Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 17:40, KrzysztofMarek napisał:

No, znaczy pasy drzeć. To jest: pasy drzeć z forumowiczów. Tortura formalnie niby zakazana,
ale jakże skuteczna! ;D


"Pozdrawiam,
Z tematu dre pasy."

Brzmi nawet nieglupio, ale podejrzewam ze zaraz by sie ktos przyczepil, ze to drastyczne i nawoluje do przemocy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo to było?
Do Generała Lee?

Ja też mam reklame.

--------------------------------------------------------Reklama------------------------------------------------------- ---------------

W shire wstaj nowy dzień, hobbickie rodziny stać na co raz więcej, co raz więcej hobbitów leni się w norkach i objada, Hobbici zawierają co raz więcej związków małżeńskich, teraz będzie jeszcze lepiej, ponieważ nasze norki będą w każdej wiosce shire''u. Hobbicka Milicja (HB), dotrzymaliśmy słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:42, In The End napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&tpage=163 - przypięty post.
...a tu mój http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=3263 i jak można było się spodziewać....cisza/.../


Po pierwsze nie minelo nawet pol godziny odkad napisales tamtego posta. Moze troche wiecej cierpliwosci?

Dnia 25.01.2007 o 17:42, In The End napisał:

ON pisze aby reklamować gramsajty z umiarem ahhh chyba nie zauważył, że jego REKLAMA jest na
każdej stronie!


Po drugie to nie jest jego reklama tylko przyklad.

Dnia 25.01.2007 o 17:42, In The End napisał:

...niech to zmieni....


Po trzecie jesli masz zastrzezenia napisz na moderator@gram.pl. O dzialania moderatorow nie prosi sie na forum tylko mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:44, Piotrek K. napisał:

Nic to nie zmieni ;-). Link do jego gramsajta jest caly czas dostepny pod jego nickiem ;P

lol?...jak bym nie wiedział/
Chodzi mi głównie o Zapras...jman, a może to jest ważna informacja, że każdy z nas powinien to wiedzieć? [o_O]
pakapis ---> nie reklama?..a co proszę? [ chyba nie królik wielkanocny :p ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troche nie w temacie.
Do kogo masz bunty że się tak reklamuje?
Ja też się zareklamowałem dwa posty wyżej.
A to że gościowi... że spamuje...
Jeśli faktycznie na każdej stronie, to trudno żeby Modowie tego niezauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 18:05, In The End napisał:

LOL - [ tylko tyle na początek mogę wykrztusić]
Chodzi mi o Wojmana-moderatora...chyba czytałeś przypięty post ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&tpage=163
- są w nim [ a w szczególności w jego dolnej części ] tak niepowtarzalne informacje, że aż
każdy z nas powinien to wiedzieć?!


Zastanawiałem się nad tym ale odpało to jak tylko zobaczyęm że to mod.
Nie myślałem że się do niego przyczepisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL?...i co z tego, że to moderator?...gdyby nim nie był nie pisał bym tu:p ale jak widać moje trudy zmarnowane/.../
Wracając do twojej rzekomej reklamy, którą pominąłem...to nie jest reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:40, KrzysztofMarek napisał:

No, znaczy pasy drzeć. To jest: pasy drzeć z forumowiczów. Tortura formalnie niby zakazana, ale jakże skuteczna! ;D

No dobrze, ale: "się drzeć"? To już przesadny masochizm :D

--> Fumiko
Dobre, ale ja już przyzwyczaiłem się do tradycyjnej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, mam parę pytań:
1)Co ci tak post Wojmana przeszkadza, jesteś urażony, że jego post jest lepiej widoczny od twojego?
2)Jeżeli tak ci to nie odpowiada to napisz na adres moderatorów podany kilka postów wyżej.
3)Jego post powinien być widoczny na każdej stronie, by przypominać ludziom o tym, że: "napisanie 20x cos w stylu "Odwiedz moj gramsajt, ja.gram.pl/Wcalesięnierekamuję bedzie uwazane za spam i w zwiazku z tym karane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 18:14, In The End napisał:

ROTFL?...i co z tego, że to moderator?...gdyby nim nie był nie pisał bym tu:p ale jak widać
moje trudy zmarnowane/.../
Wracając do twojej rzekomej reklamy, którą pominąłem...to nie jest reklama.


Jak to nie? Jest napisane jak byk: Reklama.
Reklama milicji hobbickiej. :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:00, Sonic1575 napisał:

Walgierz skasuj te wszyskie posty please. Komp mi się zacioł i tak wyszło. Sorry.

Taa, najpierw się o kompa nie dba, kawę na nim pije, a potem ma przyjść jakiś krasnolud i przy pomocy topora naprawić to co żeśmy nabroili co?! ;) (swoją drogą to zaprzyjaźniony zbrojny się przydaje co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:07, kamiln napisał:

Taa, najpierw się o kompa nie dba, kawę na nim pije, a potem ma przyjść jakiś krasnolud i przy
pomocy topora naprawić to co żeśmy nabroili co?! ;)

Kawe nie, ale wode cytrynową żywca tak

(swoją drogą to zaprzyjaźniony zbrojny

Dnia 25.01.2007 o 19:07, kamiln napisał:

się przydaje co?)


Tja, przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:44, pkapis napisał:

podejrzewam ze zaraz by sie ktos przyczepil, ze to drastyczne i nawoluje do przemocy. ;-)

Nawet wiem, kto by to był... Przez niego nie ma już skalpowanych tematów, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:23, minimysz napisał:

> /.../ > Nawet wiem, kto by to był... /.../

Nie szkodzi! Pokaże się w Loży to go nie tylko oskalpujemy, ale pasy drzeć będziemy i wodą ognistą owe pasy polewać będziemy. A do picia wodę. Z Solą Glauberską... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie tyczy mojego posta w temacie o Gramsajtach to sprawa wyglada tak, ze chcialem podac przyklad w jaki sposob mozna ladnie, bez spamu zareklamowac swoj gramsajt. Wpisalem tam moj adres, bo chcialem pokazac przyklad jak nalezy to robic. Nie chodzi mi o reklame mojego sajtu, bo i tak kto bedzie chcial to wejdzie a kto nie bedzie chcial to nie sadze, zeby reklama do tego zachecila. Uwazam wrecz, ze nadmierna reklama prowadzi nie do zachecenia tylko do zniechecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się