Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełkowe wydanie Alana Wake`a także w Polsce! Dziękujcie CD Projektowi

72 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2012 o 20:51, bobobo napisał:

Poprosimy dodatki z podstawowej wersji i wybór wersji językowej z napisami - wtedy biegnę
do sklepu w dniu premiery. Boże,boje się kto będzie dubbingował Alana,chyba po raz kolejny
Geralt :/


Jarosław Boberek na pewno, ostatnio nie można przejść obok żadnej gry żeby go nie usłyszeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:19, ZubenPL napisał:

Kolejny "starszy gracz" który żywi głęboką nienawiść do polskiego dubbingu jak i języka,

No tak, przecież jak ktoś nie cierpi drewnianego dubbingu w grach czy większości filmów to znaczy, że nienawidzi polskiego języka. Brawa za dedukcję, Sherlocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopczyński jest jeszcze na topie ; ). Cieszę się,że będzie wersja pudełkowa, na pewno ją nabędę. Nie toleruję gier nabywanych elektronicznie, nie ma to jak być dinozaurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ludziom to się nigdy nie dogodzi w ostatnim czasie była burza że 2 gry od EA Syndicate oraz Kingdoms of amalur reckoning wyszły w Polsce po angielsku o ile w pierwszym przypadku można zrozumieć tak w 2 już nie ,większość się cieszyła że Mass Effect 3 będzie chociaż w wersji z napisami ,dziś wychodzi jak dla mnie super wiadomość że nie dość że zrobili w końcu Alan Wake na PC nie dość że wyjdzie w wersji pudełkowej nie dość że wyjdzie w Polsce i w dość atrakcyjnej cenie jak na obecne standardy cen wydawanych gier i z dodatkami i gdzie w innych krajach by nie wydali gdyby nie było w ich ojczystym językuw jakiejkolwiek wersji a my dzięki CD Projekt orzymamy pełną wersję polską to znowu narzekania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:00, Essau napisał:

Kopczyński jest jeszcze na topie ; ). Cieszę się,że będzie wersja pudełkowa, na pewno
ją nabędę. Nie toleruję gier nabywanych elektronicznie, nie ma to jak być dinozaurem.


Nie zrozum mnie źle ale po jaką cholerę ci wersja pudełkowa gry która i tak na 99% będzie wymagała Steama?
Sam jestem graczem od przeszło 20 lat i takie rozumowanie jak dlamnie miało sens gdy gry nie wymagały aktywacji internetowej albo w ogóle internetu do działania.
Teraz nie ma dlamnie znaczenia czy gra ma pudełko jeśli i tak do uruchomienia wymaga Steama,Origina (Boże uchowaj) czy innego programu z którego i tak grę możesz w każdej chwili pobrać niezależnie od miejsca w którym aktualnie przebywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie CDprojekt zawsze był najlepszym dystrybutorem i cieszę się, że przejmują co raz to więcej tutyłów i z powrotem wracają na swoje miejsce na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktoś ma np. łącze 1mbit to lepiej mu grę zainstalować z płyty w 5min niż ciągnąć całą ze Steama w 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:34, Nalfein napisał:

Bo jak ktoś ma np. łącze 1mbit to lepiej mu grę zainstalować z płyty w 5min niż ciągnąć
całą ze Steama w 2 dni.


Jeśli taki jest faktycznie powod zakupow wersji pudelkowych to ok, moge to jak najbardziej zrozumieć.
Tyle że jakos watpie zeby to byl powod dla wszystkich tych ktorzy sie upieraja ze "wersja cyfrowa jest fuj" nawet jesli wersja pudelkowa nie oferuje nic wiecej jak samo pudelko wzgledem wersji cyfrowej i aktywacji i tak wymaga.

Z innej beczki: czy tylko mnie gram.pl jak i forum etc dziala (o ile w ogole dziala) w ostatnich dniach jaby chcial a nie mogl?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:43, Jarden napisał:

Z innej beczki: czy tylko mnie gram.pl jak i forum etc dziala (o ile w ogole dziala)
w ostatnich dniach jaby chcial a nie mogl?:/


Nie jesteś sam. :/

===

Tak czy inaczej - gra powinna kosztować 80 zł. Najwyżej 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:56, Cygi napisał:

Tak czy inaczej - gra powinna kosztować 80 zł. Najwyżej 80 zł.

I tyle pewnie w sklepach będzie kosztować, 70-80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat dubbing ucieszył, choć z drugiej strony...czy CD Projekt zbubbingował ostatnio jakąś grę tak naprawdę na wysokim poziomie? Marzy mi się gra aktorska na poziomie "Heavy Rain" czy "Uncharted", ale nie oszukujmy się, będzie dużo słabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polak to zawsze znajdzie sobie powód do narzekania ...specjalnie napisalem przez male P...coraz bardziej mi za nas wstyyyyd...jak powiedział Józef Piłsudski "Polacy są narodem idiotów. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:21, Chapka napisał:

Dal mnie CDprojekt zawsze był najlepszym dystrybutorem i cieszę się, że
przejmują co raz to więcej tutyłów i z powrotem wracają na swoje
miejsce na rynku.


Na dawne miejsce to oni już na pewno nie wrócą - no chyba że EA i Ubisoft zwiną krajowe oddziały. ;) CDP jedyne co może zrobić, to powiększać ofertę o zróżnicowane niszowe produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:56, Cygi napisał:

Nie jesteś sam. :/
===
Tak czy inaczej - gra powinna kosztować 80 zł. Najwyżej 80 zł.


Dobrze wiedzieć, nie zeby to mnie pocieszalo specjalnie:/

Mi osobiście cena taka jaka jest/bedzie nie przeszkadza i w sumie nie bardzo rozumie dlaczego tak bardzo narzekacie na cene polskiego wydania, tym bardziej ze bedzie to polski dubbing co oznacza ze koniec koncow otrzymamy wiecej niz inni za ta sama cene.
Nie mowie ze jestem fanem dubbingu bo nie jestem, powiem wiecej jesli gra ma tylko dubbing to chociazbym ja mial dostac za darmo to i tak w nia nie zagram (wyjatkiem jest Wiedzmin 1 i 2 oraz stare dubbingi CDP z konca lat 90) bo nie trawie pelnych lokalizacji i wole sprowadzic gre drozej z zagranicy byle tylko nie sluchac tego polskiego "czegos".
Alan Wake najpewniej bedzie wymagal Steama a ze CDP to nie cenega (specjalnie napisalem z malej litery) to bedzie wybor wersji jezykowej, nawet jesli nie na plycie to spokojnie da sie to zmienic z poziomu Steama
Mnie osobiscie w tym newsie rozbawilo tylko to ze CDP chwali sie nizsza cena niz Steamowa, a jakby na to nie spojrzec prawda to nie jest i nie bedzie, no chyba ze euro podskoczy do jakiejs wielgachnej sumy lub faktycznie znajdzie sie ktos kto bedzie chcial udowodnic ze zloty/dwa to jest duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 02:06, Vojtas napisał:

Na dawne miejsce to oni już na pewno nie wrócą - no chyba że EA i Ubisoft zwiną krajowe
oddziały. ;) CDP jedyne co może zrobić, to powiększać ofertę o zróżnicowane niszowe
produkcje.


Bardzo bym się ucieszył , gdyby zwinęły ... szczególnie EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie. Z nowinki na nowinkę coraz bardziej się nakręcam. A tak nie do tematu chodzi o konkurs z Gothica. Wysłałem E-mail zwrotny tydzień temu i nie dostałem jeszcze nagrody, czy dostaliście mój E-mail czy może mam jeszcze poczekać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:51, Henrar napisał:

No tak, przecież jak ktoś nie cierpi drewnianego dubbingu w grach czy większości filmów
to znaczy, że nienawidzi polskiego języka. Brawa za dedukcję, Sherlocku.


Mimika twarzy w alanie też jest drewniana;) Co nie zmienia faktu że większość polskich dubbingów jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, że CDP wydaje u nas Alana :) Na taką informację czekałem. Tylko jeszcze chciałbym potwierdzenie, że EK też będzie wydana. Może CDP da niedługo jakąś informację :)
Miło by było dostać także potwierdzenie, że będzie wybór w grze czy podczas instalacji czy jest dub czy napisy, czy full angielska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o aktywację,dawno się pogodziłem z tym mechanizmem i trendami steamowo-originowymi. Po prostu, jeśli już płacę za grę, to chcę poczuć odrobinę tego ekskluzywizmu z tym związanego. Pobierając grę w Steamie pozbawiam się zwykłej dziecinnej radochy, takie subiektywne uczucie. System elektronicznej opłaty też nie jest czymś, co kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować