Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 11:22, Budo napisał:

marudzili, np Piotrek K., albo rob006, tudzież Wilk.

Hje hje :]

Czerwoną mordkę dałem Ci 2 razy, 2 razy po tym, jak dobitnie się nie zgadzałem z Twoją decyzją Budo :] Całek reszcie nie dawałem nic nigdy, bo to było bezsensowne :] W Twoim przypadku zresztą też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:50, wdowiakm napisał:

Nie tylko Ty tego doświadczyłaś również i ja gdyż gdy próbowałem pozytywnie wypowiadać
się o moderatorach/moderatorze to zostałem zwyzywany i ogólnie obrażony w dodatku zostałem
uciszony (że tak się wyrażę) przez osobę, która miała przeciwny pogląd niż ja. Więc również
bym się tutaj zastanowił, które poglądy wymagają większej odwagi.


Zasada jest prosta. Jak sie o Moderatorach zle mowi to jest wtedy wyrazanie wlasnego slusznego zdania. Jesli natomiast o Moderatorach mowi sie w pozytywach to znaczy, ze sie im taki uzytkownik podlizuje/jest przekupiony/nie zna się/liczy, ze zostanie lagodniej potraktowany etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:21, Wojman napisał:

kotolew prosilem, ostrzegalem, upominalem. Ty nadal siejesz zamet, bardzo czesto wypowiadasz
sie zupelnie nie na temat

Przecież wypowiadał się na temat moderatorów a to wątek o moderatorach. Więc zbanowałeś go bo cie troche irytował, przyznaj się. Zreszta nadużywaj sobie swojej malutenkiej władzy w internecie bo za progiem drzwi pewnie boisz sie odezwac do znajomego w autobusie (bo ludzie usłyszą!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:32, Wojman napisał:

Zasada jest prosta. Jak sie o Moderatorach zle mowi to jest wtedy wyrazanie wlasnego
slusznego zdania. Jesli natomiast o Moderatorach mowi sie w pozytywach to znaczy, ze
sie im taki uzytkownik podlizuje/jest przekupiony/nie zna się/liczy, ze zostanie lagodniej
potraktowany etc.

Rusell napisal: "Przecież wypowiadał się na temat moderatorów a to wątek o moderatorach."

Czyli zaglebiajac sie jeszcze bardziej w tok twojego rozumowania, wyrazanie wlasnego slusznego zdania = ban.

Poraz kolejny udowadniasz, ze jestes najgorszym modem w historii tego portalu.

PS. To nie bylo zazalenie na temat bana kotolewa, tylko ukazanie ci kolejnego bledu. A jeszcze prosciej - tobie, czyli moderatorowi. <spoglada na nazwe watku>

Przykre jest tez to, ze w obawie dostania po lapach przy okazji wyrazania "wlasnego slusznego zdania" trzeba sie tlumaczyc. :( (zeby nie bylo, pije tu tylko do jednego moda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:38, Rusell napisał:

> kotolew prosilem, ostrzegalem, upominalem. Ty nadal siejesz zamet, bardzo czesto
wypowiadasz
> sie zupelnie nie na temat
Przecież wypowiadał się na temat moderatorów a to wątek o moderatorach. Więc zbanowałeś
go bo cie troche irytował, przyznaj się. Zreszta nadużywaj sobie swojej malutenkiej władzy
w internecie bo za progiem drzwi pewnie boisz sie odezwac do znajomego w autobusie (bo
ludzie usłyszą!!!)

nie wiem na czym polega twoje podejście? na zazdrości? zawiści? kompleksach? Twoja wypowiedź sugeruje że mierzysz ludzi własną miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:32, Wojman napisał:

Zasada jest prosta. Jak sie o Moderatorach zle mowi to jest wtedy wyrazanie wlasnego /.../

Powtarzasz się z tym tekstem. Wiesz to jest tak - ktoś nie dostał odpowiedzi na swojego maila, czy dostał, ale niezbyt jasną to będzie miał gorszą opinię o Moderatorach niż ten, który na swoje pytania dostaje odpowiedzi natychmiastowe. Dla mnie każda opinia jest istotna, która jest z argumentami. Co innego jest napisać "wywalić Wojmana!!!" a co innego: "Wg mnie Wojman nie powinien być Moderatorem bo... (i tu argumenty, nie jakieś wyssane z palca teksty)". Heh... banujesz ludzi bo wypowiadają się w temacie o Moderatorach na Wasz temat? Heh... zabawne. Aż mi to coś przypomniało (sławne degrady za spam, które rzeczywiście były za coś innego, czego tutaj nie wyjawiłeś).

PS. To że ktoś ma negatywną opinię na temat tego czy tamtego Modka nie znaczy, że został przez niego źle potraktowany, wyraża swoje zdanie itd. Nie znaczy to, że nie ma do niej prawa. To jest jak z czerwonym kolorem - komuś sie podoba, komuś nie. Wiesz Wojman, że jeśli chodzi o Twoją Moderatorkę to oceniam Cię kiepsko. Ale czy jestem trollem piszącym "Wojmana wywalić!!!"? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzisz akurat ja mam trochę inne zdanie pomimo moich "ogólnikowych teorii" jak to już zostało powiedziane, do kotolewa nic nie mam po prostu pisał sto razy to samo używając innych słów(to moja opinia proszę jej nie przyklejać do jakiś teorii, masonerii czy innych spisków)

gotyckaowca
- tak to już jest że w 99.9999% przypadków to ktoś ustala normy postępowania za nas wobec których mamy się stosować, jedni twierdzą że to im i właśnie im należy się mandat do moralizowania i obrażania innych

Akurat ja osobiście i paskudnie zapytałem się "nie pasując" do powszechnie wieszanych psów na Wojmanie - jacy moderatorzy są NAPRAWDĘ - bo dla mnie naprawdę to nie forum a życie tak odległe od niego że abstrakcyjne dla niektórych dzieciaków, a tak nie bójmy się tego stwierdzenia bo moderatorzy i część użytkowników ma trochę więcej lat niż naście - zdają sobie sprawę z różnic, dystansu i poglądów a także myślenia. Niektorzy wręcz startują z pseudomoralnymi wynurzeniami ( też tak miałem lat temu 15) zupełnie niepotrzebnie bo żeby moralizować trzeba troszkę więcej przeżyć niż pod płaszczykiem rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:49, Wojman napisał:

Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Degrad -2 za spam.

Degrad -72832876987676 za irytowanie ludzi na tym portalu
Moderatorzy są fajni (pisze na temat), z wyjątkiem jednego którego sie powinno natychmiast wykopać za drzwi:P NA zewnatrz pewnie nie byłbyś taki twardy.Ale w cieplutkim pokoiku z dala od społeczeństwa, totalnie wyalienowany możesz sobie na pozwalać na taki syf. Do końca wżycia będziesz siedział na tym forum az zapomni o tobie twoja rodzina. Tak więc korzystaj ze swojej smiesznej "władzy" poki ja jeszcze masz;p
Pozdrawiam ludzi którzy spędzają godziny na forum na którym "władze" sprawuje ten człowiek
BTWgratuluje argumentacji jak zwykle TRAFNA - miałem cos do powiedzenia. Powiedziałem że degrad jest niesłuszny bo tak było. Tak więc ten degrad też jest niesłuszny.
Aha i jeszcze jedno- s [m - 007] nerdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 15:43, rob006 napisał:

Ja zawsze myślałem, że głównym zadaniem moderatora jest utrzymywanie porządku na forum,
a nie samo karanie i pilnowanie innych.

A jak chcesz to osiągnąć bez karania tych którzy chcą ten porządek zamienić w chaos? utrzymywanie porządku i kary są nierozłączne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:49, Wojman napisał:

Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Degrad -2 za spam.

Eee? Przecież on tylko podał argumentację.. że dałeś niby za spam degrada człowiekowi tylko dlatego, że ma inne zdanie na temat moderatorów, w temacie o moderatorach?? Przecież mamy tutaj rozmawiać i dyskutować a nie uciszać każdego, który powie coś co się komuś nie podoba na zasadzie bana, albo degrada? Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:18, sig. napisał:

A jak chcesz to osiągnąć bez karania tych którzy chcą ten porządek zamienić w chaos?
utrzymywanie porządku i kary są nierozłączne


Nie chodzi mi o to żeby nie karać wcale, ale że samo karanie nie jest przeznaczeniem moderatorów, ani tym bardziej jedynym obowiązkiem, a jedynie środkiem który ma pomóc w utrzymaniu porządku na forum, takim samym środkiem jak np zamykanie tematów itp, więc pytanie "to co mają do roboty, jeśli nie degradują?" wydaje mi się dziwne. Tym bardziej że sam jesteś modem, który zamiast snuć się po forum w poszukiwaniu gorszących awatarów z papierosem, faktycznie dba o porządek na obranym przez siebie podforum, i głównym ku temu środkiem nie są kary.

@Wojman

Dnia 20.12.2008 o 17:18, sig. napisał:

Zasada jest prosta. Jak sie o Moderatorach zle mowi to jest wtedy wyrazanie wlasnego slusznego zdania. Jesli natomiast o Moderatorach mowi sie w pozytywach to znaczy, ze sie im taki uzytkownik podlizuje/jest przekupiony/nie zna się/liczy, ze zostanie lagodniej potraktowany etc.

Jak zwykle trzeźwa i obiektywna wypowiedź, bez pomijania podobnej zasady w przypadku narzekania na modów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ostrzeżenia , degrady a później bany. Wojman chyba zapomniał o kolejności po raz xxx... i nie chrońcie go już patrzcie na siebie abyście takich błędów nie popełniali. Konsul widać wszystko ma w dupie i niech się później nie dziwią dlaczego takie a nie inne głosy po eterze krążą o ich zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:49, Wojman napisał:

Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Degrad -2 za spam.


Odechciewa mi się tego forum, jak widzę Twoje postępowanie. Wojman, czy Ty na pewno powinieneś być moderatorem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:51, PolishWerewolf napisał:

Według na prawdę coraz bardziej rosnącej liczby osób - nie.


Skończy to się tak, że pozostaną tu tylko dzieci neo, które będzie można ot tak dla kaprysu ( lub od zależnego humoru) degradować i banować. To jest chore co się tu zaczyna wyrabiać. Nik swojego zdania nie może mieć ? Tylko jedno, jedynie słuszne? Zaczyna mi to przypominać miejsce, w którym nigdy bym się nie chciał znaleźć. Rozumiem solidarność modów, ale może ktoś z nim by porozmawiał ze starszych modków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja dodam swoje 3 grosze (choć oficjalnie nie miałem tego robić, z braku chęci/ewentualnie pisywania na tym forum).

Zacznę od tego, iż kiedyś Wojmana lubiłem, był dla mnie spokojnym gościem z jakimiś tam ambicjami dobrego moderowania. Wszystko diametralnie uległo zmianie, bo jego różnych ''mondrych'' decyzjach. Dobitnie wykazał się niezwykła yntegencją banując Rusella, który był naprawdę człowiekiem wartym poznania. Za co? Za własne zdanie i jedno przekleństwo w poście (heh, mogę wskazać co najmniej dwa posty zawierające nawet po kilka przekleństw, jakoś tego nie zauważył). Rozmawiałem z Wojmanem kilka razy poprzez gg. Doradzałem mu jak powinien się zachowywać, i że powinien zrobić to czy tamto, chciałem mu pomóc... Ale on jak zwykle nie widział nic innego, aniżeli swojego przerośniętego ego. Wojman, czas otworzyć oczy, może wyjrzeć za okno???
I prawdę powiedziawszy możesz mi dać tu z miejsca bana (niezasłużonego, ale co tam, moderator ma zawszę rację). Bo mnie to szczerze mówiąc nie rusza, ja po prostu staram się pomóc Tobie. Przy okazji walczę o lepsze gram... Bo trolli nie zbanujesz, a normalnych forumowiczów, którzy nie są no-life''ami (tak, tak) owszem.
Aha, i nie myśl sobie, że chcę byś zaprzestał być tu modem, po prostu chcę byś był lepszym modem. Nie odpowiadam, za to jak pojmiesz ten post.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ten post wniesie coś do Twojej głowy...

A przy okazji ciekawostka, słowo kNOT wystąpiło w postach, w tym temacie około 840 razy. Nieźle... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się