guścikach. Bo będąc tendencyjnym można zrazić. Ja na imprezę,
zabawę się chętnie wybiorę bo życie to zabawa:)

Życie to nie bajka, cośtam, cośtam, ale Persil jest (abo inny proszek) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

hmm ja lubię imprezować, bo takie zabawowe stworzenie jestem:) Ale patrząc co piszecie
o "dyskotekach" mam dziwne wrażenie że jednak nie do końca co poniektórzy byli na jakiś
konkretnych fajniejszych imprezach:) Tylko mają wyobrażenie o jakiś dresach i bom bom
bom:P


Wiesz, nie mam nic przeciwko wyjściu do knajpy ze znajomymi. Nic a nic. Ale dyskoteka, potańcówka, czy co innego już mi nie podchodzą.

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

Zamiast siedzieć w domu wolę wychodzić ze znajomymi się po prostu pobawić:) Bo zabawa
to zdrowa rzecz:)


Owszem. Zwyczajnie mam inne pojęcie dobrej zabawy ;).

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

I nie mam tu na myśli zabawy z kumplami wyłącznie;) Bo
zabawa z płcią przeciwną to dopiero zabawa.. ;P A gadanie, ja nie lubię, mi się nie chce..


Nie zaprzeczam.

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

No ale dosyć o gustach i guścikach. Bo będąc tendencyjnym można zrazić. Ja na imprezę,
zabawę się chętnie wybiorę bo życie to zabawa:)


Jak wcześniej wspomniałem - mam inne pojęcie dobrej zabawy, najwyraźniej :).

Dnia 10.04.2008 o 22:49, Stwór napisał:

I na koniec przestańcie z tym upijaniem się bo mi się słabo robi, gadanie jakbyśmy mieli
tam dzieci rozpijać. Kto chce pije kto nie to nie nikt nikogo do niczego nie zmusza,
nie bije i tak dalej. Pełen luz..


Oczywiście, ale lepiej zawczasu przedstawić swoje stanowisko niż później marudzić już na miejscu, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 23:36, Furrbacca napisał:

Owszem. Zwyczajnie mam inne pojęcie dobrej zabawy ;).


Heh co nie znaczy że zawsze gdzieś wychodzę:) nie jestem typem co ciągle lata po imprezach, ale od czasu można myknąć w dobrym towarzystwie;)

Ale nie ma co gdybać bo i tak na miejscu fajnie będziemy się bawić (co niektórzy już się poznali i wiedzą z kim jest dużo śmiechu ---> Stwór <--- i spędzać czas z "jajem" i humorem:) Bo i o to chodzi przecież;-) Kocham moją skromność.

Marr No i to jest jedyny powód dla którego dziewczyna mnie potrafi wyciągnąć na dyskotekę ;P

A myślisz że ja chodzę z kumplami rozmawiać o piłce nożnej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 00:13, Stwór napisał:

Kocham moją skromność.

Khym... ;)

Dnia 11.04.2008 o 00:13, Stwór napisał:

A myślisz że ja chodzę z kumplami rozmawiać o piłce nożnej?:)

A skąd ja mam niby to wiedzieć? Może akurat tak? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, po paru miesiącach wszedłem se na forum i spotkała mnie w tym temacie dość miła niespodzianka. Oczywiście pojawię się, w takiej czy innej formie, praca raczej uniemożliwi mi pobyt pięciodniowy a fundusze wykupienie miejsca noclegowego :) Znaczy się wpadnę na partyzanta z kocykiem lub nie i będę liczył, że ktoś mnie przygarnie. W każdym razie, do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 11:30, Marrbacca napisał:

Khym... ;)


Ty też?:)

siepu spoko maroko Kafar też jedzie na waleta:) miejsce się znajdzie:P najwyżej się kogoś wywali z wyra:) Tzn. chciałem napisać wynegocjuje chwilowe ustąpienie miejsca^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2008 o 16:34, Stwór napisał:

siepu spoko maroko Kafar też jedzie na waleta:) miejsce się znajdzie:P najwyżej
się kogoś wywali z wyra:) Tzn. chciałem napisać wynegocjuje chwilowe ustąpienie miejsca^_^


O nie... na mnie nie liczcie! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, co zaproponujesz za zwolnienie miejsca. :P Bo jak będziemy grać w siatę po nocach, to w moim pokoju znajdzie się trochę miejsca. :D Zresztą za odpowiednią cenę wszystko da się załatwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwonił Sadrax (tak mi się wydaje) Rodzice potwierdzili w 100% wyjazd :-) Z dnia na dzień, nie mogę się doczekać tego zjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:33, Baal Namib napisał:

U mnie od razu potwierdziła :-) Nawet nic nie pytała. Zaufanie ma. Po PGA już mnie luźno
puszcza.


- gdzie będziecie spać?
- jak wygląda cała sprawa z związku z jego niepełnoletnością?
- jak z wyżywieniem
- proszę mi powiedzieć jak to będzie ogólnie wyglądało, bo to co syn mi mówi to jedno, a ja bym wolała to jeszcze usłyszeć


Tak moja też zdecydowanie ma zaufanie ^^ A to tylko kilka bo dalej nie śledziłem :D To już nawet nie kwestia zaufania, tylko tego, że moja mama jest nauczycielem i to chyba przez to takie wrodzone wypytywanie :p Tylko, że tak pytała, że mi bateria w telefonie w tej chwili już miga :D

EDIT: byłbym zapomniał - SadraX: przepraszam, że to tyle trwało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z początku nie wiedziałem o co chodzi.

-Dzień dobry, tutaj [nazwisko], czy rozmawiam z Witoldem [Nazwisko] ? :-)

z początku nie wiedzialem o co chodzi... :-P Myślałem że jakiś gramowicz chciał pogadać, albo coś. A tu o zjazd chodzi ;-) Fajnie że wszystko już jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:40, Baal Namib napisał:

Ja z początku nie wiedziałem o co chodzi.

-Dzień dobry, tutaj [nazwisko], czy rozmawiam z Witoldem [Nazwisko] ? :-)

z początku nie wiedzialem o co chodzi... :-P Myślałem że jakiś gramowicz chciał pogadać,
albo coś. A tu o zjazd chodzi ;-) Fajnie że wszystko już jasne.


a tam :p u mnie slaby zasieg to slyszalem tylko "dzien dobr z t z ram.pl" :p:p szybko z pokoju wybiegałem, żeby cokolwiek słyszeć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:04, Baal Namib napisał:

Przed chwilą zadzwonił Sadrax (tak mi się wydaje) Rodzice potwierdzili w 100% wyjazd
:-) Z dnia na dzień, nie mogę się doczekać tego zjazdu.

Ano dzwonił ;)...

syriusz: noł problem, nie pierwsza Twoja mama, i pewnie nie ostatnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja też w pośpiechu pobiegłem na parter, żeby mamie telefon przekazać. Akurat prała, ale pralka chodzi, jakby czołgi koło domu jeździły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybciutko i bez żadnych problemów :P

A teraz treść właściwa tego posta: Czy ktoś z Was wybiera się może na ESWC do Poznania? :) 10 i 11 maja, może być całkiem fajnie :D Ja będę w niedzielę, ktoś jeszcze jedzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 22:08, Magwisienka napisał:

U mnie szybciutko i bez żadnych problemów :P

ha ja sobie poczekam

Dnia 11.04.2008 o 22:08, Magwisienka napisał:

A teraz treść właściwa tego posta: Czy ktoś z Was wybiera się może na ESWC do Poznania?
:) 10 i 11 maja, może być całkiem fajnie :D Ja będę w niedzielę, ktoś jeszcze jedzie?

Ja i moja kuzynka (Muchahaha) będziemy w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować