Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Orcs Must Die! 2 zapowiedziane i pokazane na pierwszym zwiastunie

9 postów w tym temacie

Brzmi zbyt pięknie, by była to prawda :(. Fakt, 02.04 to nie 01.04, ale poślizg może być celowy, by uśpić czujność. Zwłaszcza, że grafika wygląda dokładnie, jak w OMD!, gros stworków i pułapek również - zbyt grubymi nićmi to szyte. A i fabularnie jakoś mi zalatuje kantem, w końcu nieznana z imienia czarodziejka

Spoiler

została uwięziona w świecie orków

a
Spoiler

brak szczelin = brak magii, po obu stronach szczelin

. Nawet jeśli w jakiś cudowny sposób
Spoiler

szczeliny znów zostały otwarte, to pytanie brzmi - jak czarodziejka przetrwała w świecie orków bez kontroli nad nimi?



Jednak byłoby bardzo miło, gdyby to jednak nie był okrutny żart i OMD!2 faktycznie był w drodze (oby był równie dobrze zoptymalizowany, inaczej będę musiał kupić nowego lapka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem swego czasu na Steam i nie żałuję. Bardzo przyjemna gierka. Do zarzucenia miałem tylko jeden drobiazg. Sporo map dało się przejść dając spowalnianie zaraz przed drzwi (tak z 2 a później 4 panele) i rozstawiając łuczników na przeciw. I z każdym groszem dokupując łuczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tę grę kupiłem poniżej 3 euro i trochę się zawiodłem. Jak dla mnie za mało było tej strategi a za dużo akcji, a charakterystyki połapek trochę słabo opisane. Następną część raczej sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować