Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 19:16, Isildur napisał:

Ale na spokojnie można wszystko z Moderatorem wyjaśnić, z Wojmanem także, tyle jeśli
otrzymujemy maila z pogróżkami i obrażaniem


To się nazywa Karma ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Karma ).
Ta sama odpowiedź do poprzedniego posta skierowanego do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze jak sam widzisz, z nim ciezko jest sie dogadac. Owszem, moge napisac do niego na maila, zeby mi pokazal w koncu gdzie nazwalem go piratem, ALE: on publicznie (na forum) zagrozil mi banem za cos, czego nie zrobilem, to ja chce zeby na tym samym forum albo przyznal sie do bledu, aboe udowodnil, ze ban mi sie nalezy. Nie obrazalem Wojmana (jesli chodzi o raport, ktory wyslalem dzis w nocy, jestem w stanie moje tezy tam zawarte poprzec argumentami) na tym forum i jedynie oczekuje odpowiedzi, ktorej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:07, rob006 napisał:

No sorry, ostrzeżenie za stwierdzenie faktu?


A to znowu żart czy tym razem na poważnie próbujesz mnie na forum obrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wiesz Isildur, nie chciałbym być dla nikogo niemiły, ani na nikogo naskakiwać, ale sytuacja wygląda tak, że Wojman się zagalopował z banem, a czytając posty innych użytkowników można stwierdzić, że nie był to pierwszy raz. Problem w tym, że teraz za każdym razem pisząc posta nie ma się pewności, czy nie dostanie się nagrody, bo ktoś źle nas zrozumiał.
Nie mam nic do Wojmana. Zwyczajnie jego zachowanie mi się nie podoba. 0 poczucia winy, nie przyznał się do błędu - nic.

Edit - właśnie zobaczyłem, że ktoś chwilę temu napisał coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:22, Wojman napisał:

A to znowu żart czy tym razem na poważnie próbujesz mnie na forum obrażać?


A którego słowa nie zrozumiałeś w tamtym zdaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:15, luq napisał:

Lada moment nadejdzie taki dzień, że każda odpowiedź będzie spamem. Ogólnie całe to zjawisko
"ostrzegania za spam" jest bardzo fascynujące. Przypomina mi to poniekąd filozofię zwrotu
"nie pyskuj" stosowanego często przez rodziców w przypadku braku sensownych argumentów

Witaj.
Na bardziej trafne porównanie już chyba nikt nie wpadnie.

Dnia 22.11.2011 o 19:15, luq napisał:

PS: Wybaczcie mi ten przeokrutny i haniebny offtop i spam, ale po prostu nie wiem jakie
posty są odpowiednie do umieszczenia w tym temacie.

Też się nad tym zawsze zastanawiałem. Niby ile można pisać o Moderatorach :D a jednak można. Topic już chyba nie ma nic wspólnego z nazwą. Może wypadałoby ją zmienić ?? ;>

Dnia 22.11.2011 o 19:15, luq napisał:

PPS: Post kolegi Daelora powinien dostawać na maila każdy nowy użytkownik, który
ukończył proces rejestracji.

Coś w tym jest.

Dnia 22.11.2011 o 19:15, luq napisał:


Pokój!

Raczej Przedpokój :D

@Daelora
>Wojman należy już do folkloru tego forum. Omijaj go szerokim łukiem i ciesz się spektaklem, jaki regularnie >odbywa się w tym temacie po degradacjach i banach z jego ręki.
Queen - Show must go on

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:26, rob006 napisał:

A którego słowa nie zrozumiałeś w tamtym zdaniu?


Do widzenia - BAN za obrażanie Moderatora sugestiami, że ten nie potrafi czytać oraz spam. Ktoś ma ochotę jeszcze sobie "żarty" robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:28, Braveheart napisał:

Na bardziej trafne porównanie już chyba nikt nie wpadnie.


Moim zdaniem nagrodę za post który najlepiej podsumowuje ten temat powinien dostać, niestety już zbanowany, kolega Karthus.
Ja z kolei się zmywam, bo w sumie nie zdążyłem się jeszcze nacieszyć WT. I''m outta here.

20111122193431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 16:17, rob006 napisał:

Tu chodzi o coś innego - o to że on może publicznie rzucić na mnie jakieś oskarżenie,
a ja nie mogę już się publicznie bronić. To irytuje tym bardziej, jeśli oskarżenie jest
bezsensowne. Wyobraź sobie że w pracy szef nawał cię złodziejem i kazał udowodnić, że
nim nie jesteś. Nie wydaje ci się to chore?


Bardzo ciekawe stwierdzenie, wiesz co muszę powiedzieć tyle, że ja mam właśnie taką sytuację w pracy, praca ta powiązana jest z osobą która permanentnie mówi, że wszyscy ją okradają (firma sprzedaje sprzęt sportowy, i przyznać muszę, od początku mej kariery w tej firmie nigdy nie była przeprowadzana inwentaryzacja) doprowadza to do sytuacji w której wszyscy są źli bo kradną, nie ważne, że mają dowody na to iż tak nie robią, kradną i już, nie ma sensu publicznie się bronić, gdyż szef wie najlepiej jaka jest prawda, można to porównać przez pewną analogię, z pewnymi moderatorami nie ma po prostu co dyskutować - Bo to nic nie daje, nawet merytoryczne mając dowody w ręku nie ma sensu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:34, luq napisał:

> Na bardziej trafne porównanie już chyba nikt nie wpadnie.

Moim zdaniem nagrodę za post który najlepiej podsumowuje ten temat powinien dostać, niestety
już zbanowany, kolega Karthus.

"Mejbi" ale on już dostał swoją ''nagrodę''.

Dnia 22.11.2011 o 19:34, luq napisał:

Ja z kolei się zmywam, bo w sumie nie zdążyłem się jeszcze nacieszyć WT. I''m outta here.

Heh trafny gif. Może powinieneś sobie na WT dać "Outsider" ? ;>
A teraz tak na serio. Mam pytanko właśnie w sprawie banów. Bo gdzie indziej lepiej o to zapytać ??
Jeżeli dana osoba otrzyma bana. To jakie ma potem "opcje" w sklepie zapewne kupować dalej może. A forum ?. Banned person ma całkowity zakaz wstępu na forum czy tylko się wypowiadać nie może. Czy dana osoba wie, że dostała bana.... Zawsze byłem tego ciekaw.
Widzę, że przed chwilą rob006 dostał bana. Nigdy bym się tego nie spodziewał a jednak. [Coś czuje, że wróci] ale już nie jako Curunir
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście nie wylewali swoich żalów na forum, tylko zrobili to przez formularz/gg/maila to prawdopodobieństwo osiągnięcia kompromisu byłoby o wiele większe. Sam zostałem kiedyś zbanowany, a następnie przywrócony do świata żywych właśnie przez Wojmana na którego tutaj narzekacie. Wycieczki osobiste na pewno niczego nie zmienią, wcale nie dziwię się, że rozrzuca nagrodami skoro sami go do tego prowokujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:30, Wojman napisał:

Ktoś ma ochotę jeszcze sobie "żarty" robić?


Zgłoś się pierwszy, bo inaczej tego się nazwać nie da. Za bana, zagrożonego w najbliższe 24h głównie za to, że źle przeczytałeś posta. I za bana za to, że ktoś Ci na to zwrócił uwagę - słuszną zresztą, bo jeśli nadal nie zauważyłeś, to Ichvander NIE pisał do Ciebie.

A potem to jest wielkie oburzenie, jak można napisać, że mod nie potrafi przyznać się do błędu...

Przynajmniej mam od dziś jedną stronę do odwiedzania mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban blokuje możliwość dodawania postów, komentowania newsów oraz blokuje gramsajta. Ze sklepu można korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie bardzo, w moim przypadku to Wojman mnie obrazil insynuujac, ze obrazilem go zdaniem ktorego nie napisalem. I tak jak odpowiedzialem Isildurowi chyba, moge napisac na maila. Tak samo on mogl napisac maila mi, ze nazwalem go piratem (wheeeeeeeeeereeeeeeeeeeeeeeeeeeeee). Jednak zrobil to na forum, czyli niejako miejscu ee publicznym i w tym samym miejscu oczekuje dowodu, ze nazwalem Wojmana piratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 22.11.2011 o 19:47, Adjatha napisał:

Przynajmniej mam od dziś jedną stronę do odwiedzania mniej. :)

Witaj.
"Nieee!, nie czyń tego" {Głos Tyraela}
Z góry zakładasz, że zostaniesz rozgromiony ? za to co przed chwilą napisałeś ? ;> oby nie przeca ja wróciłem dude. Z kim będę rozmawiał w NM ?
Powodzenia
EDIT:

@Isildur

>Ban blokuje możliwość dodawania postów, komentowania newsów oraz blokuje gramsajta. Ze sklepu można >korzystać
Dziękuje za odpowiedź. Więc to takie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:45, Braveheart napisał:

Banned person ma całkowity zakaz wstępu na forum czy tylko się wypowiadać nie może.

Możesz zalogować się na forum, ale jak próbujesz dodać posta wyskakuje okienko jak na screenie

20111122195227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:49, Isildur napisał:

Ban blokuje możliwość dodawania postów, komentowania newsów oraz blokuje gramsajta. Ze
sklepu można korzystać :)


Czy można odblokować gramsajta, czy jest on trwale usuwany? Ja na przykład posiałem gdzieś pliki z layoutem, a chciałbym go odzyskać ze starego konta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:54, Daelor napisał:

Czy można odblokować gramsajta, czy jest on trwale usuwany? Ja na przykład posiałem gdzieś
pliki z layoutem, a chciałbym go odzyskać ze starego konta :P


Istnieje możliwość odblokowania gramsajta o ile nie jest usunięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2011 o 19:56, Isildur napisał:

Istnieje możliwość odblokowania gramsajta o ile nie jest usunięty ;)


No to fajnie, pewnie niedługo skrobnę wam mejla i może coś pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takowej sytuacji można się zastanowić nad jednym, wiadomym jest to, iż nie ma osób nieomylnych i każdemu prędzej czy później może podwinąć się noga, normalnym jest wtedy w cywilizowanym społeczeństwie, gdy jesteśmy świadomi popełnionego błędu, uderzyć się w pierś i powiedzieć, przepraszam stało się mój błąd.
Moderator to też w końcu człowiek i on także może się pomylić, dleczegóż też nie może, gdy owy błąd popełni do tego błędu przyznać się tutaj na forum?
Czy to będzie w jakiś sposób urągać jego godności czy jednak ma to wszystko działać na zasadzie dwóch punktów:

1. Moderator ma zawsze rację.
2. Gdy stanie się tak, że moderator nie ma racji patrz punkt pierwszy.


Kreujemy Moderatorów na Bogów Forum? Te nietykalne istoty którym my zwykli śmiertelnicy nie dorastamy do pięt? Skoro tak ma być to nam nie pozostaje nic innego tylko czekać na Prometeusza który na tym Olimpie zrobi w końcu porządek.

Czsami naprawdę zauważam tutaj, że prędzej dogadasz się z Moderatorami przez formularz kontaktowy, napewno zaś nie tutaj na forum, bowiem trzeba by było przyznać się gremialnie do błędu a to, cóż może być sytuacją dla niektórych problemową.

Nie chcę tutaj siać propagandy, pamiętam pewną sytuację w której pewien moderator zwrócił uwagę na pisownię pewnego gramowicza, okazało się, że sam udzielając porad popełnił kilka błędów, gdy ktoś na owe błędy zwrócił uwagę, poleciały zaraz zapewnienia o tym, by nie spamować bo będą nagrody.

Czasami sytuacja na forum wygląda na zasadzie:

"Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

I jak w taki sposób ma się nie robić nieprzyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się