Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Binary Domain

5 postów w tym temacie

patrząc po wersji na PS3 to ja nie mam pojęcia skąd takie wysokie wymagania zalecane skoro gra wyglada (autentycznie!) gorzej niż Gears od War 1 na PC w wyższej rozdziałce. Silnik graficzny ten sam, a wymagania zalecane 3x wyższe.

I niech mi ktoś powie, że to nie jest celowe lobby producentów podzespołów do PC żeby nam się gry cieły. Port z konsol a wymaga sprzętu 4x mocniejszego nie dodając nic co by to tłumaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 09:39, thiefi napisał:


> I niech mi ktoś powie, że to nie jest celowe lobby producentów podzespołów do PC żeby

Dnia 05.04.2012 o 09:39, thiefi napisał:

nam się gry cieły.


^^ Sam jestem wyznawcą tej teorii, ale w tym wypadku ? Czy ja wiem ? BD nie szokuje oprawą, Nvidia nie wyskakuje ze swoim "znaczkiem", AMD ze swoim... czuję prozaiczny powód - totalne położenie lachy na wersji PC, bo i tak wiary brak, że ktoś to kupi i zrobiony naprędce port z maksymalnie ściętymi kosztami i olaną jakąkolwiek optymalizacją. Taki typowy port od SEGI - tanio, szybko, byleby się choć trochę nachapać. IMO wstyd, bo "co można to można", ale gra naprawde średnio wygląda a wymagania ma wręcz kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żadna starata... ta grą w ogóle mogła by nie wychodzić (zarówno na konsole czy PC)... kiszka tyle w temacie; nie bede się rozpisywał bo szkoda mi słów na tego crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować