Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 18:46, walgierz napisał:

> W regulaminie chyba nie ma nic takiego.
W kwestiach nieuregulowanych regulaminem rozstrzygają moderatorzy. Akceptowałeś ten zapis.


Tylko skąd ja mam wiedzieć że jakiś mod ubzdurał sobie właśnie coś takiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 07:01, S1G napisał:

/.../ > Podanie odrzucone, miałem pusty status jeszcze za www.cdprojekt.info/forum.asp (tyle
że tam nie było z nim aż takich kombinacji)

Zaraz, zaraz! A nie miałeś tam czasem kropek? Tylko nie pamiętam, ile tych kropek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 06:59, S1G napisał:

> Albii - no co ty? W Wojmana nie wierzysz? On nawet w pojedynkę da sobie radę ...
szkoda
> tylko że kosztem userów ...
To niech ci userzy nie łamią regulaminu

Tu pierdnięcie w złym temacie może być potraktowane jako łamanie regulaminu. I dobrze wiesz,że wojman takich pierdół się czepia. Walgierz napisał Ci czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:40, Dexter_McAaron napisał:

A Ty widzę dalej nie możesz odżałować Własnego Statusu i nadal prowadzisz Świętą Wojnę...?


Mówisz o tej samej "Świętej wojnie", którą prowadził zanim w ogóle zdobył WT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:40, Dexter_McAaron napisał:

A Ty widzę dalej nie możesz odżałować Własnego Statusu i nadal prowadzisz Świętą Wojnę...?


Jak już rob napisał nie wiem do czego pijesz zwłaszcza,że tą "wojnę" to prowadzę od dawna, a WT miałem od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemniej miło mi że przyznajesz, iż jest to wojna... ^^

Pomijając już czepianie się słówek, właściwie tak bym to przełknął, lecz jakoś dziś, gdy to forum było takie świeżutkie i radosne po restarcie Twój post ^up zepsuł mi tę całą atmosferę i nie mogłem się powstrzymać by jakoś na to nie odpowiedzieć.

Mówiąc poważniej, nasz forumowy Bond jest niewątpliwie postacią kontrowersyjną i można go cenić, można mniej lub bardziej nie lubić; nie jest przecież wyjęty spod krytyki, jak niektórzy piewcy Ładu i Porządku (koniecznie z dużych literek) chcieliby to zrobić. Niemniej od czasu owej rebelii w "Ogłoszeniach" taki atak "full frontal" naprawdę robi się niesmaczny... i po prostu chciałem delikatnie (a, jak wiadomo, kontrowersyjność jest dobrą bronią bo zauważalną) zwrócić uwagę, że zaczynasz ocierać się o świetej pamięci kotolewa (kotolwa?).

Są inne metody na walkę o swe racje, seriously.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 19:20, KrzysztofMarek napisał:

Zaraz, zaraz! A nie miałeś tam czasem kropek? Tylko nie pamiętam, ile tych kropek...

Miałem kilka spacji jakiś czas a potem o ile pamiętam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:09, Grzech napisał:

Z Wojmanem? Seriously?


Yeah, rly.

Wiesz co, nie chcę mi się bawić w tej chwili w długie wywody i argumenty, bowiem mam nieodparte wrażenie iż i tak zostałyby olane bądź sprowadzone do jednego mianownika: że nie mam racji. Więc szkoda mi czasu. Użyję tylko jednego: TA metoda jest w użyciu + Wojman jest nadal na stanowisku, nikt go nie odwołał ani sam nie zrezygnował = nieskuteczność.

Więc... więcej siania, wesprzyjmy polską wieś.

Swoją drogą, cóż to za przedziwną modę przyniosły nam obecne czasy. Kiedyś walczyło się z ideologią, za sprawę, za kraj, przeciw religii, etc. A teraz niszczy się człowieka. Sad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:48, dawidos160 napisał:

Jak już rob napisał nie wiem do czego pijesz zwłaszcza,że tą "wojnę" to prowadzę od dawna,
a WT miałem od niedawna.


Kto jak kto, ale ty powinienes skulic leb, a nie prowadzic walke. Wiesz dobrze, ze gdybym sie uparl to moglbym ciebie zbanowac chocby i teraz. I dobrze wiesz za co. Nie chce i nie bede publicznie mowil o co dokladnie chodzi, ale zamiast ciagle walczyc polecam chwile refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:26, Dexter_McAaron napisał:

Więc... więcej siania, wesprzyjmy polską wieś.


Ej, ej, kolego, nie zagalopowałeś się? Co Ci wieśniacy zrobili że do nich przyrównujesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:09, Grzech napisał:

Z Wojmanem? Seriously?


Jasne, po co sie wysliac i wyslac formularz jak ma sie oklepana formulke, ze nie da sie dogadac i przy kazdej okazji ja powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:36, Wojman napisał:

> Jak już rob napisał nie wiem do czego pijesz zwłaszcza,że tą "wojnę" to prowadzę
od dawna,
> a WT miałem od niedawna.

Kto jak kto, ale ty powinienes skulic leb, a nie prowadzic walke. Wiesz dobrze, ze gdybym
sie uparl to moglbym ciebie zbanowac chocby i teraz. I dobrze wiesz za co. Nie chce i
nie bede publicznie mowil o co dokladnie chodzi, ale zamiast ciagle walczyc polecam chwile
refleksji.


Chcesz wyciągać brudy ? Dobrze wiesz co miałeś powiedziane od pewnego miłego pana więc nie pokazuj jaki ty tu gromowładny jesteś. A co do tej refleksji - spójrz najpierw w lustro, a potem zgrywaj przed ludźmi czystego. Powinieneś wiedzieć o czym mówię.

@Dexter - uwierz mi,że na temat metod "pracy" z wojmanem mam więcej informacji niż Ty, bo nikt publicznie na forum tego nie załatwiał, a tylko mailowo. I są ludzie,którzy znają efekty polubownej próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:36, Fumiko napisał:

Ej, ej, kolego, nie zagalopowałeś się? Co Ci wieśniacy zrobili że do nich przyrównujesz?
;-)


Ależ nienienie, nie taka była moja intencja! Ja tam obcowanie z ziemią i tym co rośnie darzę wielką estymą, jak będę duzi i miał pieniążki to sobie kupię winnicę... ;)

Ja tylko zachęcałem do wypchania się sianem z takimi pomysłami - kryzys mamy, trzeba wspomóc rodzimy pierwszy sektor gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:41, dawidos160 napisał:

Chcesz wyciągać brudy ? Dobrze wiesz co miałeś powiedziane od pewnego miłego pana więc
nie pokazuj jaki ty tu gromowładny jesteś.


Mily pan tez doskonale wie, ze jakbym sie uparl na tego bana to bym go utrzymal w mocy. Chocby dlatego, ze mam kilka asow i solidnych argumentow w rekawie.

Dnia 03.09.2009 o 22:41, dawidos160 napisał:

A co do tej refleksji - spójrz najpierw w
lustro, a potem zgrywaj przed ludźmi czystego. Powinieneś wiedzieć o czym mówię.


Rzecz w tym, ze ja sie sklonilem do refleksji. Wiec nie wychodz prosze z takimi tekstami.

Dnia 03.09.2009 o 22:41, dawidos160 napisał:

@Dexter - uwierz mi,że na temat metod "pracy" z wojmanem mam więcej informacji niż Ty


Ksywke "Wojman" pisze sie przez duze W, a nie przez male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:46, Wojman napisał:

> Chcesz wyciągać brudy ? Dobrze wiesz co miałeś powiedziane od pewnego miłego pana
więc
> nie pokazuj jaki ty tu gromowładny jesteś.

Mily pan tez doskonale wie, ze jakbym sie uparl na tego bana to bym go utrzymal w mocy.
Chocby dlatego, ze mam kilka asow i solidnych argumentow w rekawie.


Ale ten miły Pan jest nad Tobą.

Dnia 03.09.2009 o 22:46, Wojman napisał:


> A co do tej refleksji - spójrz najpierw w
> lustro, a potem zgrywaj przed ludźmi czystego. Powinieneś wiedzieć o czym mówię.


Rzecz w tym, ze ja sie sklonilem do refleksji. Wiec nie wychodz prosze z takimi tekstami.


Nadal nie usłyszałem od ciebie słowa za to co zrobiłeś wtedy. Więc o jakiej refleksji mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:51, dawidos160 napisał:

Nadal nie usłyszałem od ciebie słowa za to co zrobiłeś wtedy. Więc o jakiej refleksji
mówisz ?


Nie badz prosze bezczelny. Cala krzywda jaka ci zrobilem to taka, ze zbanowalem pirata za propagowanie piractwa. Dla przypomnienia link do postu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=7721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czas edycji minął, a to com wypocił, zjadł system. Dospamię więc jeszcze jednego posta:

Dnia 03.09.2009 o 22:41, dawidos160 napisał:

uwierz mi,że na temat metod "pracy" z wojmanem mam więcej informacji niż Ty


Bardzo możliwe, nie zaprzeczam zaś szczegółów ni znam. Nie umniejsza to faktu, że jestem tu zwykłym, pełnoprawnym userem tego forum - tak samo jak Ty - a to co widzę, zmienia się w bezsensowną nagonkę, która jest a) niesmaczna b) nieskuteczna c) jest nagonką. Gdy chcę pooglądać sobie zaszczuwanie jakiś osób, pójdę sobie do innych mediów lub portali, gdzie mam tego w bród. Nie stwierdzam że Wojman jest bez grzechu, wręcz przeciwnie, ale czy w ramach tej antywojmanowej intifady naprawdę widzisz jakikolwiek sens w wypisywaniu tekstów o pierdzeniach, które nie ujdą uwadze Wojmana i okażą się łamaniem regulaminu? To do czegoś... prowadzi?

Pytanie uważam za retoryczne, nadmienię...

Jeśli naprawdę potrzebujesz jakąś wojnę prowadzić, powalcz o zmianę całego "systemu", choćby o to by wreszcie ktoś się kurna przejął tym forum i przyjął nowych modów. Gdy mordek będzie znów 9, może nawet 10, z czego pięcioro istotnie aktywnych, to postać Wojmana w ich gronie się "rozpłynie" i może nie będzie bardzo Ci przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się