Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 17:19, PolishWerewolf napisał:

Cóż... Wtedy trudno byłoby się przekopać przez falę spamu tam się znajdującą po paru godzinach.


Jakby zaczęli się zgłaszać wszyscy, co mają się z czym zgłosić i ci co nie mają się z czym konkretnym zgłosić, dodało by to niepotrzebnej pracy moderatorom, a tego oni nie chcą... nikt nie chce.

Dnia 05.02.2007 o 17:19, PolishWerewolf napisał:

W sumie to lepiej jak jest tylko to przypięte. Ci, co tego potrzebują to to znajdą z łatwością.


Tak kto potrzebuje znajdzie bez problemów. Pozwoliłem sobie wypróbować formularz... interwencja była natychmiastowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:37, hunter22 napisał:

Pozwoliłem sobie wypróbować formularz... interwencja była natychmiastowa.

Ja też, choc na reakcję trzeba bylo trochę poczekac, ale jak piszą "mod też człowiek" ;) Zgadzam się z tym, że to dobry pomysł - może wreszcie skończy się pseudomoderatorstwo , w tym moje <mówi rozglądając się trwożliwie na boki>, jednak problem zacznie się kiedy pojawią się tam następujące treści: "niesprawiedliwie dostałem ostrzeżenie/degrada, nie zgadzam się...[blablabla]" wtedy moderki utoną w spamie po same uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem moderatorzy sa bardzo uprzejmi i rzetelnie wykonuja swoja prace:) w wielu sytuacjach mi pomogli i gdy popelnilem jakis blad to mnie ukierunkowali na wlasciwy tor...a wiec przesylam dla moderatorow serdeczne pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:19, PolishWerewolf napisał:

> Przydałby się tylko jakiś "przycisk" na górnej belce, odsyłający do tego formularza.
Cóż... Wtedy trudno byłoby się przekopać przez falę spamu tam się znajdującą po paru godzinach.

Nieporozumienie :-) Mnie chodziło o czerwoną belkę na górze strony. Tam gdzie są przyciski: "Gramsajty", "Forum" itd. Myślałem o dodaniu jeszcze jednego przycisku np. "Moderatorzy", pod którym otwierałby się ten formularz.
Chyba że sądzisz, że na ten link bedzie napływało dużo spamu?
Ale na to się nic nie poradzi, obojetnie gdzie będzie ten link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:06, A-cis napisał:

Nieporozumienie :-)

Dokładnie mówimy o tej samej rzeczy, drogi A-Cisie ;) Żadnego nieporozumienia nie ma.

Dnia 05.02.2007 o 19:06, A-cis napisał:

Chyba że sądzisz, że na ten link bedzie napływało dużo spamu?

Właśnie o tym mówię. Wtedy widzi go każdy. Wchodzi (tutaj nie ma dyskryminacji osoby początkującej) Obywatel na Forum, widzi że X robi Y, w jego mniemaniu to jest źle to zaraz przez ten formularz śle. Potem znowu C do D etc :P Spam bez znajomości sensu tego. Zamotane, wiem ;)

Dnia 05.02.2007 o 19:06, A-cis napisał:

Ale na to się nic nie poradzi, obojetnie gdzie będzie ten link :-)

Owszem, w pełni nie. Jednak w obecnej formie może być to ograniczone.

Hunter-> Czyli wszystko działa tak jak powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:37, hunter22 napisał:

Tak kto potrzebuje znajdzie bez problemów. Pozwoliłem sobie wypróbować formularz... interwencja
była natychmiastowa.


Widzisz jak szybko i sprawnie dzialamy? :) Co sie zas tyczy tego, ze beda sie pojawiac pytania dlaczego ktos dostal ostrzezenie czy degrad to coz kazdemu uzytkownikowi przysluguje prawo do wyjasnien (vide regulamin forum), a po to jest formuarz, zeby sie z nami kontaktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:52, Wojman napisał:

> Tak kto potrzebuje znajdzie bez problemów. Pozwoliłem sobie wypróbować formularz... interwencja
> była natychmiastowa.

Dnia 05.02.2007 o 19:52, Wojman napisał:

Widzisz jak szybko i sprawnie dzialamy? :) (...)


Interwencja była szybka, bo byłeś akurat obecny i od razu zareagowałeś :) Jeśli zauważę więc szybkich interwencji będę zadowolony, co nie znaczy, że z tej interwencji nie byłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:06, A-cis napisał:

Mnie chodziło o czerwoną belkę na górze strony. Tam gdzie są przyciski:
"Gramsajty", "Forum" itd. Myślałem o dodaniu jeszcze jednego przycisku np. "Moderatorzy", pod
którym otwierałby się ten formularz.
Chyba że sądzisz, że na ten link bedzie napływało dużo spamu?
Ale na to się nic nie poradzi, obojetnie gdzie będzie ten link :-)


Moim skromnym zdaniem to byłoby w ogóle nie na miejscu. Na tej czerwonej belce są odnośniki do konkretnych usług więc raczej tam nie zobaczymy. Lepszym pomysłem byłoby wstawienie buttona takiego na forum obok buttona "regulamin" lub na dole obok "statystyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 09:58, Doreczek napisał:

Mam pytanie a mianowicie "Czy TYHE jest kobietą" jeżeli tak "To ile ma lat?" xD

A dlaczego tego pytania (o wiek) już byś nie zadał w przypadku gdyby TYHE była mężczyzną?
Jakiś romansik się kroi ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 10:40, Doreczek napisał:

Romansik hmm może za kilkadziesiąt lat xD

...to będziesz się martwił, że gdzieś Ci się sztuczna szczeka zapodziała ;)

Dnia 07.02.2007 o 10:40, Doreczek napisał:

Ale się zdziwiłem...

Życie jest pełne niespodzianek. A co do Tyhe, to prawie każdy, kto jej nie zna, bierze ją za faceta (przez nick bez literki a na końcu ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:01, Abi Dalzim napisał:

(przez nick bez literki a na końcu ;) ).

TYHA? TYHEA? :P Ani to ani to mi nie pasuje ;)

Ale fakt, nick TYHE jest mylący. Zresztą nie jedyna ma mylący nick na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:04, PolishWerewolf napisał:

Ale fakt, nick TYHE jest mylący. Zresztą nie jedyna ma mylący nick na Forum.


TYHE mi się od początku kojarzyła z dziewczyną. Mylący jest także nick innego moderatora Olamagato. Tutaj też nie miałem wątpliwości i od razu pomyślałem, że to mężczyzna, ale wielu nowych użytkowników uznaje go za kobietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeszcze nigdy nie pomyliłem nikogo jeśli chodzi o płeć :) Kiedyś miałem problem co do zwykłych użytkowników rozszyfrować ich tożsamość jednak znajdą się pewne zwroty które potrafią zamaskować tą niewiedzę i można by było wyjść bez "konfrontacji" i irytacji danej osoby :) A co do samej TYHE to nie wiem ale ja w tym nie widzę nic co by się łączyło z mężczyzną, zwłaszcza że powinna się kojarzyć z mitologią grecką ( a przynajmniej dla tych wtajemniczonych ), no tylko mała literówka Tyche i już wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:58, Modest-Vermin napisał:

A ja tam jeszcze nigdy nie pomyliłem nikogo jeśli chodzi o płeć :)

Ja również. Przynajmniej na razie ;) A abstrahując od tematu płci, czy w sławnym już formularzu można wysłać informacje o zdublowanych tematach, oraz czy modki się nie obrażą, że zawraca się im głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 15:13, kamiln napisał:

czy modki się nie obrażą, że zawraca się im głowę?

Niech no tylko sprobuja cos powiedziec ;)...

A na serio - mysle, ze Cie nie zdegraduja ;P. Im chyba zalezy, zeby mogli przeciwdzialac pewnym sytuacjom na forum, ktorych moga nie zauwazyc. Nie oszukujmy sie, cos moze im umknac uwadze. Dopoki jednak ludzie nie bede wysylac bezsensownych informacji w stylu ''prosze o zamkniecie tematu z 2005 roku'' to system bedzie dzialal bardzo dobrze :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... więc jednak wyśle ten formulaż z 16 zdublowanymi tematami tematami. Gdybym nie wrucił z jakiejś rozmowy na osobności z moderatorem, to wiecie co mi się stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 10:40, Doreczek napisał:

Romansik hmm może za kilkadziesiąt lat xD Ale się zdziwiłem...

Chyba w końcu nie dowiedziałeś ile ma lat. A w takim razie czemu kilkadziesiąt lat? ;>

/G. czeka na bana od TYHE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się