Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Sony - podsumowanie

86 postów w tym temacie

Taaa, a jak Nintendo w Wii zapowiedzialo wprowadzenie takiego bajeru w swoim kontrolerze (ktory jakos tak przedstawia sie lepiej - przynajmniej cos nowego na rynku ;)) to od razu oburzenie na twarzy wszystkich: ''Co to ma byc?!'', ''Przeciez na tym sie nie bedzie dalo grac!'', ''Co oni soibe mysla?''

;-P

No coz - ja tam jednak bardziej czekam na Wii. Moze nawet bedzie mnie na nia stac ^^. Pozyjemy zobaczymy ile bedzie kosztowac :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wydać tyle forsy na pustą zabwke to ja dziękuje.Wolałbym 1/3 tego przeznaczyć na ulepszenie kompa,a resztę bym zainwestował w bardziej użyteczny cel.A Sony teraz niczego nowego nie wymyśliło sprzedaje tylko markę.A już widze ile bedą kosztowac gry na PS3 na pewno też ciężkie pieniądze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze że stary pad bedzie, a detekcja ruchu juz w padach do psx była
jak za neta nie każą zapłacic to tpsa owszem
pad widze jest usb, to i mozna bedzie pewnie do peca kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:53, Domek napisał:

> Chyba Xboxa się bardzije opłaca... przynajmniej jak ktoś nie jest bogaczem:]

Co to znaczy "opłaca"? Konsola to nie akcje na giełdzie, żeby się mogło opłacać albo nie. Jak
chcesz pograć w gry z PS3 to raczej nie ma "bardziej opłacalnej" alternatywy.

499/599 dolarów (euro) to dużo, trudno się nie zgodzić. Ale nie jest to jeszcze cena zaporowa
- to raczej taki "górny limit" - tego się mniej więcej spodziewano. I szczerze myślę, że znajdzie
się sporo chętnych do kupna. Może niekoniecznie w Polsce, ale z tego co mi wiadomo, to raczej
nie jesteśmy dla Sony priorytetowym rynkiem.

Chodzi mi o to że jak mają mieć podobne parametry to przecież lepiej wydać mniej niż więcej:] Chociaż PS będzie miało za darmo korzystanie z usług sieciowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że jest tam złącze USB nie znaczy, że będzie kompatybilny z PC (a szkoda). Pewnie będzie używane to ładowania baterii w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wolałbym 1/3 tego przeznaczyć na ulepszenie kompa
Będziesz mysiał wydać znacznie więcej

Teraz kiedy na rynku bedą wszytkie next-geny wymagania bardzo pujdą w góre
bo żadnego producenta nie bedą ograniczać słabe osiągi konsol starej generacji

I trzeba będzie kupić mocniejszy sprzęt

Ale na razie masz czas na zbieranie kasy, w chwili obecnej niema w ogóle na rynku takiego sprzętu więc pare tytułów ominie PC m.in nowy CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 17:59, Maker3 napisał:

Ale na razie masz czas na zbieranie kasy, w chwili obecnej niema w ogóle na rynku takiego sprzętu
więc pare tytułów ominie PC m.in nowy CoD


Jak ma być na poziomie tych konsolowych Cod 1 czy CoD 2 to proszę bardzo - żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to prawie wszystko wiadomo ...
BOBO : Kozak sprzęt za 3000... ok O_O ... na ile ? 2 lata ? kpisz chyba
Ja spokojnie poczekam, aż cena spadnie, wyjdą hiciory i naprawią błędy. Na kupno ps2 ;) też czekałem parę dobrych lat i nie żałuję...

Większość osób, które płaczą, konsoli na oczy nie widziała, albo grała u kolegi kiedyś i stwierdziła, że konsole są beee ... prymitywne i dla dzieci ... komentować nie będę bo jak się czyta komentarze "specjalistów" na forum to wszystko jest jasne.

Sony rewolucji (cóż ukuło nam się słowo klucz next generacji) nie uczyniło, ale też nie zawiodło, plan wydawniczy ciekawy, kontroler (tu odetchnąłem) na pewno się sprawdzi ... na VR trzeba jeszcze poczekać ;)

Teraz pozostało czekać, aż napaleni Japończycy i prawdopodobnie Amerykanie skutecznie obniżą cenę konsoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część graczy po konferencji SONY na E3 zaczęła porównywać zapowiedzi giganta z Japonii i to co zostało pokazane na targach. Chyba znowu Ken Kutaragi zgarnie tytuł Water-Mouth nadchodzącej generacji konsol (Microsoft z brakiem szumnie zapowiadanego odtwarzacza HD-DVD wbudowanego w konsole odpada w przedbiegach;) ). W pewnym serwisie natknąłem się na screen z cyklu ''znajdź różnicę'' Miłej zabawy życzę:P Polecam również rozejrzeć się za screenami z Tekken 6 sprzed kilku miesięcy oraz tymi które wpłyneły ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, muszę powiedzieć, że informacje jakie tu przeczytałem wywarły na mnie mieszane uczucia. Z jednej strony ucieszyłem się z powodu podania daty, kiedy PS3 będzie dostępne na rynku. Jednak rozczarowała mnie cena tej zabawki. 599 dolarów/euro to kupa kasy. I dlaczego wszyscy giganci (Microsoft, Sony) przeliczają dolara do euro w stosunku 1 : 1?! Tego nie mogę zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym pięknym kraju zapomnijmy lepiej o wersji $$$ ...
A za 599€ (~2300zł) prawdopodobnie bez żadnej gry (dodatkowe koszty) to lekkie przegięcie.
Zresztą, wiadomo nie od dziś, że w Polsce cena zawsze musi być wyższa, więc 2300zł to też tylko marzenie ;)

Finał mamy taki, że - jak nie raz już pisałem - 2300,00zł bez dorzucanej niezłej gry nie przejdzie.
1999,00zł jeszcze można łyknąć /jako granice oczywiście/
Teraz pozostaje czekać na pozostałe informacje, wykryte błędy i spadek ceny (a szybko to nie będzie)


P.S. Bo kto kupi PS3 (499€) bez HDMI czy WIFI - bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 22:45, panish napisał:

Cóż, muszę powiedzieć, że informacje jakie tu przeczytałem wywarły na mnie mieszane uczucia.
Z jednej strony ucieszyłem się z powodu podania daty, kiedy PS3 będzie dostępne na rynku. Jednak
rozczarowała mnie cena tej zabawki. 599 dolarów/euro to kupa kasy. I dlaczego wszyscy giganci
(Microsoft, Sony) przeliczają dolara do euro w stosunku 1 : 1?! Tego nie mogę zrozumieć...


To całkiem proste. Amerykanie nie płacą VAT-u za sprzęt:) Europa tak. Stąd ta różnica w cenie po przeliczeniu na złotówki. Po prostu musisz do tych dolarów z Ameryki dodać podatek VAT i wyjdzie Ci Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 12:13, Jester napisał:

To całkiem proste. Amerykanie nie płacą VAT-u za sprzęt:)


Płacą tyle, że w każdym stanie jest inny, dlatego ceny pozbawione są VATu, ale tylko do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 12:18, 1602 napisał:

> To całkiem proste. Amerykanie nie płacą VAT-u za sprzęt:)

Płacą tyle, że w każdym stanie jest inny, dlatego ceny pozbawione są VATu, ale tylko do czasu;)


Mniejsza o szczegóły. Chodzi o idee. Mogę jeszcze dodać, że VAT-u jako takiego nie mają ale za to też nie mają gwarancji tak długich jak w europie i przeważnie trzeba płacić za każdą naprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było ta cena jest wysoka dla każdego nawet za granicą. A nie tylko dla polaków. Widać ile tam konsole kosztują i zadna nawet z xbox-360 full z monitorem lcd przenosnym i z 3 grami tyle nie kosztuje co sama konsola sony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, strasznie narzekacie. Pomyślcie, ile trzeba wydać na kompa żeby do gier dobry był przez 5-6 lat ? Myślę, że ponadz 10 tysięcy złotych. A co było z ps2? Dalej ludzie kupują i są usatysfakconowani grą. Myślę, że taka konsola dla graczy to nie lada gratka, wiem że teżbyście chcieli coś takiego mieć, ale przeciez nie każdego stać. Niestety, kto chce być graczem(grać w nowe gierki itd.) musi być przy kasie. Smuci mnie to, ale ja gram w WoW i jednak na ps3 się nie zdecyduję, no chyba że the burning crusade okaże sie komplentą klapą. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja powiem tyle… jak będzie premiera oczywiście ją kupię mam nadzieję, że pojawi się jakaś wersja kolekcjonerska waz z FF XIII :) trzeba już prosić o urlop w listopadzie i lecieć do Japonii :)

Tak czy siak mieć ją musze :) o PS3 dyskutować można długo i namiętnie aczkolwiek jedno jest pewne, że w 2007 większość gierek będzie przeznaczonych na tą konsole. Mam nadzieję że na europejski rynek zostanie skierowana większa ilość RPG niż jak to było w przypadku PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować