Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wojna już się rozpoczęła, czyli zobaczcie nowy zwiastun Mass Effect 3

12 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Mass Effect 3 jest już dostępny na rynku - miliony graczy rozpoczęło ostatni rozdział kosmicznej trylogii od BioWare. Electronic Arts potraktowało to jako dobrą okazję do opublikowania nowego zwiastuna, na którym można pochwalić się ocenami zebranymi przez grę.

Przeczytaj cały tekst "Wojna już się rozpoczęła, czyli zobaczcie nowy zwiastun Mass Effect 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:31, Headbangerr napisał:

Trailer jest OK, jak zwykle :) A swój egzemplarz nabędę w poniedziałek. Chyba z marszu
ukończę trójkę dwa-trzy razy ;)



Ja przed chwila ukonczylem ME3 (2 raz) i powiem ci ze z tej liniowosci,szybkosci, dynamiki i dziwacznych wrecz oklamanych przez tworcow historii musialem przejsc 2 raz bo nie zrozumialem przeslania tej calej fabuly (zwlaszcza END-scenka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licze bardzo na kontynuacje serii (a jest duze prawdopodobienstwo ze do tego dojdzie)
A gdyby doszlo licze ze save 3 beda mogly byc wykorzystane i ze BioWare nie

Spoiler

spieprzy

pewnych wydarzen jak mialo miejsce teraz w 3.
Spoiler

Na co licze?
-Co z Rakni
-Zycie Krogan po ,,wyleczeniu" z genofadium
-Aria i Omega
-EDI
-Co z sojuszem Gethow z Quarianami
i wiele wiele wiecej ;] Moze jakies RPGRTS ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer trzyma poziom ostatnich trailerów EA/BioWare. Czyli jest do dupy. Znów leżą podstawy, ale już nawet nie chce mi się wymieniać co oni pieprzą w tych trailerach. Dalej polecam trailery fanów, które biją na głowę te oficjalne. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trójce ponoć wszystkie wątki zostały zamknięte i wyjaśnione, więc myślę, że znajdziesz na swoje pytania odpowiedź.

A dwójka? Ta gra właściwie to fabuły nie miała, ew. można określić tę historyjkę jako taką na poziomie shoot''em upów, przy czym Tyrian 2000 (najlepsza fabuła wśród kosmicznych strzelanek :P) spokojnie bije ME2 na głowę, a i Jets''n''Guns, poza beznadziejnym zakończeniem, było jakieś takie sensowniejsze.

Jako ciekawostkę podam zeszłoroczne Gatling Gears - fabuła była tam tak szczątkowa i (przede wszystkim) tak dennie zaprezentowana, że wolałbym, żeby jej w ogóle nie było :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy hejterzy mogą sobie najeżdżać na BioWare, że się sprzedał i tak dalej. Może i mają rację, ale nadal to studio robi jedne z najlepszych gier, w jakie mamy okazje grać i traktuje nas epickością płynącą z ich kunsztu.
A ten trailer rozrywa d***!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD

Chociaż ten trailer jakoś tak trochę bardziej mi się podobał niż te poprzednie - tym razem trochę stonowali tę "epickość" i ckliwość, że aż porzygać się można było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że graczom strasznie się nie podoba i chcą nowe. Istnieje szansa, że jest inne, niż BioWare dotychczas tworzyło i być może mi się spodoba :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować