Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - w dodatku Close Quarters nie będzie trybu Rush

13 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Zamknięte i ciasne mapy, które znajdą się w dodatku Close Quarters do Battlefielda 3, są zbyt małe, by można było grać na nich w trybie Rush. Ale DICE zaoferuje coś w zamian - tryb Conquest Domination.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 - w dodatku Close Quarters nie będzie trybu Rush" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 13:57, SERGYO napisał:

To nie jest DLC tylko Expansion Pack... I po co Ci ten patch? gra działa poprawnie.


Owszem, to jest DLC. Zalicza się do nich jakakolwiek zawartość - od zbroi dla konia, kilku gnatów, po całe mapy ;)

Patch się zawsze przydaje, nie ma gier bez błędów. Tym bardziej ten, o którym możesz poczytać tutaj - http://www.gram.pl/news_8AnfHu60_Bardzo_dluga_lista_poprawek_w_nowym_patchu_do_Battlefield_3.html

Nie uważasz, że trafienie helikoptera z RPG powinno jednorazowo kończyć sprawę? Do tego ochrona po reanimacji zwiększona z jednej sekundy, którą zabierało "rozjaśnianie się" ekranu, do dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek dodatkiem, ale uważam, że powinni wyrzucić USAS i inne strzelby, z zasięgiem karabinu, albo przynajmniej go zmodyfikować bo nie chcę bo zrespieniu się dostać serią odłamkowych :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 15:15, wojcio102 napisał:

> To nie jest DLC tylko Expansion Pack... I po co Ci ten patch? gra działa poprawnie.


Owszem, to jest DLC. Zalicza się do nich jakakolwiek zawartość - od zbroi dla konia,
kilku gnatów, po całe mapy ;)

Patch się zawsze przydaje, nie ma gier bez błędów. Tym bardziej ten, o którym możesz
poczytać tutaj - http://www.gram.pl/news_8AnfHu60_Bardzo_dluga_lista_poprawek_w_nowym_patchu_do_Battlefield_3.html

Nie uważasz, że trafienie helikoptera z RPG powinno jednorazowo kończyć sprawę? Do tego
ochrona po reanimacji zwiększona z jednej sekundy, którą zabierało "rozjaśnianie się"
ekranu, do dwóch.


Ok, w takim razie WSZYSTKO co jest na jakich kolwiek serverach w internecie to DLC (jestem pewien że znasz rozszeżenie tej nazwy)
Poza tym o co ten krzyk ? Do BF 2 też byłu rozszerzenia i nikomu to nie wadziło że sie wycina części gry i sprzadaje potem... I bardzo dobrze że chcą wciąż rozwijać tą gre.

Patche i updaty są wypuszczane na bieżąco. Widziałem jak się gra aktualizuje w tle kilka razy na miesiąc. Osobiście z grą nie mam żadnych problemów.

Rakieta w helikopter..nie niewydaje mi się żeby to było dobre rozwiązanie. Powinno go co najwyżej zablokowywać. No i nie zapominajmy żę są bronie ręczne AA, które powinny działać skuteczniej na pojazdy latająle. No ok, zgodziłbym się na one-hit-kill z Javelin''a.
Ochrona po zmartwychwstaniu ( =] ) została już wydłużona do 2 sekund wcześniej. Oczywiście przestaje działać kiedy zaczynasz się ruszać. Muśle że ochrona powinna być dłuższa, nawet 3,5 sek żebyś mógł wstać i spieprzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 21:32, SERGYO napisał:

Ok, w takim razie WSZYSTKO co jest na jakich kolwiek serverach w internecie to DLC (jestem
pewien że znasz rozszeżenie tej nazwy)

DLC znaczy Downloadable Content. Oznacza to każdą zawartość dodatkową, dostępną do ściągnięcia przez Internet, stworzoną przez twórców gry rozszerzającą daną pozycję.
Close Quarters to nic innego jak DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 21:41, Henrar napisał:

> Ok, w takim razie WSZYSTKO co jest na jakich kolwiek serverach w internecie to DLC
(jestem
> pewien że znasz rozszeżenie tej nazwy)
DLC znaczy Downloadable Content. Oznacza to każdą zawartość dodatkową, dostępną do ściągnięcia
przez Internet, stworzoną przez twórców gry rozszerzającą daną pozycję.
Close Quarters to nic innego jak DLC.


No właśnie, będąc upierdliwym można stwierdzić że Downloadable jest każdy plik w necie możliwy do pobrania, a nie koniecznie zawartość dodatkowa od twórców gier =]
Whatever..jedni mówią ziemniaki inni kartofle a i tak każdy wie o co chodzi.

Ciekawe czy będą przedawać w pudełkach. Tak było w przypadku BF2, a podobno Back 2 Karkand już tak sprzedawali ^^

p.s. +1 za sygnature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować