Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2009 o 22:08, dawidos160 napisał:

Ps. Wojman - kurdę zgadam się z Tobą. To zły znak.


Czemu zly? Moze to po prostu pierwszy krok na drodze do zrozumienia, ze nie taki Wojman straszny jak go maluja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym podważał decyzję czy się czepiał, ale ja się czuję urażony. Zostałem zniesławiony i poniżony przez tego delikwenta i oprócz ostrzeżenia według mnie należy się degrad. W końcu powinieneś na to spojrzeć ogólnikowo - to on wymyślił jakieś chore teorie spiskowe, spamuje (patrz jego posty w tym i innym jeszcze temacie oraz chociażby post dawidosa o statystykach na dzień dzisiejszy) i zniechęca mnie do forum. Mało tego, ja się czuję urażony, degrady pokornie przyjąłem, a tutaj jest czarno na białym poniżanie mojej osoby. Nie żalę się, tylko powinieneś spojrzeć na to z perspektywy mnie i chociażby dawidosa, który o mało co nie wdarł się w kłótnie oraz o twoją osobę, która (jako pełniąca funkcję moderatora forum) została również ośmieszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:17, keklk napisał:

Nie dziwię się Wojmanowi, mimo że dostałem od niego degrad to uważam, że w większości przypadków dobrym jest moderatorem.


To akurat będzie bardzo łatwo ustalić, jak tylko Wojman powie, co to jest "spam", by wszyscy wiedzieli jednoznacznie, czym się Wojman kieruje. Ja cały czas podtrzymuję swoje, że Wojman nadużywa tego słowa, a jest to niepokojące właśnie z powodu braków w regulaminie w tej kwesti. I to dlatego wszyscy mają "wrażenie" - przyjmijmy chwilowo, że to jest wrażenie jedynie - iż Wojman władzy nadużywa.

Choć, jak mówiłem wcześniej, akurat ta jego cecha, jako moderatora, to akurat mały pikuś, niemniej wciąż czekamy na wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman jest na forum i pewnie się patrzy i śmieje.
A twój status świadczy o tym co robisz więc arogancja i głupota to chyba twoje cechy.
Co do obcykania czasem robotnicy są lepiej ode mnie a ja śledzę jego historię na starych stornach i jeszcze coś twoja awantura tylko mnie rozśmiesza dzieciaku chyba masz jakieś 9 lat.
Nie kłam że nie chcesz kolejnego bana nawet jak byś nie chciał to będziesz je zbierał ty jak na kogoś nowego o ile nie jesteś kalejem też masz nieźle obcykane.

To nie było do ciebie kottolew tylko do keklka ciągle zapominam o opcji odpowiedz


Coraz bardziej wojman wydaje mi się ok w porównaniu do Keklka on mu dał bana a ten nagle go tak broni dziwne a ja nie obraziłem wojmana tylko napisałem swoje zastrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:35, nurbi napisał:

Wojman jest na forum i pewnie się patrzy i śmieje.
A twój status świadczy o tym co robisz więc arogancja i głupota to chyba twoje cechy.
Co do obcykania czasem robotnicy są lepiej ode mnie a ja śledzę jego historię na starych
stornach i jeszcze coś twoja awantura tylko mnie rozśmiesza dzieciaku chyba masz jakieś
9 lat.
Nie kłam że nie chcesz kolejnego bana nawet jak byś nie chciał to będziesz je zbierał
ty jak na kogoś nowego o ile nie jesteś kalejem też masz nieźle obcykane.

"Winny się tłumaczy." - więc może to ty jesteś kalejdoskopem? Poczytałem trochę jego postów i piszesz prawie identycznie. Chaos, bezsensu no i prowokacje. Hmm... muszę się go zapytać, czy przypadkiem nie wrócił na to całe forum pod nickiem "nurbi" ... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja piszę w haosie jak ktoś mnie denerwuje i awansuję do góry a nie w dół zobacz wszystkie moje tematy na pewno nie jestem takim hammerem jak kalej i chociażby ty.

A z twoich poprzednich postów wynika że jeśli ja to kalej to jestem twoim kuzynem lub tobą nieźle co chwila kłamiesz i łżesz a może jestem jeszcze twoim pradziadkiem który zginą na wojnie

Może lepsze będzie KALEJ TO JA JESTEM TWOIM OJCEM :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:43, nurbi napisał:

Tylko że ja piszę w haosie jak ktoś mnie denerwuje i awansuję do góry a nie w dół zobacz
wszystkie moje tematy na pewno nie jestem takim hammerem jak kalej i chociażby ty.

Ależ status nie mówi wiele o człowieku. Spójrz sobie chociażby na to, że jak ktoś ma wysoką rangę i dostanie degrada za dajmy na to jednorazowy spam, to czy inni będą go traktować na równi ze zbanowanymi chociażby dla tego, że dostał degrad z najwyższego stopnia na niższy? Wyobraź sobie teraz siebie jako moderatora i porównaj z... hm, Wojmanem, który nie cieszy się u ciebie sympatią. Kto lepiej wypada? Ten drugi, po wypełnia regularnie pracę domową jako moderator, pisze ładnie, składnie i możliwie bezbłędnie. Ty zaś oceniasz książkę po okładce i traktujesz forum jako swoisty chat. Myślisz, że ludziom banan się na twarzy robi, jak widzą zlepek słów i w dodatku z błędami (chaos się tak pisze...) ? Myślę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak raz dostaniesz bano za jednorazowy spam to ok nic ale ty dostajesz bany za wielorazowe spamowanie twoje argumenty są do niczego na czepianie się literówek cię zebrało polonisto zobacz jak pisałeś wcześniej Aitzheimera masz czy co?

zauważyłem że jesteś dziwny bo napisałeś że ja to kalej podałem ci dowód na to że nie a ty potem piszesz że nie można oceniać człowieka po statusie w koło jak ktoś daje ci argumenty i zaczynasz przegrywać zmieniasz podejście i piszesz coś co nie ma związku z poprzednimi postami non stop zmieniasz podejście z głuptaka na mądrale i raz piszesz jak psyhol a raz jak filozof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:55, nurbi napisał:

jak raz dostaniesz bano za jednorazowy spam to ok nic ale ty dostajesz bany za wielorazowe
spamowanie twoje argumenty są do niczego na czepianie się literówek cię zebrało polonisto
zobacz jak pisałeś wcześniej Aitzheimera masz czy co?

Altzheimer, tak się pisze. I jak można dostać bana parę razy w jeden dzień? Jak już to degrad. I kiedy tak pisałem, kalejdoskopie? Kiedy? Przyznaj się wreszcie, pewno bana zdjęli wcześniej i żeś sobie pseudonim zmienił, jest taka akcja nawet teraz. Czytałem jego (a może twoje...) posty i to tak, jakbym rozmawiał z kalejdoskopem.
(przestań sobie jaja robić, siare robisz mnie i sobie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie piszę w koło innych rzeczy i nie mówię że kalej to mój kuzyn a potem osądzam o to innego forumowicza nie przyznaję się do tego a potem znów osądzam innych a ty tak właśnie robisz a dowody masz takie że mamy podobny styl on jest inny jak nie jestem wkurzony a tacy ludzie jak ty są tego największą przyczyną fałszywi i zakłamani w ogóle niewiem kim jesteś nawet nie ustawiłeś płci może obojniakiem.

Dobra kapituluję i idę spać dobranóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:01, Wojman napisał:

nurbi i keklk prosze sie nie klocic, po raz ostatni prosze o spokoj.

Wiem, że jest takie coś jak formularz, ale na prawdę, teraz to czuję się już bardzo urażony i proszę o interwencję moderatora nawet jakby miało to oznaczać jakąś karę również dla mnie. Zostałem - jak już mówiłem - poniżony, zniesławiony i zniechęcony. nurbi złamał parę punktów regulaminu i ledwo dostał ostrzeżenie, a ja dwa [zasłużone] degrady, a podejrzewam, że jestem na forum krócej od niego. Proszę o interwencję, która wyda jakieś owoce.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:01, Wojman napisał:

nurbi i keklk prosze sie nie klocic, po raz ostatni prosze o spokoj.


I oto kolejny przykład niekompetencji Wojmana. Zamiast wymoderować dyskusję dwóch użytkowników, by zaczęli się kłócić do woli poza forum, on pozwala na kłótnię w wątku, który dotyczy kompletnie czegoś innego i z tego co widziałem, to sytuacja się powtarza w innych wątkach na forum. No ale Wojman ma problem, bo kontakt z użytkownikami w jego wypadku po prostu nie działa - jeżeli nawet pisał, to robił to tak nieskutecznie, że nie zadziałało, więc albo tego nie zrobił, albo nie wie jak to zrobić. Jacy są moderatorzy? W wypadku Wojamana wypowiedź jest oczywista: niekompetentny.

Odpowiedzi, co to jest "spam" też się nie doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie chodziło głównie o to, że ledwo wszedłem na forum, a z niewiadomych powodów nurbi zaczął mnie obrażać. Mam nadzieję, że Wojman w końcu zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem formularz, ale chciałbym tylko dodać - nurbi musi być pokarany za te słowa, w których drwił z mojego pradziadka. Był on bardzo dobrym żołnierzem i człowiekiem, a on zwyczajnie z niego zadrwił. Dziwię się, że jeszcze nikt nic nie zrobił, bo (jeszcze raz wymienię powody) - zniesławił mnie, ubliżał na moją osobę, ubliżał na mą rodzinę, wmawiał wszystkim fałszywe świadectwo na mój temat i obstawił sobie mnie jako dobry obiekt żartów...
Mam nadzieję, że ktoś zareaguje chociażby karą dla nas obu, ale żeby była kara dla niego, bo nie zna mnie, a od razu spamuje i niszczy moją reputację na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:50, kotolew napisał:

Ja zarzucam Ci mijanie się z prawdą i obrażanie użytkowników
np. mi kazałeś paradować w czapeczce z sierpem i młotem - publicznie na forum


Prosze o wskazanie miejsca na forum, w ktorym rzekomo kazalem ci paradowac w czapeczce z mlotem i sierpem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 00:46, Wojman napisał:

> Ja zarzucam Ci mijanie się z prawdą i obrażanie użytkowników
> np. mi kazałeś paradować w czapeczce z sierpem i młotem - publicznie na forum

Prosze o wskazanie miejsca na forum, w ktorym rzekomo kazalem ci parodowac w czapeczce
z mlotem i sierpem.


O, pardonsik!, najmocniej przepraszam! Rzeczywiście nie kazałeś mi paradować w czapce z sierpem i młotem, a jedynie kazałeś mi kupić i grać w grę, do której tę czapkę jako gratis dorzucali, cytuję:

"Kup sobie jakas gre, na przyklad Red Alert 3 i idz pograc troche, bo tobie zdecydowanie sie bardzo nudzi."
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=15920

Rzeczywiście, to była nadinterpretacja z mojej strony. Tylko nie mam pojęcia, po co mi miała być ta czapka dodawana do tej gry. Bo to, że Twoje zdanie na temat tego, co było kiedyś i takich czapek, to pewnie coś w stylu "tak mnie nauczono i tak zostało" vide, cytat:

"Nie ma co sie obrazac. Byla taka epoka, zylo sie w niej. I to nie powod, zeby do gry, ktora dzieje sie mniej wiecej w tamtym okresie czasu nie dolaczyc jakiegos gadzetu z tym zwiazanego."
( to z wątku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42523&u=3 ),

Co skomentowałem komentarzem u Ciebie (dostępnym na zrzutce tutaj, bo usunąłeś go) we wpisie dotyczącym IMO płyciteńkiego rozumienia słowa kultura ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=4728&n=144 ), za co Ty dałeś mi degrada pod pozorem "regularnego spamowania" (oddajmy sprawiedliwości, że próbowałem umieścić mój komentarz ponownie jako świadectwo tego, kim jest Wojman), której to zgodności tegoż degrada z regulaminem do dziś nie wyjaśniłeś - brak definicji słowa "spam" się kłania. I jeszcze oddajmy sprawiedliwości, że twórczość naszych poetów (Brzechwa Kwoka) też za spam uznajesz - znów jakieś świadectwo?

Oczywiście doszły "specyficzne wyjaśnienia" - o których ze względu na kontekst też muszę wspomnieć - którymi się posłużyłeś w mailach do mnie, że niby mnie ostrzegałeś przed degradem za pisanie na Twoim gramsajcie, co już w ogóle jest pereł... przepraszam, wrzodzikiem wykwitniętym samym w sobie, bo mail z informacją o degradzie, był pierwszym w ogóle od Ciebie jakim dostałem, no ale widać zwykłe zablokowanie - po trzech wpisach! - w moim wypadku nie mogło wystarczyć i trzeba było niezgodnie z regulaminem naciągać tego degrada. No chyba, że to są te pozaregulaminowe kwestie, które regulamin pozwala rozwiązywać moderatorom. Zwłaszcza w odniesieniu do samych siebie.

I po tym wszystkim, Wojman, nie wiem, po jaką cholerę każesz mi kupować grę, do której dodają czapkę z sierpem i młotem gratis. Ale, że jej nie muszę zakładać na głowę, to akurat masz absolutna rację, pomyliłem się. Ale skoro poprosiłeś o wyjaśnienie to obszernie całość sytuacji wyjaśniłem. A czapeczkę kazał mi zakładać kto inny i nie z sierpem i młotem, a aluminiową. :-)

A teraz łaskawie wyjaśnij nam wszystkim, co to jest w/g Ciebie "spam", podług którego rozdajesz degrady.

20090405021206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale Wojman wrescie zrobił coś pożytecznego :-) ale to nie zmienia faktu że dobrym Modem to nie jest.atymi banami tylko nabija sobie status najbardziej pracowitego Moderatora.Ot to cała tajemnica jego nadmiernej "pracowitości" .Należało by napisać jakiś apel do Konsuli i innych Modków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się