Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Na gramsjatach klną ile wlezie i tam nikt nie zwróci uwagi bo taki pismak i drugi furbaca buła i spóła to jeden drugiemu bana nie da bo to kumple i tak wszędzie jest - stronniczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie znalazłeś moje posty nt dopalaczy na tym forum. Jedyne co mogłem o nich powiedzieć, że to jest syf. Przez ich działalność cierpią o wiele bardziej bezpieczne roślinki. Nigdy też nie propagowałem narkomanii. Proponowałem tylko racjonalne myślenie i aby nie przyjmować wszystkiego dlatego, że ustawa tak stanowi. Alkohol jest o wiele bardizej niebezpieczny od „maryśki” a jednak legalny. Ustawodawcy pozwalając na niego wcale nie zależy na Twoim zdrowiu, ale na pieniądzach. Świat nie jest taki jakim pokaże go wam TV, czy powie ksiądz.

Fubrraca chyba tylko z zawiści doniósł na mnie do moderatora, albo jak ktoś powiedział chciał się podlizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:53, TetraGramaton napisał:

Na gramsjatach klną ile wlezie i tam nikt nie zwróci uwagi bo taki pismak i drugi furbaca
buła i spóła to jeden drugiemu bana nie da bo to kumple i tak wszędzie jest - stronniczość.


Właśnei to mnie martwi w naszej mentalności Polaka. Wszędzie trzeba mieć znajomości by być równiejszym na forum także. Kolesiostwo i stroniczność. Pisałem, że wojman mnie juz raz bez powodu zaatakował. Miałem tylko inne zdanie niż inni w jakimś topicu – ktoś na mie doniósł (nie wiem za co), albo po koleżeńsku, a Pan wojman mi z ostrzeżeniem za nic wyjechał.

Mój post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=608&pid=1945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:56, yerbamate456 napisał:

/.../ Proponowałem tylko racjonalne myślenie
i aby nie przyjmować wszystkiego dlatego, że ustawa tak stanowi. Alkohol jest o wiele
bardizej niebezpieczny od „maryśki” a jednak legalny.

Od dawna przestałem dyskutować z oszołomami. Punkt widzenia oszołoma jest na tyle sprzeczny ze zdrowym rozsądkiem, ze nie warto.

Dnia 04.03.2009 o 16:56, yerbamate456 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:50, TetraGramaton napisał:

...ale co ci to da ? Tylko pokazujesz na co cię stać bez pokrycia a gdzie nie wejdę to
zawsze bronisz tych moderatorów jak by to jacyś święci byli.


Wiesz dlaczego bronię moderatorów? Ponieważ uważam, że w dużej części przypadków mają rację. A wiesz skąd mam takie przekonanie? Ponieważ zawsze na każdy problem staram się najpierw spojrzeć obiektywnie, a następnie zrozumieć położenie i intencje rozmówcy. I za prawie każdym razem wychodzi mi, że patrząc z innej perspektywy moderatorzy mają rację.
Kolejna sprawa - nie bronię moderatorów, bronię decyzji, które moim zdaniem są prawidłowe.

Ale oczywiście, ktoś się z Tobą nie zgadza, to pisz, że się innym podlizuje :).

EDIT:
EOT, nie mam ochoty pisać (bo prób dyskusji oprócz bezpodstawnego obrażania z Twojej strony nie widzę) z Tobą więcej na tematy, na które nie potrafisz spojrzeć obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:04, Furrbacca napisał:

Wiesz dlaczego bronię moderatorów? Ponieważ uważam, że w dużej części przypadków mają
rację. A wiesz skąd mam takie przekonanie? Ponieważ zawsze na każdy problem staram się
najpierw spojrzeć obiektywnie, a następnie zrozumieć położenie i intencje rozmówcy. I
za prawie każdym razem wychodzi mi, że patrząc z innej perspektywy moderatorzy mają rację.
Kolejna sprawa - nie bronię moderatorów, bronię decyzji, które moim zdaniem są prawidłowe.


"Prawie" robi wielka różnicę.
Masz ambicje zostać moderatorem? Im nie zostaje raczej ktoś kto donosi, tylko ktos kto jest lubiany przez użytkowników, a donosicieli nikt nie lubi. Wg mnie to zwykła zawiść z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:08, yerbamate456 napisał:

"Prawie" robi wielka różnicę.


Oczywiście. Nie zgadzam się z decyzją o usunięciu awatara KŁEJKa.

Dnia 04.03.2009 o 17:08, yerbamate456 napisał:

Masz ambicje zostać moderatorem?


http://www.gram.pl/moderatorzy.asp - to mi wystarcza.

Dnia 04.03.2009 o 17:08, yerbamate456 napisał:

Wg mnie to zwykła zawiść z Twojej strony.


Tak, dokładnie, powtarzaj to sobie :).

EOT, podobnie jak w przypadku TetraGramatona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:13, Furrbacca napisał:

> "Prawie" robi wielka różnicę.

Oczywiście. Nie zgadzam się z decyzją o usunięciu awatara KŁEJKa.


Chodzi o to, że PRAWIE zawsze masz rację. A to robi różnicę. W tym przypadku racji nie miałeś i na nic nie patrzysz obiektywnie tylko przez pryzmat „narkotyki =zło” więc wszystko co Tobie się wydaje, że jest narkotykiem to jest to złe. Dowartościowujesz się w ten sposób? (donosząc na innych)

Dnia 04.03.2009 o 17:13, Furrbacca napisał:

EOT, podobnie jak w przypadku TetraGramatona.


Kolejny, któy woli żyć w hermetycznym pudełeczku i udawać, że wygodna prawda nie istnieje. Wojman dawał mi bany, Ty „EOT” No to EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co pamiętam było to ok 30-40 lat po wynalezieniu. To niedługo, w zasadzie ok 10-15 lat od czasu, gdy heroina zaczeła być stosowana nieco powszechniej, np. jako lek (zresztą jako lek stosowana jest nadal w niektórych krajach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie nowych kont nie jest formą odwołania się od decyzji moderatora.
Proponuję korzystać z tych przewidzianych przez regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:21, walgierz napisał:

Zakładanie nowych kont nie jest formą odwołania się od decyzji moderatora.
Proponuję korzystać z tych przewidzianych przez regulamin.

Znaczy się co? ;) Jeżeli dostane bana to nie zakładać nowego konta? Tylko próbować odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:23, BANITA PL napisał:

Znaczy się co? ;) Jeżeli dostane bana to nie zakładać nowego konta? Tylko próbować odkręcić?


Dokładnie.
Kontakt z moderatorem, prośba o wyjaśnienia. Jeśli to nie satysfakcjonuje to kontakt listowny z ekipą Gramu.
Zakładania nowych kont regulamin nie przewiduje, bo wyraźnie stwierdza, że ban to pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomęcze chileczkę :)
A jeżeli załóżmy ktoś dostał dożywotniego bana, ale przeszedł wew. przemianę i nawrócił się na dobrą drogę... to ma szansę odzyskać konto czy nie?
P.S. Proszę nie sugerować się moim nickiem xD Ja nic złego nie zrobiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:28, BANITA PL napisał:

Pomęcze chileczkę :)
A jeżeli załóżmy ktoś dostał dożywotniego bana, ale przeszedł wew. przemianę i nawrócił
się na dobrą drogę... to ma szansę odzyskać konto czy nie?
P.S. Proszę nie sugerować się moim nickiem xD Ja nic złego nie zrobiłem xD


Zależy za co bana dostał. Jeśli za propagowanie piractwa, to raczej nie ma szans na odzyskanie konta. Jeśli z innego powodu, to może się kontaktować z moderatorami i wspólnie podejmujemy decyzję, czy ten ktoś rokuje nadzieję, czy nie. Zwykle szansa była dawana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:38, BANITA PL napisał:

Łokej to ja już nie mam pytań :)
A żeby nie było offtopa to takie pytanko, ilu jest moderatorów :)?


Kliknij w lewym górnym rogu na "Moderatorzy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:38, BANITA PL napisał:

A żeby nie było offtopa to takie pytanko, ilu jest moderatorów :)?


O 8 za dużo, o 19 za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się