Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Rozszerzona Baldur`s Gate na iPada w niskiej cenie i z trybem multiplayer

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jeśli obawialiście się, że Baldur's Gate Enhanced Edition na iPada będzie droga, to mamy dla Was dobre wieści. Twórcy, pomimo ogromnej zawartości gry, będą ją sprzedawać w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Rozszerzona Baldur's Gate na iPada w niskiej cenie i z trybem multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego multiplayer w BG jest dla mnie... egzotycznym pomysłem mimo tego że chyba był w normalnej wersji. Jakoś mi do tej gry nie pasuje multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 08:29, Muradin_07 napisał:

Dlaczego multiplayer w BG jest dla mnie... egzotycznym pomysłem mimo tego że chyba był
w normalnej wersji. Jakoś mi do tej gry nie pasuje multi...


Nie testowałem sieciowych funkcji BG, ale w Icewind Dale po LAN-ie zagrywałem się do upadłego z kumplami. Kiedy się wczuliśmy odpowiednio w fabułę i postacie, to partyjka w ID okazywała prawie tak satysfakcjonująca jak sesja tradycyjnego RPG, a w każdym razie stanowiła miłą odmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczciwa cena. Dobrze że nie są pazerni i nie chcą za starocia kosmicznej kwoty. IMO za takie pieniądze, to właściciele ipadów nie mają się co zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pokażą te obiecane na zeszły poniedziałek screeny z gry (no chyba że te z ipada miały nimi być).
Chciałbym screeny z PC, mógłbym porównać co się zmieniło od oryginalnego release''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę, to nikt kto nie grał, nie powinien się zastanawiać. Tak apropos - jestem właścicielem trzech oryginałów BG1 z różnych wydań (1.samo BG1, 2.Saga BG na DVD, 3.W zestawie z innymi grami) Czy w związku z tym nie powinienem dostać co najmniej zniżki na tą edycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 10:13, Druid2 napisał:

Za taką cenę, to nikt kto nie grał, nie powinien się zastanawiać. Tak apropos - jestem
właścicielem trzech oryginałów BG1 z różnych wydań (1.samo BG1, 2.Saga BG na DVD, 3.W
zestawie z innymi grami) Czy w związku z tym nie powinienem dostać co najmniej zniżki
na tą edycję?


Ja też kupiłem BG w kilku wydaniach (saga BG na cd, na dvd i na gogu), ale zapominamy o tym, że wydawcą jest w tym momencie Beamdog, a nie CDProjekt. Zresztą, za dodatkową zawartość sam chętnie zapłacę. Trent Oster powiedział niedawno, że w planach mogą być BG3 i odświeżone Planescape: Torment w zależności od tego jakim sukcesem okażą się gry, a do takiego sukcesu warto się moim zdaniem przyczynić ;)
Zresztą ciężko, żeby sprawdzali kto ma już BG, zwłaszcza że ta inicjatywa jest skierowana raczej do fanów serii :P
Ja kupię. Gdyby to była inicjatywa na kickstarterze to też bym to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie nie trzeba będzie aż tak wiele zmieniać, żeby dostosować Baldura do dotyku. Wszystkie ikony były duże, postaci pozaznaczane dobrze widocznymi (i stosunkowo łatwymi do trafienia) kółkami. Może być całkiem fajne w odbiorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

multiplayer w BG to żadna nowość. ludzie zapomnieli, że już w 1998 roku mieliśmy takie opcje. a teraz się podniecają tym, że ME3 wprowadził coopa :/ żenada.

@Stingerji to jest coop, ale nie zapominajmy, że w starych dobrych grach friendly fire był możliwy, więc można i duelka sobie zorganizować :)

ja oczywiście kupię, liczę na to, że te screeny nie pokazują jeszcze finalnie odświeżonej wersji, bo nie widzę wielkiej różnicy w stosunku do oryginału. no i liczę na jakiś dodatkowy content, chociaż jedna lokacja z jakimś ciekawym eventem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować