Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 z podwójną okładką

28 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2012 o 08:43, savage1234 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&list=UUy1Ms_5qBTawC-k7PVjHXKQ&index=1&feature=plpp_video

a tutaj jak przy pomocy Mass Effect 3 mają zamiar uprawiać stosunek analny z każdą osobą,
która nie kupi edycji kolekcjonerskiej :)


Przecież napisane jest jak byk w edycji kolekcjonerskiej że dostaniesz nowego bohatera i misje, a teraz wielkie zdziwienie, że Ci co nie kupili kolekcjonerki nie dostaną dodatkowego bohatera za free tylko 10$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Online Pass, czyli tym panom juz dziekujemy. A podwojna okladka to taka atrakcja, ze normalnie w majty popuscilem z podniecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni brać przykład z CDProejkt Red-tu za 230zł mamy grę na 2 płytach+świstek zamiast instrukcji.U naszych za 119 zł mamy poradnik ,porządną instrukcję ,soundtrack ,mapę i grę na 2 płytach.Cholera wkurza mnie takie skąpe wydanie-wiem że oszczędzanie papieru no ale za 230zł to chyba mogli by dać porządną "książeczkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TREBORss
Człowieku... proszę cię, nie pisz więcej takich głupich komentarzy, ośmieszasz siebie i naród.
Jak nie wiesz skąd się bierze cena gry na XBOXa, NA LITOŚĆ BOSKĄ, NIE PISZ GŁUPOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy tylko szkoda że ta Female Shepard in game in wygląda tak fajnie jak na tej okładce :-/
To teraz przyznać się, kto spisał sobie ten kod na co-op z multi? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz można grać kobietą ? Co za bzdura ! Wiadomo że jakby taka panna dostała w ryj od jakiegoś UFO to by się obaliła na amen. HAHA I jak taka ma ratować Ziemię od zagłady.

No ale SPOKO KUMAM WAS. W dzisiejszych grach to jest k...a najważniejsze. ŻEBY MÓC GRAĆ SEKSI WIRTUALNĄ DZIEWUCHĄ !!!! ALE JAZDA JUHUUUUŁ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Czy ty kiedykolwiek grałeś w Mass Effect? Widziałeś na oczy jakiekolwiek Mass Effect? Zawsze można było grać kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:12, Brambor napisał:

To teraz można grać kobietą ? Co za bzdura ! Wiadomo że jakby taka panna dostała w ryj
od jakiegoś UFO to by się obaliła na amen. HAHA I jak taka ma ratować Ziemię od zagłady.

No ale SPOKO KUMAM WAS. W dzisiejszych grach to jest k...a najważniejsze. ŻEBY MÓC GRAĆ
SEKSI WIRTUALNĄ DZIEWUCHĄ !!!! ALE JAZDA JUHUUUUŁ !!!!!

Troll detected. Gdybyś grał w Me to wiedziałbyś, ze kobieta by sobie z tym poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź daj spokój. Po co się baby do woja pchają. Ja sam bym dał radę trzem takim siksom a co dopiero jakiś kosmita koks z karabinem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:35, Brambor napisał:

Weź daj spokój. Po co się baby do woja pchają. Ja sam bym dał radę trzem takim siksom
a co dopiero jakiś kosmita koks z karabinem !


Dobra, umówię cię z jedną znajomą. Ma za sobą m.in. Afganistan. Ciekawe, czy dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą m.in. Wietnam i myślę że dam radę. Tylko jak masz jakieś inne znajome które mają za sobą m.in Afganistan to weź je też bo ta pierwsza będzie raczej potrzebować wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:51, Brambor napisał:

Ja mam za sobą m.in. Wietnam i myślę że dam radę.

Battlefield się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rayearth-Lol przeciez obie podane przeze mnie ceny są z xboxa ,więc nie piszę głupot.Lepiej byś sprawdził cenę np. w sklepie grama zanim mnie zaczniesz poprawiać i mi cisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:12, Brambor napisał:

To teraz można grać kobietą ?


Zadaj to pytanie Żydówkom z CaHaL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować