Zaloguj się, aby obserwować  
Icestalker

Kącik Pracy Domowej [M]

10604 postów w tym temacie

Czy moglby mi ktos pomoc w napisaniu eseju z angielskiego o sporcie?? Mianowicie trzeba wybrac sport: sailing, doing martial arts, extreme sports - jeden z tych
teze postawic
podac dwa argumenty za i dwa przeciw
w kazdym paragrafie ma byc topic sentences
na koncu podsumowanie
(180-200 słów)

mógłby mi ktoś pomóc?? a przynajmniej napisac zebym mogl sie na tym opierac?? bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:40, RadeXMaster napisał:

a przynajmniej napisac zebym mogl sie na tym opierac??

Spróbuję pomóc. :) A w szczególnści mam zamiar odpowiedzieć na to pytanie. Napisz tekst o sztukach walki (doing martial arts). Ostatnio zainteresowałem się tym tematem (a dokładniej mówiąc, zacząłem trenować capoeirę), więc myślę, że jestem w stanie podać dwie zalety i wady uprawiania tego "sportu". Nie licz na to, że napiszę za Ciebie cały tekst, ale moja pomoc może się przydać. :P Oto maje argumenty za: trenowanie sztuk walki zwiększa kondycję i ogólną sprawność fizyczną już po kilku treningach (ja przed rozpoczęciem trenowania capoeiry nie potrafiłem dotknąć palcami ziemi podczas skłonu, a po miesiącu mogę położyć pół dłoni). :D Kolejnym argumentem jest to, że na treningach można poznać wiele osób i nawiązać jakąś przyjaźń.
Argumenty przeciw: trenowanie sztuk walki wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i pieniędzy (takie lekcje jednak trochę kosztują). Drugi argument jest taki, że jeśli ktoś ma zamiar skończyć trenowanie po kilku latach (albo miesiącach), to bedzie to po prostu zmarnowany czas, ponieważ po jakimś czasie (szczególnie jeśli jego nowym hobby będzie ciągłe siedzenie przed telewizorem) straci swoją sprawność i kondycję.

Mam nadzieję, że w ten sposób jakoś Ci pomogłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, do jutra musze nauczyć się opisywać zdjęcia po niemiecku (od tego zależy moja ocena śródroczna), a że orłem z tego języka nie jestem mam z tym problem. Czy mógł by ktoś napisać zwroty jakich się do tego używa, albo opisać 4 fotosy dla mnie ( z książki Aha 2A [WSiP], strona 6, fotografie na dole tej strony w temacie Ferien, Freizeit, Urlaub) Z góry danke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz prace domową z chemi:Zastosowanie tlenu w przemyśle. Muszę wypisać kilka przykładów. Szukałęm w necie ale chyba nic nie było. Pomógł by ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:54, Matizk12 napisał:

ja mam teraz prace domową z chemi:Zastosowanie tlenu w przemyśle. Muszę wypisać kilka przykładów.
Szukałęm w necie ale chyba nic nie było. Pomógł by ktoś??

To jak ześ szukał. Pierwsza strona z brzegu i juz 3 zastosowania
http://www.boc.com.pl/zastosowaniaPrzemyslInne.html
http://www.linde-gaz.pl/International/Web/LG/PL/likelgpl.nsf/DocByAlias/nav_ind_chemiczny
masz tego mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:02, Paweł 321 napisał:

No to butle dla nurków,astronautów.W medycynie.Więcej nie mogę sobie przypomnieć.



tylko że to ma być oprócz oddychania i spalania, a butle tlenowe to jednak oddychanie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 15:30, Bumara napisał:

Mam pewien problem, (..)


Co prawda nie mam tej książki, ale to może ci się przydać:
Auf dem Bild sehe ich – na obrazku widze (od tego zacznij :P)
In Vordergrund sehe ich (…) – na pierwszym planie widze…
In Hintergrund – w tle
In Vordergrund sind (…) – na pierwszym planie znajdują się
Ich finde (…) – ja sądze
Opisz co widzisz, porę dnia/roku, jeżeli są tam jacyś ludzie (a raczej będą) opisz w co są ubrani, wiek, nastrój w jakim są, sytuację (np. w jakies dziecko gra w piłkę Ein Kind spielt FuBball), pogodę.
Masz tu parę słówek do pogody:
Wann es warm werden – kiedy robi się cieplo
Es sieht nach Regen aus – zanosi się na deszcz
Die Hitze – upal
Die Kalte – ziąb (a umlaut)
Es weit – wieje
Es regnet – pada
Die Sonne scheint – slonce swieci
Jak to nie wystarcza napisz mniej więcej jak te obrazki wyglądają. Może jakoś pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze :( Nie wiem, jak napisać przemównienie na temat " Powiedzmy wojnie nie ". Nie mam żadnych źródeł. Na necie też nie mogę nic znaleźć. Jak by ktoś znalazł taką pracę ''gdzieś'' na necie to... proszę o pomoc :) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:13, Śmiechu410 napisał:

Qrcze :( Nie wiem, jak napisać przemównienie na temat " Powiedzmy wojnie nie ". Nie mam żadnych
źródeł. Na necie też nie mogę nic znaleźć. Jak by ktoś znalazł taką pracę ''gdzieś'' na necie
to... proszę o pomoc :) Z góry dziękuję.

Moze cos z tej pracy Ci sie przyda...
"Wykaż, że wojna miała niszczący wpływ na psychikę człowieka"
http://www.uploadtemple.com/view.php/1164640983.doc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z histy zadał mi pan pytanie: jakie zagrożenie niósł za sobą faszyzm??????? w necie już szukałem, w książce też i nic nie ma (są tylko definicje faszyzmu oraz główne założenia tego ustroju)....plosie o pomoc ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam pomocy.
Kto pomoże mi napisać rozprawkę?
Jeśli jest ktoś chętny to proszę o odp. wtedy podam bliższe szczegóły.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:01, ciaputek napisał:

Z histy zadał mi pan pytanie: jakie zagrożenie niósł za sobą faszyzm??????? w necie już szukałem,
w książce też i nic nie ma (są tylko definicje faszyzmu oraz główne założenia tego ustroju)....plosie
o pomoc ;))))

http://www.uploadtemple.com/upload/1164645702.txt? Moze cos z tego ci sie przyda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pomoc na pewno znajdziesz.
Możemy pomóc, ale nie napisać za Ciebie. Podaj temat, a my postaramy się coś pomóc. Możesz zawsze poszukać w internecie gotowca, i z niego trochę skorzystać, co mi się czasem zdarza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie plzika

Ile kółek o promieniu 4cm mżesz wykonać z drutu o długości 1m ?

Prosiłbym o obliczenia
Nie wiem jak to zrobić bo matme przespałem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:41, Gol Galad napisał:

Pomóżcie plzika

Ile kółek o promieniu 4cm mżesz wykonać z drutu o długości 1m ?

Prosiłbym o obliczenia
Nie wiem jak to zrobić bo matme przespałem :|

Obwód koła: 2*r*pi
Czyli :
Obwód jednego kołą w tym wypadku: 2*4*pi=8*pi=8*3,14=25,12cm
1m=100cm

100cm/25,12cm=3,98 Czyli da ise zrobic niecale 4 okregi., :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować