Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2009 o 21:11, rob006 napisał:

> /.../ Czemu zadajesz je właśnie mi? Taki zaszczyt mnie kopnął? :P

Bo akurat otworzyłem na tej stronie i byłeś najbardziej rzucającym się w oczy przykładem. Na tej stronie. To po pierwsze. A po drugie, bo wiedziałem, że masz zwyczaj myśleć, czy przypadkiem ktoś inny nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 18:30, rob006 napisał:

Zawsze można snuć przypuszczenia o podziale na równych i równiejszych. :D


Ewentualnie o podziale na osoby o wyższej i niższej inteligencji emocjonalnej. Tym drugim zazwyczaj łatwiej przychodzi załatwianie swoich spraw, gdyż mają zdolność postawienia się w sytuacji drugiej strony, przez co unikają postawy chamsko-roszczeniowej która zamyka drzwi do wielu rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 04:03, Fumiko napisał:

Ewentualnie o podziale na osoby o wyższej i niższej inteligencji emocjonalnej. Tym drugim
zazwyczaj łatwiej przychodzi załatwianie swoich spraw, gdyż mają zdolność postawienia
się w sytuacji drugiej strony, przez co unikają postawy chamsko-roszczeniowej która zamyka
drzwi do wielu rozwiązań.


Pewnie coś w tym jest. Ale cóż zrobić, Wojman jest jaki jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 05:39, rob006 napisał:

Pewnie coś w tym jest. Ale cóż zrobić, Wojman jest jaki jest. :P


I jest taki jaki jest już ładny kawał czasu. Jak mur stoi to może lepiej poszukać furtki zamiast kopać z nadzieją, że może tym razem cegła pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 06:01, Fumiko napisał:

I jest taki jaki jest już ładny kawał czasu. Jak mur stoi to może lepiej poszukać furtki
zamiast kopać z nadzieją, że może tym razem cegła pęknie...


Tylko nie każdy zostanie przez tą furtkę przepuszczony, więc może lepiej próbować ten mur zburzyć? Był już kiedyś taki mur, a teraz go nie ma, więc się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:00, rob006 napisał:

Tylko nie każdy zostanie przez tą furtkę przepuszczony, więc może lepiej próbować ten
mur zburzyć? Był już kiedyś taki mur, a teraz go nie ma, więc się da.


Jest tez taki mur, ktory stoi od dobrych kilku tysiecy lat (co ciekawe made in China :)) i jakos nikt go nie burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:18, Wojman napisał:

Jest tez taki mur, ktory stoi od dobrych kilku tysiecy lat (co ciekawe made in China
:)) i jakos nikt go nie burzy.


Może dlatego że furtki są otwarte, a sam mur nie służy do ucisku niewinnych obywateli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:18, Wojman napisał:

Jest tez taki mur, ktory stoi od dobrych kilku tysiecy lat (co ciekawe made in China
:)) i jakos nikt go nie burzy.

Tenże mur ma około dwóch tysięcy lat więc z tymi "kilkoma tysiącami" bym nie przesadzał. ;-P

I jak śpiewał klasyk ... "nie ma takiej rury na świecie której nie można odetkać" ...

btw coś się zmieniło w sprawie naboru na modków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:30, Tyler_D napisał:

btw coś się zmieniło w sprawie naboru na modków?


Na razie nie mam do przekazania nowych informacji na ten temat. Jak beda nowi Moderatorzy to sie na pewno o tym dowiecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, Kalejdoskop dostał bana na pół roku z tego co się orientuję, a minęło już 6 miesięcy z hakiem jeśli brać pod uwagę, że każdy miesiąc (!) ma 31 dni... co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:11, KaRkAsZo napisał:

Omg, Kalejdoskop dostał bana na pół roku z tego co się orientuję, a minęło już 6 miesięcy
z hakiem jeśli brać pod uwagę, że każdy miesiąc (!) ma 31 dni... co jest grane?


Wszystkie tego typu sprawy sa kwestia pomiedzy tym uzytkownikiem a nami. I zalatwia sie je pod rygorem niewaznosci poprzez kontakt z nami za pomoca formularza kontaktowego. Jak nie chce mu sie napisac to nie nasz problem tylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:11, KaRkAsZo napisał:

Omg, Kalejdoskop dostał bana na pół roku z tego co się orientuję, a minęło już 6 miesięcy
z hakiem jeśli brać pod uwagę, że każdy miesiąc (!) ma 31 dni... co jest grane?


No proszę, a tak długo się udawało maskować...

Chociaz pytanie o zabicie Lich Kinga powinno mi nasunąć skojarzenie, mój błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:57, Fumiko napisał:

No proszę, a tak długo się udawało maskować...

? Chciałbym z nim pogadać po prostu, ta ezoteryka mnie jakoś zainteresowała... ;P

Dnia 05.09.2009 o 13:57, Fumiko napisał:

Chociaz pytanie o zabicie Lich Kinga powinno mi nasunąć skojarzenie, mój błąd...

W szkole kumpel co gra w WoW i ma 80lvl umiał odpowiedzieć bez złośliwości na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:59, KaRkAsZo napisał:

? Chciałbym z nim pogadać po prostu, ta ezoteryka mnie jakoś zainteresowała... ;P


Najpierw wchodzisz do jego tematów i piszesz, że miał coś z głową i jego zainteresowania są dziwne, potem wypytujesz o jego bana, piszesz gdzieniegdzie posty w jego stylu, a teraz chcesz się z nim kontaktować. Nawet jeśli Kalejem nie jesteś, to nie dziw się, że będziesz za niego brany - zachowujesz się podejrzanie podobnie do niego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:06, Strange101 napisał:

Najpierw wchodzisz do jego tematów i piszesz, że miał coś z głową i jego zainteresowania
są dziwne, potem wypytujesz o jego bana, piszesz gdzieniegdzie posty w jego stylu, a
teraz chcesz się z nim kontaktować. Nawet jeśli Kalejem nie jesteś, to nie dziw się,
że będziesz za niego brany - zachowujesz się podejrzanie podobnie do niego teraz.

najpierw tak bylo, ale czasem to co pisal nawet pewien sens mialo :P

poza tym w jakim stylu pisze? omg, ludziom rzeczywiscie odbilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:17, Ostrowiak napisał:

A do modów - nowy/wi będa mieli możliwość postawienia na swoim i odmowy, czy wejdą i
zaliczą zonka - masz Czerwone Moce!


Nikogo na sile nie bedziemy zmuszac, zeby zostal Moderatorem. Jak nie bedzie chcial zostac to nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


nie wkrecaj sruby wszyscy wiemy ze jestes tamtym zbanowanym chlopcem. Tekst "ta ezoteryka mnie zainteresowała'' tylko to potwierdza. Nigdy nie zrozumiem takich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:17, Ostrowiak napisał:

Co to psiball?

a skąd mam to wiedzieć? obstawiam, że to z tego anime co zbierali te kulki czy coś... jak byłem mały to ogladalem ;D

@Starscream
powalilo was wszystkich? omg, jak puscicie sobie ezotv to co, pomyslicie ze te wrozki to ten zbanowany gosciu?
po prostu chce sie dowiedziec o tym koncu swiata calym, bo ponoc ma go nie byc (2012)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się